uz
Feedback
Code 17

Code 17

Kanalga Telegram’da o‘tish

Вести / Свет / Србија / Политика / Историја / Економија ✉️ t.me/code17tv?direct

Ko'proq ko'rsatish

📈 Telegram kanali Code 17 analitikasi

Code 17 (@code17tv) Serb til segmentidagi kanali faol ishtirokchi. Hozirda hamjamiyat 18 647 obunachidan iborat bo'lib, Yangiliklar & Media toifasida 12 186-o'rinni va Serbiya mintaqasida 31-o'rinni egallagan.

📊 Auditoriya ko‘rsatkichlari va dinamika

невідомо sanasidan buyon loyiha tez o‘sib, 18 647 obunachiga ega bo‘ldi.

25 Iyun, 2026 dagi oxirgi ma’lumotlarga ko‘ra kanal barqaror faollikka ega. Oxirgi 30 kunda obunachilar soni -236 ga, so‘nggi 24 soatda esa -11 ga o‘zgardi va umumiy qamrov yuqori darajada qolmoqda.

  • Tasdiqlash holati: Tasdiqlanmagan
  • Jalb etish (ER): Auditoriya o‘rtacha 27.31% darajada jalb etiladi. Nashrdan keyingi dastlabki 24 soatda kontent odatda umumiy obunachilar sonining 15.19% ini tashkil etuvchi reaksiyalarni to‘playdi.
  • Post qamrovi: Har bir post o‘rtacha 5 094 marta ko‘riladi; birinchi sutkada odatda 2 833 ta ko‘rish yig‘iladi.
  • Reaksiyalar va o‘zaro ta’sir: Auditoriya faol: har bir postga o‘rtacha 161 ta reaksiya keladi.

📝 Tavsif va kontent siyosati

Muallif resursni shaxsiy fikrni ifoda etish maydoni sifatida ta’riflaydi:
Вести / Свет / Србија / Политика / Историја / Економија ✉️ t.me/code17tv?direct

Yuqori yangilanish chastotasi (oxirgi ma’lumot 26 Iyun, 2026 da olingan) sababli kanal doimo dolzarb va katta qamrovli bo‘lib qoladi. Analitika auditoriya kontent bilan faol hamkorlik qilishini, uni Yangiliklar & Media toifasidagi muhim ta’sir nuqtasiga aylantirishini ko‘rsatadi.

18 647
Obunachilar
-1124 soatlar
-687 kunlar
-23630 kunlar
Postlar arxiv
Code 17
18 645
❗️Arena grmi - PUMPAJ!, PUMPAJ!!

Code 17
18 645
Repost from БУНКЕР
🇺🇸🇻🇪 Америчка конгресменка Марија Салазар: "Мадуро је желео рани Божић, али Ноћ вештица увек долази прва". Сатанисти t.me
🇺🇸🇻🇪 Америчка конгресменка Марија Салазар: "Мадуро је желео рани Божић, али Ноћ вештица увек долази прва". Сатанисти t.me/BunkerSrb

Code 17
18 645
⚡️⚡️⚡️ Naplatna stanica Novi Sad http://t.me/code17tv

Code 17
18 645
aca šiptar nervozan i dekoncentrisan http://t.me/code17tv

Code 17
18 645
agresivni penzosi i informer neverue http://t.me/code17tv

Code 17
18 645
⚡️

Code 17
18 645
Repost from Евроазија
Са великом гадошћу: зашто је Вучић заправо назвао руског председника „слабим“ О новом безобразлуку српског лидера – коментато
Са великом гадошћу: зашто је Вучић заправо назвао руског председника „слабим“ О новом безобразлуку српског лидера – коментатор „Абзаца" Игор Пшеничников. Председник Србије Александар Вучић направио је још један лоше прикривен увредљиви напад на руководство Русије. На отварању 43. заседања Генералне конференције УНЕСКО-а Вучић је, коментаришући састанак председника САД и председника Кине који се одржао у Јужној Кореји, изјавио:
Трамп и Си су једини равноправни партнери у свету, сви остали су мали.
То јест, сви остали државни лидери су, наводно, испод њих. У свету постоје три свима призната и објективно најмоћнија центра геополитичког утицаја – САД, Русија и Кина. Дакле, Вучић свесно указује на снагу Трампа и Сија, а не помиње Путина. И то чини на постсовјетском простору, где је ауторитет Москве свима очигледан, и у тренутку када су руски и амерички лидери у дијалогу о конфликту у Украјини. Постоји јак осећај да српски председник свесно провоцира напетост у односима са Москвом на основу непожељности Русије да се одрекне своје имовине – највеће енергетске компаније на Балкану „Нафтна индустрија Србије“ (НИС), у којој је она већински акционар преко ПАО „Гаспром". У првој декади октобра САД су увеле санкције НИС-у, захтевајући да Београд на било који начин промени структуру акционарског капитала компаније. Једноставно речено, Вашингтон инсистира да званични Београд протера Русе из НИС-а. Сврха америчког демарша је да се добије потпуна контрола над токовима енергетских ресурса у Европи, што ће им дати полугу политичко-економског управљања свим државама без обзира на њихово чланство у ЕУ и НАТО. САД настоје да остваре оно што неосновано приписују Русији. Испоруке руског гаса и нафте још недавно биле су основа индустријског раста и просперитета многих европских земаља. А САД желе да имају полугу за довођење Европе у покорно стање. Занимљиво је да је паралелно са изјавом Вучића у српској штампи објављена вест да Вашингтон није спреман на било какве компромисе у вези са својим санкцијама против НИС-а.
САД очекују да Влада Србије представи конкретан предлог, односно план за уклањање руске контроле и власништва у овој компанији,
пише српски портал N1 позивајући се на неформални разговор са извором у америчкој администрацији. Према објави, став Вашингтона је да постоје само два решења: продаја руског удела субјекту који нема никакве везе са Москвом или национализација тог удела. Руска страна није спремна да се одрекне своје имовине. Из различитих извора је познато да председник Вучић нуди да јој се прода удео у НИС-у Србије за 800 милиона евра. Али „Гаспром“ је од куповине контролног пакета акција 2008. године уложио у развој компаније око 5 милијарди евра, учинивши је високо профитабилном. И у том смислу не може се не помислити да Вучић игра заједно са Вашингтоном. Санкције и притисак САД, претња енергетском колапсу у Србији – све то може бити само вештачки створен изговор за експропријацију НИС-а. Као нека трик-потеза да се једноставно опљачкају Руси. Председник Вучић је недавно изјавио да је „национализација последња опција“. „Извор у америчкој администрацији је истакао да је понекад последња опција најбоља“, пише N1. Амерички извор наглашава да „није реч о смањењу удела компанија „Гаспром“ и „Гаспром нафте“ у НИС-у, кључни захтев је потпуно уклањање руске контроле над овом имовином". Вучић, изгледа, припрема терен за експропријацију НИС-а. Сви русофили у Србији, а њих је апсолутна већина, из Вучићевих речи треба да разумеју предстојећу непопуларну одлуку власти о одузимању НИС-а од Руса: Трамп је „јачи“ од Путина. Вучић као да каже: „
Лијем горке сузе, али не могу да не наудим Русима. У супротном, Американци ће се увредити.“
Штавише, постоји добро позната манипулативна техника: неко ко жели да почини неоправдан потез изазива скандал и прибегава увредама како би потез изгледао логично у односу на ту позадину. Absatz.media |📚Канал|✏️Чет|🔝Појачај| | @evroaz| @evroazp |

