uz
Feedback
.i

.i

Kanalga Telegram’da o‘tish

працюю над комішками rus dni

Ko'proq ko'rsatish
1 689
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+37 kunlar
Ma'lumot yo'q30 kunlar
Postlar arxiv
.i
1 689
Repost from ламі ????
ФОРМА НА ДОМАШНІ НАЛІПКИ (як в минулому році) ДО 27.06.2026 оплату збиратиму пізніше, ця форма тільки для розуміння скільки ч
ФОРМА НА ДОМАШНІ НАЛІПКИ (як в минулому році) ДО 27.06.2026 оплату збиратиму пізніше, ця форма тільки для розуміння скільки чого друкувати! https://forms.gle/FbQjNQpSmgynzbfcA

.i
1 689
Дружите з іншими художниками? Якщо так, то як познайомились, і чи впливає це на вашу творчість?👀👀
Звісно! Як ж без цього Деякі з них навчалися та жили зі мною в гуртожитку, з деякими я познайомилась ще багато років тому в інших соц мережах, деякі з них в мене замовляли комішки Завжди приємно мати друзів/знайомих зі спільною справою Авжеж впливає, десь більш мотивує, десь починаєш пробувати щось нове, десь якийсь колаб або трейд, та навіть комішка і загалом можна дізнатися щось нове

.i
1 689
Чи є щось, що дуже сильно повпливало на вашу творчість?
Інші художники..., якшо точніше, художники, якими я надихалася в різні етапи свого життя, бо в мене були дуже жорсткі гіперфікси Також окремо вплинуло те, шо я почала малювати багато замовлень та заробляти на своїй творчості, це дуже змінило світогляд та ставлення до своїх артів та стилю, бо тепер я буквально продаю себе

.i
1 689
Анонка все ще активна, я як раз лягла відпочивати тож можемо побалакати перед сном

.i
1 689
Сорі перерепост бо тґ ошалєл та з'їв текст і не дав редагувати пост

.i
1 689
Начерт, середній етап та фінал
+2
Начерт, середній етап та фінал

.i
1 689
начерт, середній етап та фінал
+2
начерт, середній етап та фінал

.i
1 689
бережіть себе, відпочивайтее
І ви також 🙏🙏
не знаю чи було це питання раніше, але скільки часу в середньому ви витрачаєте на одну роботу? (враховуючи пошук композиції і всякі такі деталі)
Зазвичай йде від 3-4 годин до тижня в залежності від складності та деталізації, тому в середньому виходить 2-3 дні на одну роботу

.i
1 689
Давайте побалакаєм поки я здихаю від спеки та місячних http://t.me/IncogNoteBot?start=l3o96lxlpg і полайкайте картінкі вище ^^

.i
1 689
Дякую за зірочку :3

.i
1 689
Друзі, візьму один терміновий слот на чб халф за 700грн! дд 2 тижні оплата моно/пейпал писати @lixuwu
Друзі, візьму один терміновий слот на чб халф за 700грн! дд 2 тижні оплата моно/пейпал писати @lixuwu

.i
1 689
скетчик на колабу та юрі артік за донат з моїм персонажем та персонажем подружки
+1
скетчик на колабу та юрі артік за донат з моїм персонажем та персонажем подружки

.i
1 689
Сьогодні, 22 червня, День скорботи і вшанування пам’яти жертв війни в Україні. Цього дня згадаймо тих, кого під час війни вбила росія, — дітей, дорослих, літніх. Поділімося історіями тих, чиї голоси росіян:ки відібрали назавжди. Ушануймо пам’ять загиблих — воїн:ок, що до кінця захищали Україну; дітей, котрі мали усе життя попереду; літніх, чиє життя не мало обірватися з прильотом ракети. І неодмінно підтримуймо наші Збройні Сили. 『RUSORIZ』 『Дрони для ЗСУ

.i
1 689
Дякую за зіроньки :333

.i
1 689
Оо, ще таке питання Може я десь пропустила, але ви берете участь в арт файті??
нажаль ні, бо часу та сил зовсім немає
А ви любите мандарини
дужжжеее
А апельсинки
теж!! але менше ніж мандарини, з апельсинами полюбляю чай робити :3
звідки берете ідеї для композицій та малюнків в цілому?
дуже багато контенту та робіт інших худів передивляюсь, також надихаюсь усякими фото з пінтеренсту і просто дуже полюбляю фантазувати

.i
1 689
Repost from кємжс кєк
˚.𖥔 ݁ ˖
˚.𖥔 ݁ ˖

.i
1 689
напишіть щось в анонку http://t.me/IncogNoteBot?start=l3o96lxlpg

.i
1 689
Мені сумно, що я зараз нічого для себе не малюю, тому маленька підбірка зі старими артами

.i
1 689
photo content
+3