uz
Feedback
Grumpy readerka

Grumpy readerka

Kanalga Telegram’da o‘tish

для зворотнього зв'язку пишіть під останнім повідомленням у чаті, я вам відповім

Ko'proq ko'rsatish
1 019
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
-27 kunlar
-1430 kunlar
Postlar arxiv
поки знімала відео про читане, згадала, що не показала тут попереднє 🤭 розказую про книги від КСД, що живуть на моїх полицях, а також про те, що вже й не пригадую дитинства без їхніх каталогів https://youtu.be/N60dToQKf4k

останнім часом я рідко розповідаю про книги, які мені не подобаються, але оце схотілося ввімкнути grumpy і трохи побурчати. в
останнім часом я рідко розповідаю про книги, які мені не подобаються, але оце схотілося ввімкнути grumpy і трохи побурчати. відразу спойлерну, що покинула цю книжку десь відсотках на тридцяти 🤭 "Icebreaker" Hannah Grace - це популярний молодіжний любовний роман з доволі високою оцінкою на гудрідз (4.04). я бачила схвальні огляди на нього як і в українських книжкових блогах, так і закордонних, але для мене все виявилося не так цікаво. це історія про студентів коледжу, які професійно займаються спортом: Анастейша - фігуристка, Нейтан - капітан хокейної команди. вони обоє молоді, здорові, красиві, успішні. здавалося б, що може завадити їм бути разом? АБСОЛЮТНО НІЧОГО - і це НІЧОГО тягнеться 450 сторінок. стосунки між героями наступні: тренування, сварка, вечірка, алкоголь, секс, повторити. дуже помітно, що авторка запланувала серію на десяток книжок, так нам старанно вводять другорядних героїв, які не рухають сюжет. друга книга вже анонсована, там мова йтиме про іншого гравця з команди, але, думаю, на підході й наступні. це було нудно і довго, герої мене не розважили (та і кому взагалі цікаво читати про цілком нормальних людей без тарганів в голові), тож я вирішила не продовжувати. і загалом мені здається дивним рішенням писати любовний роман аж такого розміру. до речі, рев'ю з попереднього допису стосувалося саме цієї книжки 🥲 я не бачила її анонсів українською, але якщо раптом десь вирішать видавати, майте на увазі.

вчора я отримала дещо дуже і дуже красиве, весь вечір гортала, а зараз хочу розповісти і вам 🥰 це артбук Український бестіар
+5
вчора я отримала дещо дуже і дуже красиве, весь вечір гортала, а зараз хочу розповісти і вам 🥰 це артбук Український бестіарій - благодійний проєкт видавництва Mal'opus та спільноти Mal'oviy, за допомогою якого вони вже зібрали і відправили фонду Повернись живим 500к грн і тепер збирають до мільйона. українські митці й митчині об'єдналися, аби створити надзвичайно потужний і гарний проєкт, в якому можна зустріти величезну кількість різних химерних істот.і я в захваті від того, що в них вийшло! артбук ще можна передзамовити за ось цим лінком 🙃 основний наклад з'явиться на початку вересня. ❗️хочу наголосити, що примірник, який ви бачите у мене в руках, менший за форматом, ніж той, що доступний за передзамовленням, а, значить, насправді книга виглядатиме ще краще цікавий факт: всі тексти у артбуці перекладені англійською, а, отже, це чудовий подарунок для іноземців 🎁

трохи крикнула від такого залайканого відгуку 🤭 чи знаєте книжки, яким пасувало б це рев'ю?
трохи крикнула від такого залайканого відгуку 🤭 чи знаєте книжки, яким пасувало б це рев'ю?

купка серпневих нових книг поступово росте 🥰 впізнаєте щось з такого ракурсу?
купка серпневих нових книг поступово росте 🥰 впізнаєте щось з такого ракурсу?

