fa
Feedback
.i

.i

رفتن به کانال در Telegram

працюю над комішками rus dni

نمایش بیشتر
1 690
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
+57 روز
+230 روز
آرشیو پست ها
.i
1 690
Чи є щось, що дуже сильно повпливало на вашу творчість?
Інші художники..., якшо точніше, художники, якими я надихалася в різні етапи свого життя, бо в мене були дуже жорсткі гіперфікси Також окремо вплинуло те, шо я почала малювати багато замовлень та заробляти на своїй творчості, це дуже змінило світогляд та ставлення до своїх артів та стилю, бо тепер я буквально продаю себе

.i
1 690
Анонка все ще активна, я як раз лягла відпочивати тож можемо побалакати перед сном

.i
1 690
Сорі перерепост бо тґ ошалєл та з'їв текст і не дав редагувати пост

.i
1 690
Начерт, середній етап та фінал
+2
Начерт, середній етап та фінал

.i
1 690
начерт, середній етап та фінал
+2
начерт, середній етап та фінал

.i
1 690
бережіть себе, відпочивайтее
І ви також 🙏🙏
не знаю чи було це питання раніше, але скільки часу в середньому ви витрачаєте на одну роботу? (враховуючи пошук композиції і всякі такі деталі)
Зазвичай йде від 3-4 годин до тижня в залежності від складності та деталізації, тому в середньому виходить 2-3 дні на одну роботу

.i
1 690
Давайте побалакаєм поки я здихаю від спеки та місячних http://t.me/IncogNoteBot?start=l3o96lxlpg і полайкайте картінкі вище ^^

.i
1 690
Дякую за зірочку :3

.i
1 690
Друзі, візьму один терміновий слот на чб халф за 700грн! дд 2 тижні оплата моно/пейпал писати @lixuwu
Друзі, візьму один терміновий слот на чб халф за 700грн! дд 2 тижні оплата моно/пейпал писати @lixuwu

.i
1 690
скетчик на колабу та юрі артік за донат з моїм персонажем та персонажем подружки
+1
скетчик на колабу та юрі артік за донат з моїм персонажем та персонажем подружки

.i
1 690
Сьогодні, 22 червня, День скорботи і вшанування пам’яти жертв війни в Україні. Цього дня згадаймо тих, кого під час війни вбила росія, — дітей, дорослих, літніх. Поділімося історіями тих, чиї голоси росіян:ки відібрали назавжди. Ушануймо пам’ять загиблих — воїн:ок, що до кінця захищали Україну; дітей, котрі мали усе життя попереду; літніх, чиє життя не мало обірватися з прильотом ракети. І неодмінно підтримуймо наші Збройні Сили. 『RUSORIZ』 『Дрони для ЗСУ

.i
1 690
Дякую за зіроньки :333

.i
1 690
Оо, ще таке питання Може я десь пропустила, але ви берете участь в арт файті??
нажаль ні, бо часу та сил зовсім немає
А ви любите мандарини
дужжжеее
А апельсинки
теж!! але менше ніж мандарини, з апельсинами полюбляю чай робити :3
звідки берете ідеї для композицій та малюнків в цілому?
дуже багато контенту та робіт інших худів передивляюсь, також надихаюсь усякими фото з пінтеренсту і просто дуже полюбляю фантазувати

.i
1 690
Repost from кємжс кєк
˚.𖥔 ݁ ˖
˚.𖥔 ݁ ˖

.i
1 690
напишіть щось в анонку http://t.me/IncogNoteBot?start=l3o96lxlpg

.i
1 690
Мені сумно, що я зараз нічого для себе не малюю, тому маленька підбірка зі старими артами

.i
1 690
photo content
+3

.i
1 690
Repost from N/a
photo content

.i
1 690
Вітаю! :3 Пишу знов з проханням поширити збір. Чомусь цього разу він іде гірше, тому потрібна допомога 🙏 Як завжди дуже дякую за будь яку підтримку збору!! Посилання на пост: https://t.me/elis_shchuryk/1513?single