uz
Feedback
Архив

Архив

Kanalga Telegram’da o‘tish

Покажите как надо на своём примере. Глав. Админ - @Hunter_of_the_separatists

Ko'proq ko'rsatish
667
Obunachilar
+324 soatlar
-147 kunlar
+8430 kunlar
Postlar arxiv
Удаляємо єврейські заговори

photo content
+9

600 😅

Тримайте спойлер для футболки
Тримайте спойлер для футболки

Норд Ост Это было ахуенно
Норд Ост Это было ахуенно

photo content

❤️ПВХ патч "Panzer maiden" зробленний в колабі з Архівом На патчі — тендітна аніме-вайфу, символ втраченої ніжності мирних ча
❤️ПВХ патч "Panzer maiden" зробленний в колабі з Архівом
На патчі — тендітна аніме-вайфу, символ втраченої ніжності мирних часів. Однак за цим майже дитячим обличчям ховається воїн, який пройшов безліч битв. На голові важкий Stahlhelm, у руках — дві Stielhandgranate, не просто зброя, а інструмент відплати за зруйновані домівки і вкрадене майбутнє. "UWU" тут означає "Unsere Welt Untergang" — "Гибель нашого світу". Це гіркий девіз тих, хто, попри втрати, не здається: солдатів, чий світ вже впав, але хто тримає гранати, щоб помститися за біль і кров.
 Вартість замолення : 450 грн / 17 $ - для цивільних 400 грн / 15 $ - для військових по УБД/військовому квитку Для замовлення звертайтесь в пп до @Sich_Rifleman Відгуки: @VIDHUKY_USS

"Кому на роду написано дорозвідку ураження проводити, тот есть бык. Быку — СБС. А кто по натуре своей проїбати мавік любит, тому и в сухопутці свобода" С праздником, фембои мои

photo content

Если в вашем имени есть буква «а», то вы гей, а если «ъ» — то фембой.

No cute catboy mans?(

Мобилизация сорвана, никто не откликнулся(

Спортики в Киеве есть?

Хотите прикол? Хохлы себе опять в ногу стрельнули. Пораженный завод выпускал платы «Комета» Как дела на райберте, пацаны?

Хотите прикол? Хохлы себе опять в ногу стрельнули. Пораженный завод выпускал платы «Комета» Как дела на райберте, пацаны?

В яких кольорах друкуємо футболку з фрірен?
Anonymous voting

photo content

photo content

photo content