у попередньому відео я розповіла про українські книжки, які я передзамовила і чекаю, а тепер хочу поділитися з вами англомовн
у попередньому відео я розповіла про українські книжки, які я передзамовила і чекаю, а тепер хочу поділитися з вами англомовними анонсами, які я точно планую читати (швидше за все в електронному форматі, але може щось куплю і в папері). 🐣 "The Fraud" Zadie Smith цікавий мені в першу чергу через авторку. Українською виходив інший роман Зеді Сміт, "Білі зуби", і я б дуже хотіла почитати в неї щось новеньке. Анотація обіцяє нам роман про правду та вигадку, Ямайку та Британію, шахрайство та справжність, таємниці «інших людей». 🐣 "Starling House" Alix E. Harrow зачаровує своєю обкладинкою, а попередні дві книги авторки увійшли в моє найкраще прочитане за попередній рік. Похмура і готична історія, лиховісний будинок загадкової письменниці - мені це треба. 🐣 "A Nobleman's Guide to Seducing a Scoundrel" K.J. Charles точно буде класною книжкою, бо інших книжок у пані Чарльз не буває. Тут знову мають бути контрабандисти, родинні історії, пристрасть і неймовірна природа Ромні Марша. 🐣 інша книга Наомі Альдерман уже виходила українською, а ось "The Future" - гаряча новинка. Теж дістопія, в ній йтиметься про майбутнє, в якому проти мільярдерів виступить жменька друзів із нахабним планом. 🐣 "The Leftover Woman" Jean Kwok - експеримент для мене, я не надто люблю трилери, але анотація зацікавила, нагадавши "Усюди жевріють пожежі". Тут теж мова піде про материнство, про вибори, про ідентичність. 🐣 і нарешті "Check & Mate" Ali Hazelwood - спроба авторки в YA, роман про обдарованих шахістів, не знаю, звісно, як авторка стримається без БІҐ ВЕРІ ВЕРІ БІҐ чоловіків. єдине, чула, що у книзі використані прообрази справжніх людей, ще не вирішила як до цього ставлюся. усі ці книжки мають вийти найближчим часом, що мене безумовно тішить :) а що очікуєте ви?

зняла відео про свої книжкові передзамовлення, можливо, і вам щось з цього захочеться 🤭 https://youtu.be/mmHL6SjHjg4

дочитала! всі книжки Алі Гейзелвуд працюють за приблизно однаковою схемою: вона - маленька, травмована, бідна і дуже розумна,
дочитала! всі книжки Алі Гейзелвуд працюють за приблизно однаковою схемою: вона - маленька, травмована, бідна і дуже розумна, він - великий, дуже великий, дуже дуже великий, дуже розумний, дуже успішний у своїй науковій сфері діяльності, закоханий в неї місяцями чи роками, але з його поведінки так зразу і не скажеш. не стала виключенням і ця книжка. теоретикиня від фізики Елсі сильно хоче найти нормальну роботу в академії, де в неї як мінімум буде страховка, бо в неї діабет і - американці, звісно, вигадали найкращу систему охорони здоров'я! - вона ризикує буквально померти, якщо їй забракне грошей на інсулін. у пошуках роботи дівчина зіштовхується з Джеком, ворогом усіх фізиків-теоретиків, який в свій час підісрав цілій галузі. ясна річ, у цих двох буде довго і щасливо. у цій книзі в героїв доволі дивні стосунки, але з іншого боку Елсі настільки в ментальній ямі, що навряд чи щось інше спрацювало б для неї. справа в тому, що героїня розвинула в собі навички догоджати людям так сильно, що втратила свою особистість за тисячами різних-елсі-які-мають-подобатися-комусь-конкретному. ще з цікавого у книжці знову був зворотній бік СТЕМУ, хижа їжачиха, щира любов героїні до Сутінок, ace/aro персонаж, помста, багато сиру, дурацькі емейли від студентів. як я писала, Алі Гейзелвуд загалом любить описувати BIG VERY BIG VERY VERY VERY BIG чоловіків, а цього разу сцена, де герой запихував у героїню свій член за відчуттями зайняла кілька сторінок (і героїня така "i feel Jack in the bones of my skull", не зразу зрозумієш це вона метафорично чи буквально), я підозрюю, що авторка просто тягне прикол вже, бо загалом її почуття гумору дуже топ. з нетерпінням жду наступної книги авторки про вампірів!

