🇺🇦 Валерія Яненко
Kanalga Telegram’da o‘tish
Telegram-канал начальника Черкаської районної військової адміністрації
Ko'proq ko'rsatish951
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+17 kunlar
-730 kunlar
Postlar arxiv
Repost from 🇺🇦 Ігор Табурець | Начальник Черкаської ОВА
+7
Служити Україні та її народові.
Щоденно складати іспит на стійкість та антикризовість.
Щоб наші оборонці мали надійний тил.
Це – відповідальний вибір.
Сьогодні – День державної служби України.
Вітання всім колективам Черкащини!
Дякую за роботу, завдяки якій наша область залишається стійкою і стабільно функціонує.
Ми з командою Обласної військової адміністрації в цей день вкотре конвертували вдячність ЗСУ в потрібне оснащення. Цього разу спільно придбали наземний роботизований комплекс для мотопіхотного батальйону 61-ої окремої механізованої бригади.
Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям!
Тримаємо стрій!🇺🇦
t.me/cherkaskaODA
Repost from 🇺🇦 Ігор Табурець | Начальник Черкаської ОВА
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
❗️❗️ПОВІТРЯНА ТРИВОГА (23.06/10:55)
Repost from Zelenskiy / Official
Сьогодні день Центру спеціальних операцій «Альфа» Служби безпеки України. Професійних, сміливих і вмотивованих воїнів, які щодня виконують складні й важливі завдання заради безпеки України.
За роки повномасштабної війни бійці «Альфи» знищили тисячі одиниць ворожої техніки, завдали величезних втрат окупантам. На рахунку воїнів до 20% усіх втрат ворожої піхоти. І це високий показник ефективності, який говорить сам за себе. Завдяки далекобійним операціям «Альфи» ворог відчуває наслідки власної агресії далеко від лінії фронту в глибокому російському тилу. І попереду ще більше наших успішних операцій.
Дякую кожному воїну «Альфи» за службу й результати для країни. Вічна шана та вдячність усім, хто віддав своє життя, захищаючи Україну.
Слава нашим захисникам!
Слава Україні!
🕯Щоранку о 9.00 загальнонаціональна хвилина мовчання. Хвилина пам'яті і шани...
Ми згадуємо мирних жителів - дорослих і дітей. Усіх, хто міг би жити, якби не ця війна.
Ми пам’ятаємо тих, хто віддав свої життя за незалежність, волю і державність.
Вічна слава захисникам і захисницям України!
Світла пам'ять невинним жертвам кривавої війни...
Шануємо... Пам'ятаємо...
📍 Апаратна нарада в Черкаській районній військовій адміністрації
Розпочали новий робочий тиждень з апаратної наради. Підбили підсумки роботи та визначили ключові завдання на найближчий період.
Минулого тижня в районі відбулися події, які ще раз довели: навіть у складний воєнний час Черкащина продовжує жити, розвиватися та підтримувати українські традиції. Урочистості з нагоди Дня фермера стали нагодою подякувати людям, які щоденно тримають продовольчий фронт та забезпечують продовольчу безпеку держави.
Водночас масштабний мистецький захід «Теліженко-фест» об’єднав творчих, талановитих і небайдужих людей, продемонструвавши багатство нашої культури та силу українського духу.
Цей тиждень також особливий. Ми відзначатимемо День державної служби та День Конституції України - свята, які нагадують про відповідальність кожного на своєму місці, про служіння державі та суспільству, про верховенство права і демократичні цінності, за які сьогодні бореться Україна.
На особливому контролі залишається підготовка закладів освіти до забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням усіх учнів 1–11 класів з 1 вересня 2026 року. Це одне з ключових завдань, визначених Президентом України та Урядом. Громади району мають завершити всі необхідні організаційні заходи, забезпечити готовність харчоблоків, укладання договорів та належне фінансування, щоб із початком нового навчального року кожна дитина була забезпечена якісним гарячим харчуванням. Виконання цього завдання перебуває на постійному контролі держави.
Попереду багато роботи.
Переконана - спільними зусиллями органів влади, громад та освітян забезпечимо виконання всіх поставлених завдань.
Працюємо заради наших дітей та майбутнього України.
Repost from 🇺🇦 Ігор Табурець | Начальник Черкаської ОВА
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
🟢ВІДБІЙ (22.06/15:58)
Repost from 🇺🇦 Ігор Табурець | Начальник Черкаської ОВА
Бізнес-клімат комфортний там, де над усіма потрібними опціями постійно працюють. На рівні ОВА ми надаємо всебічний супровід і підтримку нашим виробникам, релокованим бізнесам, тим, хто планує започатковувати власну справу.
Мав зустріч із співвласником нового виробництва в нас в області – сільгосптехніки найвищої якості. Ця компанія вже має завод в іншій області. Для розширення бізнесу обрали Черкащину. Очікують вийти на повну потужність уже наступного року.
Виробник планує збільшити і частку експорту на європейські ринки. Вже зараз він становить 20%. Географія нашої області – одна з переваг для цього. Адже дозволяє спрощувати логістику. Як для внутрішнього споживача, так і для іноземного.
Таке виробниче розширення однозначно на користь Черкащині: плюс нові робочі місця, інвестиції і технологічний розвиток. Для нас важливо, щоби кожен бізнес знав, а головне – відчував, що #Черкащина_територія_співпраці.
Наше спільне завдання – стійка економіка. Примножуємо #Зроблено_в_Україні.