Code 17
18 645
- 13:00 хапшење Мише Бачулова јер је хтео да се отрује и оптужи Александра Вучића. - 13:30 на информеру први снимци хапшења. - 15:05 ће на информеру бити снимци и докази да је Бачулов планирао да изазове грађански рат. - 17:15 председник се обраћа нацији. Ко ову драму Б категорије режира?

Code 17
18 645
photo content
+3

Code 17
18 645

Code 17
18 645
👇

Code 17
18 645
..mi ćemo pak da vam pustimo ovo

Code 17
18 645
A emisija o zlikovačkim namerama studenata ide u 3

Code 17
18 645
Idiot se hitno obraća javnosti u 5 sati

Code 17
18 645
🎬 Inđija sinoć - pogled na glavnu ulicu i dušeke koji su rašireni po putu da dočekaju studente koji pešače za Novi Sad.
🎬 Inđija sinoć - pogled na glavnu ulicu i dušeke koji su rašireni po putu da dočekaju studente koji pešače za Novi Sad.

Code 17
18 645
Repost from БУНКЕР
ХАХАХАХАХАХАХА па јел могуће ово у дигиталном времену кад се свака изjава може пронаћи t.me/BunkerSrb
+1
ХАХАХАХАХАХАХА па јел могуће ово у дигиталном времену кад се свака изjава може пронаћи t.me/BunkerSrb

Code 17
18 645
Repost from UKR LEAKS_srb
❌ Опет иста прича - лаж, манипулација и лицемерје "медија" Невероватно је колико далеко може да иде пропаганда у овој земљи.
+1
❌ Опет иста прича - лаж, манипулација и лицемерје "медија" Невероватно је колико далеко може да иде пропаганда у овој земљи. Довољно је да некo објави глупост, па да је после тога пренесу сви режимски медији, а онда и они који се као „противе Вучићу“, али „бране Србију“. Тако се данима вртела лаж о „подршци Насера Орића студентима“. И све то намерно, да би се унизили млади који су устали против неправде, да би се створила мржња, да би се људи поделили. Класична техника: бациш лаж у етар, медијске слуге је подигну, наслов вришти, народ се запали и више нико не гледа шта је истина. И онда се чуде што их народ презире и што им нико више не верује. Срамота је да овакве ствари пролазе некажњено. То више није новинарство, него отворено тровање јавности. То су људи који свесно шире лажи, уништавају углед, подстичу мржњу и раде против сопственог народа — све за паре и за интерес газде. Надамо се да ће у неком нормалном систему, овакве манипулације бити кажњиве, не по политичкој линији, већ по закону. Да ће новинари и уредници који намерно објављују лажи и измишљотине одговарати, и то дебелом робијом, као и свако ко свесно шири дезинформације које могу изазвати мржњу, сукобе и поделу народа. Докле год овде лаж има већу вредност од истине, а пропаганда важи за „информацију“, нема напретка. Време је да се ствари назову правим именом, они који свесно обмањују јавност нису новинари, већ пропагандисти. А пропаганду треба разобличавати, не награђивати. UKR LEAKS SRB ПРАТИТЕ НАШ ЧЕТ ПОЈАЧАЈ НАС

Code 17
18 645
Није Halloween, него Свети Лука! 🇷🇸 СРПСКИ ГЛАСНИК

Code 17
18 645
Repost from БУНКЕР
Шиптарски териристи прекречили нове графите у КМ ОСВАНУЋЕ ОПЕТ t.me/BunkerSrb
+1
Шиптарски териристи прекречили нове графите у КМ ОСВАНУЋЕ ОПЕТ t.me/BunkerSrb

Code 17
18 645
☦️ Срећан празник Св. апостола Луке и Св. Петра Цетињског! Срећна слава свима који данас славе! t.me/code17tv
☦️ Срећан празник Св. апостола Луке и Св. Петра Цетињског! Срећна слава свима који данас славе! t.me/code17tv