до речі, Алі Гейзелвуд - яскравий зразок успішної авторки, яка починала у фанфікшені (і не соромиться цього) Муха має сієсту
до речі, Алі Гейзелвуд - яскравий зразок успішної авторки, яка починала у фанфікшені (і не соромиться цього) Муха має сієсту і sends her regards ❤️

це точно про мене, але я і не приховую 🤭
+1
це точно про мене, але я і не приховую 🤭

привіт усім :) несподівано виявила, що це моє соте відео 🥰 сподіваюсь, вас розважить як я перебираю такі нові, такі красиві, такі цікаві книжки! https://youtu.be/OHhDXog6Dko

така гарненька і вже приїхала 😻 я не замовляла попередню книгу Тейлор Дженкінс Рід в Артбуксі, бо вже читала англійською, то
така гарненька і вже приїхала 😻 я не замовляла попередню книгу Тейлор Дженкінс Рід в Артбуксі, бо вже читала англійською, тому взяла цю, сподіваюсь, буде цікаво

час глянути на прочитані книжки за липень, їх було вісім, всі паперові. 🌿 повість "Діамантовий перстень" Людмили Старицької
час глянути на прочитані книжки за липень, їх було вісім, всі паперові. 🌿 повість "Діамантовий перстень" Людмили Старицької Черняхівської - це скарб і знахідка, дуже старосвітське, пригодницьке, з пристрастями і боротьбою за волю, давно хотіла почитати цю авторку 🌿 "Гамнет" Меґґі О'Фаррелл - історичний роман про родину Шекспіра, я читала його для обговорень з іншими буктюберами. насичений красивий текст, глибокі емоції, деталі тогочасного побуту 🌿 про "Emily Wilde's Encyclopaedia of Faeries" Heather Fawcett я розповідала трохи вище, історія про емоційно холодну вчену, що прибуває на край світу, аби дослідити місцевих фейрі для останнього розділу своєї енциклопедії, а в результаті виявляється втягненою в інтриги Дворів 🌿 друга частина пригод двох детективок у повоєнному НЙ "Убивство в неї під шкірою" Стівена Спотсвуда я читала у відпустці, мандрівний цирк і маленьке містечко чудово мене розважили 🌿 про "Скандальне сестринство з Приквіллов-роуд" Джулії Беррі теж писала, для мене ця книжка стала відкриттям у авторки, яку я вважала доволі посередньою 🌿 "Берґен" Аньї Далє Евербю - дуже похмура і сіра мальована історія про депресію і спроби з неї вирватися, але для мене це прям piece of art візуально 🌿 "Велике літо" Дженніфер Вайнер - чік літ про пишну жінку з амбіціями інфлюєнсерки, детектива тут більше, ніж любовного роману 🌿 "Війна всюди однакова" Славенки Дракуліч заслуговує окремого допису, мені б хотілося, аби ця книга розвінчала позитивний образ, що склався у авторки в Україні Читали щось з цього? Плануєте? Розповідайте ❤️

презентація "Землі крилатих" відбулася, я не зомліла, дякую усім, хто прийшов 🥰 я настільки добре провела час, що тепер не п
+1
презентація "Землі крилатих" відбулася, я не зомліла, дякую усім, хто прийшов 🥰 я настільки добре провела час, що тепер не проти, аби мене ще хтось позвав модераторкою 🤭 і також велике серденько працівникам "Моя книжкова полиця", що зробили все зі свого боку, аби і нам, і гостям було затишно!

завтра о 16й годині буду говорити з Іриною Грабовською про її свіженьку книгу "Земля крилатих" у книгарні "Моя книжкова полиц
завтра о 16й годині буду говорити з Іриною Грабовською про її свіженьку книгу "Земля крилатих" у книгарні "Моя книжкова полиця" на Срібнокільській, 1А. буду рада побачитися, якщо ви завітаєте! можливо, відбудеться атракція "модераторка зомліла від хвилювання перед публічною розмовою", але це вже як повезе 🤭

дуже люблю різні підсумки від Гудрідз, цього разу вони показали топ-40 найпопулярніших серед читачів і читачок книг у першому півріччі 2023. і знаєте що? більшість з цих книжок можемо (чи зможемо у доволі недалекому майбутньому) прочитати і ми! я порахувала наступне (якщо десь помилилася в кілька книжок, то вибачте): ✨ 18 книг уже існують українською ✨ 14 книг було анонсовано ✨ творчість таких авторок як Тейлор Дженкінс Рід, Сара Маас, Колін Гувер, Емілі Генрі, Джоді Піколт, Алі Гейзелвуд, Медлін Міллер поступово видається українською особисто я прочитала з того переліку 7 книг, але планую більше 🤭 а ви? https://www.goodreads.com/blog/show/2607-the-40-most-read-books-of-the-2023-goodreads-reading-challenge-so-far?ref=RCMostRead_eb

стало краще, я втішена, що окремі романи між трилогіями теж вийдуть українською 🥰
стало краще, я втішена, що окремі романи між трилогіями теж вийдуть українською 🥰

