.i
Kanalga Telegram’da o‘tish
1 689
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+37 kunlar
Ma'lumot yo'q30 kunlar
Postlar arxiv
1 689
Repost from ламі ????
ФОРМА НА ДОМАШНІ НАЛІПКИ (як в минулому році) ДО 27.06.2026
оплату збиратиму пізніше, ця форма тільки для розуміння скільки чого друкувати!
https://forms.gle/FbQjNQpSmgynzbfcA
1 689
Дружите з іншими художниками? Якщо так, то як познайомились, і чи впливає це на вашу творчість?👀👀Звісно! Як ж без цього Деякі з них навчалися та жили зі мною в гуртожитку, з деякими я познайомилась ще багато років тому в інших соц мережах, деякі з них в мене замовляли комішки Завжди приємно мати друзів/знайомих зі спільною справою Авжеж впливає, десь більш мотивує, десь починаєш пробувати щось нове, десь якийсь колаб або трейд, та навіть комішка і загалом можна дізнатися щось нове
1 689
Чи є щось, що дуже сильно повпливало на вашу творчість?Інші художники..., якшо точніше, художники, якими я надихалася в різні етапи свого життя, бо в мене були дуже жорсткі гіперфікси Також окремо вплинуло те, шо я почала малювати багато замовлень та заробляти на своїй творчості, це дуже змінило світогляд та ставлення до своїх артів та стилю, бо тепер я буквально продаю себе
1 689
бережіть себе, відпочивайтееІ ви також 🙏🙏
не знаю чи було це питання раніше, але скільки часу в середньому ви витрачаєте на одну роботу? (враховуючи пошук композиції і всякі такі деталі)Зазвичай йде від 3-4 годин до тижня в залежності від складності та деталізації, тому в середньому виходить 2-3 дні на одну роботу
1 689
художниця дагер8224 скатилась
#повноцінка
1 689
Давайте побалакаєм поки я здихаю від спеки та місячних
http://t.me/IncogNoteBot?start=l3o96lxlpg
і полайкайте картінкі вище ^^
1 689
Repost from Нічкорд о 25-й годині.
Сьогодні, 22 червня, День скорботи і вшанування пам’яти жертв війни в Україні.
Цього дня згадаймо тих, кого під час війни вбила росія, — дітей, дорослих, літніх. Поділімося історіями тих, чиї голоси росіян:ки відібрали назавжди. Ушануймо пам’ять загиблих — воїн:ок, що до кінця захищали Україну; дітей, котрі мали усе життя попереду; літніх, чиє життя не мало обірватися з прильотом ракети.
І неодмінно підтримуймо наші Збройні Сили.
『RUSORIZ』
『Дрони для ЗСУ』
1 689
Оо, ще таке питання Може я десь пропустила, але ви берете участь в арт файті??нажаль ні, бо часу та сил зовсім немає
А ви любите мандаринидужжжеее
А апельсинкитеж!! але менше ніж мандарини, з апельсинами полюбляю чай робити :3
звідки берете ідеї для композицій та малюнків в цілому?дуже багато контенту та робіт інших худів передивляюсь, також надихаюсь усякими фото з пінтеренсту і просто дуже полюбляю фантазувати
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