А підприємцям нагадую, що в нас в ОВА діє платформа #Діалог_влада_бізнес. До зустрічі на наших щотижневих онлайнах і в офлайні.
Завжди на зв’язку🇺🇦
t.me/cherkaskaODA
Repost from Zelenskiy / Official
+8
Сьогодні, як і щороку 22 червня, в Росії багато й дуже пафосно говоритимуть про Другу світову війну, про одну з її найбільш кривавих частин – напад нацистської Німеччини на СРСР. Про час, який для України завжди був нагадуванням про важливість миру та вшанування мільйонів безневинних жертв Другої світової війни. Це саме той час 20 століття, який мав би назавжди змінити ставлення будь-якої держави та світу в цілому до людського життя, а саме – утвердити життя як справжню найвищу цінність. Світових воєн і не було б, якби тодішні лідери керувалися цінністю людського життя, а не своїми імперськими мареннями.
Сьогодні ж Росія почала цей день зовсім не зі вшанування пам’яті полеглих у Другій світовій війні і не із сигналів, які дозволили б наблизити закінчення війни цієї, що триває зараз, – війни Росії проти України, а з нових нічим не виправданих убивств. У Сумській області російський дрон убив дитину, бабусю і чоловіка. Маму та ще двох дітей цієї родини поранив. Будинок знищений. Звичайний будинок, зовсім не військова ціль… У Запоріжжі за цю ніч двоє убитих від російських ударів, ще сім людей поранені. На жаль, є втрати також в Одеській області, були удари по Херсонщині, Донеччині, Харківщині. Знов були російські удари по енергетиці на Чернігівщині.
У цієї російської війни – жодної справедливої причини: Путін керувався абсолютно тим же, чим і попередні агресори. Він так само зневажає життя. Він так само марить якоюсь своєю неадекватною й нікому не потрібною «імперією». Треба завершувати цю війну, що вже п’ятий рік забирає життя людей. Ця повномасштабна війна триває вже довше, ніж Перша світова. Можливо, Росія хоче дочекатися, щоб ця війна тривала ще довше і від Другої світової. Але світ точно цього не хоче й точно може цього не допустити. Потрібен тиск на Путіна, тиск на Росію, щоб все це завершилось достойним миром і реальним, гарантованим захистом для життя людей. Україна дала всі пропозиції для дипломатії. Треба нашим спільним тиском на агресора завести Росію в таку точку, коли інших варіантів, окрім дипломатії і завершення війни, не буде. Дякую всім, хто допомагає нам захищати Україну! Дякую всім, хто допомагає нам захищати життя людей!
На минулому тижні Сміла стала справжнім центром української культури, творчості та народних традицій.
Мала честь долучитися до Всеукраїнського фестивалю «Мереживо долі», який уперше відбувся на базі Смілянського мистецького ліцею «Успіх». І вже з першого року фестиваль продемонстрував масштаб, який вражає: майже 400 конкурсних робіт, сотні учасників з різних куточків України та велика кількість гостей, які приїхали відчути атмосферу справжнього українського мистецтва.
Особливо приємно було бачити, як поруч із досвідченими майстрами свої таланти демонструють діти та молодь. Саме так формується зв’язок поколінь, зберігаються наші традиції та народжується новий погляд на українську культуру.
Протягом дня фестиваль об’єднав виставки витинанок, творчі майстерки з гончарства, соломоплетіння, художнього розпису, презентацію віртуального музею Миколи Теліженка, цікаві зустрічі та живе спілкування між митцями й гостями заходу. Справжньою окрасою свята став виступ військового оркестру імені генерал-майора Ігоря Момота, який подарував присутнім особливі емоції та патріотичний настрій.
Особливого змісту цьогорічному фестивалю додає й те, що цього року виповнюється 75 років від дня народження Миколи Теліженка - видатного українського митця, скульптора, народного художника України. Його творчість стала важливою частиною культурної спадщини Черкащини та всієї України. Ми з глибокою повагою шануємо його талант, майстерність і вагомий внесок у розвиток українського мистецтва, пам’ятаємо його справу та продовжуємо популяризувати створені ним культурні цінності.
Для мене символічно, що саме цього дня я була одягнена у сукню бренду «Теліженко». Це ще один прояв поваги до митця, чия спадщина продовжує жити у сучасній українській культурі, надихаючи нові покоління творців.
💙💛 Дякую колективу Смілянського мистецького ліцею «Успіх», організаторам, партнерам, митцям, волонтерам та всім учасникам, які зробили цей день незабутнім.
Переконана, що «Мереживо долі» має всі шанси стати доброю щорічною традицією та однією з культурних візитівок Черкащини.
🕯Щоранку о 9.00 загальнонаціональна хвилина мовчання. Хвилина пам'яті і шани...
Ми згадуємо мирних жителів - дорослих і дітей. Усіх, хто міг би жити, якби не ця війна.
Ми пам’ятаємо тих, хто віддав свої життя за незалежність, волю і державність.
Вічна слава захисникам і захисницям України!
Світла пам'ять невинним жертвам кривавої війни...
Шануємо... Пам'ятаємо...
Repost from 🇺🇦 Ігор Табурець | Начальник Черкаської ОВА
Доброго ранку, Черкащино🇺🇦
Під час тривог напередодні наші оборонці знешкодили в небі над областю шість російських БпЛА.
Минулось без потерпілих і наслідків для інфраструктури.
Дякуємо за захист!
Продуктивного всім тижня!
На зв’язку
t.me/cherkaskaODA
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