нещодавно дочитала роман Джулії Беррі "Скандальне сестринство з Приквіллов-роуд", вельми ним задоволена. якщо попередня книга
нещодавно дочитала роман Джулії Беррі "Скандальне сестринство з Приквіллов-роуд", вельми ним задоволена. якщо попередня книга авторки ("Лагідна війна") лишила мене розчарованою, то ця підбадьорила й розважила. якщо коротко про сюжет, то він наступний: недільний обід у школі святої Етельдреди закінчується смертю директорки школи та її брата. вихованки школи з різних причин не хочуть покидати навчальний заклад, тож вирішують сховати трупи, відшукати вбивцю і лишитися жити найкраще життя своїм сестринством. авторка стібеться і бешкетує, змішуючи старосвітський детектив, театральний фарс з перевдяганням, школу юних леді, побут маленького містечка вікторіанських часів. здавалося б, вона з самого початку робить героїнь (їх аж семеро) зумисно картонним, наліплюючи на них ярлики: Люба, Безсоромна, Нетямуща, Дебела, Метикувата, Ряба, Понура, але потім сама цим грається. я б не радила читати цю книжку у піджаку, чесне слово. дещо засмутилася через відгуки на гудрідзі, де люди пишуть про цей роман як нелогічний і нереалістичний, але, як на мене, він і не мав таким бути. це гра, це жарт, це чорна комедія. коли ми дивимося виставу в театрі, то абсолютно спокійно сприймаємо умовності, тут теж так варто. роздратувало використання в перекладі форми "Шерлок Холмс". я була впевнена, що вже просто непристойно знову повертатися до цієї розмови, і всі запам'ятали, що він Голмс, але, схоже, я грішила надмірним оптимізмом. так само бракувало фемінітивів.

Підбиваю підсумки півріччя за допомогою тегу Midyear Freakout Tag: книги, автори, ілюстрації, бажанки ❤️ https://www.youtube.com/watch?v=I_aj5qcD9dA

Лот №25 У нашому новому лоті на підтримку ЗСУ аж дві круті книги! Розігруємо "Чоловік у червоному халаті" Джуліана Барнза і "
+4
Лот №25 У нашому новому лоті на підтримку ЗСУ аж дві круті книги! Розігруємо "Чоловік у червоному халаті" Джуліана Барнза і "Веди свій плуг понад кістками мертвих" Ольги Токарчук. Нонфікшн від знаного британського письменника, лауреата Букерівської премії Джуліана Барнза розповідає про "прекрасну епоху" в Європі. Але обирає для цього цікаву оптику, бо в центрі оповіді — гінеколог і гедоніст Поцці. Друг королівських родин і найвідоміших авторів, а ще геніальний лікар і новатор проведе нам захопливу екскурсію тим часом. У книзі безліч прекрасних світлин. Роман же Ольги Токарчук, Нобелівської лауреатки і польської письменниці українського походження, уже давно є бібліографічною рідкістю. Детективно-містична й досить іронічна історія про ексцентричну пенсіонерку зможе вас здивувати. А ще авторка зачіпає тут важливі проблеми моралі, справедливості та екологічності. Закликаємо долучатися до нової лотереї в межах ініціативи #ЧитаюдляЗСУ й підтримувати армію Умови лотереї: 💙 лотерейний білет коштує від 50 грн (але закликаємо вас себе не стримувати!) 💛 можна придбати необмежену кількість квитків — це збільшить ваші шанси на виграш 💙 у коментарях до лоту залиште скрін вашої оплати 💛 ми присвоїмо кожному придбаному квитку номер, а в кінці між всіма розіграємо книгу (Номерки роздаватимемо протягом 1-2 днів, тому не хвилюйтеся, якщо не відповімо одразу) Завершення лотереї: четвер 27 липня о 20:00 💸 Оплату квитків (а також ваші щедрі донати) приймаємо на ці рахунки: Монобанка Номер картки банки: 5375 4112 0272 3651 Приват: 5168 7450 2229 0750 (Люда Дмитрук) PayPal: ludakurys@gmail.com Поширюйте цей допис, розповідайте друзям та закликайте долучатися. Памʼятайте: кожен найменший донат наближає нас до перемоги! Віримо в перемогу! Віримо в нашу армію! Допомагаємо щосили! P.S. паралельно лотерея триває на нашій ФБ-сторінці.