uz
Feedback
Grumpy readerka

Grumpy readerka

Kanalga Telegram’da o‘tish

для зворотнього зв'язку пишіть під останнім повідомленням у чаті, я вам відповім

Ko'proq ko'rsatish
1 019
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
-27 kunlar
-1430 kunlar
Postlar arxiv
історія з грицаком продовжується. небайдужа студентка намагалася пояснити пану викладачу чому не варто співпрацювати з медузо
+1
історія з грицаком продовжується. небайдужа студентка намагалася пояснити пану викладачу чому не варто співпрацювати з медузою, але пан викладач не переконаний 🫠 https://twitter.com/nezmistovno/status/1598323271778406400 мені здається, купувати книжки грицака - себе не поважати, але нічого, друзі-товариші скоро накатають на збруч кілька статей, що не можна так, він керувався винятково благими цілями, виправдають грицака і засудять усіх, хто не боїться відкрито говорити про моральне банкрутство. вони (ми) просто заздрять!

абабівські книжки для дітей з Нікополя від небайдужих громадян ❤️💔
абабівські книжки для дітей з Нікополя від небайдужих громадян ❤️💔

слово "піся" у книжці про жіночі статеві органи 🚩🚩 дуже прикро, що в назві лишили pussy, а то можна було б видати як "пісяп
слово "піся" у книжці про жіночі статеві органи 🚩🚩 дуже прикро, що в назві лишили pussy, а то можна було б видати як "пісяпедія", ще краще!

збалансую неприємні вранішні враження від Грицака посиланням на інтерв'ю з Олександром Савчуком. як же я його поважаю і люблю книжки! раджу почитати текст, а потім купити щось за можливості просто для настрою ✨ https://theukrainians.org/oleksandr-savchuk/ https://savchook.com

як же сильно українські так звані інтелектуали люблять пояснювати щось росіянам. сьогодні черга Грицака позоритися, пояснюючи
як же сильно українські так звані інтелектуали люблять пояснювати щось росіянам. сьогодні черга Грицака позоритися, пояснюючи читачам "Медузи", що Мазепа не зраджував, а Бандера - не нацист. тепер вони точно зрозуміють! добре, що завжди є місце для мема (що це за мем, в мене нервовий напад, я хочу кричати)

купила на чорну п‘ятницю нуль книжок, це мій антирекорд (слово з безтурботного ковідного життя 🥲), бо не було світла і інтернету, а тепер бракує настрою. а як ваші здобутки?

святкую свої 2к+ на каналі відповіддю на запитання глядачів, обіцяю вести телеграм дещо активніше, ніж спорадичні пости, а також уклінно прошу 20 гривень на сумську волонтерську організацію "Ми тут" (лінки на їхні сторінки є під відео), у ній активно працює на благо армії моя мама. їм треба грошей на тканини, фурнітуру, свічки тощо, мова не йде про якісь гігантські суми, але все ж. була б дуже вдячна за вашу допомогу ❤️ 🐾 youtube.com/watch?v=LIlybzMecr8 монобанка: https://send.monobank.ua/jar/9cy6LCGiA8

це вже страшна деградація, але дуже люблю гортати гаражні розпродажі віват і хіхікати з додавання фрази (з пошкодженням) до н
це вже страшна деградація, але дуже люблю гортати гаражні розпродажі віват і хіхікати з додавання фрази (з пошкодженням) до назв книжок, інколи виходять вражаючі нові сенси. ось, наприклад, контрацепція з пошкодженням, це в нас шо буде, кондоми з дірками? аскорбінка замість протизаплідних? 🤭🫠

маленький крок для ютубу - величезний для мене, дякую усім ❤️
маленький крок для ютубу - величезний для мене, дякую усім ❤️

це не книжковий контент (хоча все на світі книжковий контент), але я дуже прагну заохотити вас доєднатися до Оленів Святого М
це не книжковий контент (хоча все на світі книжковий контент), але я дуже прагну заохотити вас доєднатися до Оленів Святого Миколая, вони попри все розпочали цьогорічний сезон! деталі за лінком: https://cutt.ly/UMkphQu «… іде війна, виростають діти і любиш їх, тому що крім тебе їх тут ніхто не буде любити…»

ого, я і не помітила як новий рік почався 🤭
ого, я і не помітила як новий рік почався 🤭

з моменту анонса ходила довкола цього видання і облизувалася що той кіт на сметану, але прийняла вольове рішення дочекатися о
+2
з моменту анонса ходила довкола цього видання і облизувалася що той кіт на сметану, але прийняла вольове рішення дочекатися обіцяної електронки. утім, отримавши на день народження сертифікат на книжки, не стрималася, зайшла на сайт, далі все як у тумані, а сьогодні забрала з поштомату "Восьме життя (для Брільки)" Ніни Харатішвілі. мені важко уявити скільки часу займе прочитання цього монументального творіння, але я маю настрій ✨

хочеться похвалитися ну дууууже красивою книгою, я аж дихати забула, коли відкрила пакунок і побачила її. обожнюю історію про
+4
хочеться похвалитися ну дууууже красивою книгою, я аж дихати забула, коли відкрила пакунок і побачила її. обожнюю історію про таємний сад з дитинства, але це оформлення - a piece of art ✨

польові дослідження з українського янґ едалту
польові дослідження з українського янґ едалту

потрапила у підбірку від Читомо з відео про книжку з Вітрини 2022 (маю добрий настрій від цієї невеличкої валідації), раджу і вам подивитися на новинки там 🥰 https://chytomo.com/6-bukbloheriv-iakykh-vy-mohly-propustyty/ Вітрина Читомо: https://chytomo.com/vitry-na/vitryna-novynok-2022/ огляд на "Рецепт ідеальної дружини": https://www.youtube.com/watch?v=ZyHpPm2pxEk&t

привіт усім, хтось без серця зламав мені канал і позаливав свої мєрзкі відео, дякую усім хто попередив, ситуація (ніби) під контролем, але дуже неприятно 😔

привіт усім, розказую про книжки, які я принесла домів у липні. неймовірно тішуся, що цим відео закриваю геп по невідзнятим придбанням. і дуже злюсі, що відео якесь темно-жовте, присягаюся, наступного разу такого не буде 🥰 https://www.youtube.com/watch?v=LsqV_qfw3sU

​​любі друзі, дорога родино ❤️ ми з буктюберками і буктюберами починаємо серію благодійних лотерей, гроші з яких будуть повністю передані на закриття потреб військових. розігруємо книги (несподівано, так? 😅) з автографами авторів, вартість квиточку - 40 гривень (буквально чашка кави), придбати можна необмежену кількість перші наші лоти (будуть точно ще) 📚Дорж Бату. Коко 2.0.: https://bit.ly/3SAqmYU 📚Марія Матіос. Майже ніколи не навпаки: https://bit.ly/3QreTtr 📚Поліна Кулакова. Усі їхні демони: https://bit.ly/3QdoXWz розіграш відбудеться цієї неділі 14 серпня о 12:00, шанси виграти доволі великі наразі, для деталей ходіть за посиланням: https://www.facebook.com/groups/428118234229130/permalink/1683011192073155/

приємно, що котівна поділяє мої захоплення
приємно, що котівна поділяє мої захоплення

якщо вам колись було цікаво як виглядає бібліотека під час її перевезення, то ось так (ігноруйте ковдру)
якщо вам колись було цікаво як виглядає бібліотека під час її перевезення, то ось так (ігноруйте ковдру)