uz
Feedback
СХІДНИЙ 🔥ПРОМЕТЕЙ

СХІДНИЙ 🔥ПРОМЕТЕЙ

Kanalga Telegram’da o‘tish

Літопис сучасності

Ko'proq ko'rsatish
5 750
Obunachilar
-324 soatlar
-147 kunlar
-630 kunlar
Postlar arxiv
#орк_рулетка на ютубчіку вийшов розйоб чергового узького піздабола. за традицією, продовження без цензури викладаю сюди)

ля как затроило😈 поставить на донаты?)

Ґотем, символ в небі🌖 СТРІМ 16:30🔔 https://youtube.com/live/1yTTJIYQa74?feature=share

Окупанти розстріляли трьох українських військовополонених біля Нескучного на Донеччині — DeepState Бійці здалися в полон, їм
Окупанти розстріляли трьох українських військовополонених біля Нескучного на Донеччині — DeepState Бійці здалися в полон, їм зав'язали руки вивели перед позицією і розстріляли пострілами в потилицю пидорасы, сэр

Ґотем, недільний символ в небі🌖 СТРІМ 16:00🔔 https://youtube.com/live/vJhKJkFYnqU?feature=share

#орк_рулетка причина - следствие😈

Так! Ютуб скинув трансляцию! ось нове посилання https://youtube.com/live/DkUUzRoj-8Q?feature=share

Готем, суботній символ в небі🌖 СТРІМ 16:30🔔 https://youtube.com/live/1SmsYCT70ro?feature=share

там на резерві вийшов черговий розйобчик руснявого воєнного. ось тут початок ну а в телеграм, по-традиції, заливаю продовження без цензури

Repost from Airborne Division
Кращі номінанти на прємію "не хочу возвращаться в россию"😁

Чому Готем-сіті?🌘 ви ж пам'ятаєте наскільки важлива міфологема?) Готем-сіті — це вигадане місто з коміксів DC, відоме всім я
Чому Готем-сіті?🌘 ви ж пам'ятаєте наскільки важлива міфологема?) Готем-сіті — це вигадане місто з коміксів DC, відоме всім як домівка для Бетмена. Його назва вперше з’явилася у 1940 році в коміксі “Batman #4”. Назва “Готем” була обрана, бо звучала похмуро і загадково, а сама концепція міста мала втілювати атмосферу хаосу, корупції та протистояння між добром і злом. Готем — це більше, ніж вигадане місто з коміксів. Це символ місця, де зосереджуються всі протиріччя суспільства: боротьба добра і зла, несправедливість, героїзм і беззаконня. Ми обрали Готем-сіті як назву місця перебування нашої спільноти, тому що воно нагадує сучасний світ — місце, де завжди є простір для боротьби, змін і пошуку правди. У міфологемі Готему кожен мешканець грає свою роль: хтось шукає справедливості, хтось губиться у хаосі, а хтось знаходить у собі сили боротися. Це місто, яке ніколи не спить, постійно змінюється і відображає всі грані людської природи. І тут завжди є місце для героїв — тих, хто готовий діяти, ставити запитання і рухати світ уперед. Тут ми не боїмося говорити правду, ставити складні питання і шукати відповіді. Бо тільки через діалог, боротьбу і взаємодію можна змінити світ на краще. 🌘

ну шо, Ґотем, перший символ в небі у новому році🌘 СТРІМ 17:00🔔 https://youtube.com/live/fsW8fs7y75Y?feature=share

Video xabar00:19

Без світла, без води, але з благоустроєм? Покровськ, місто-привид, що потерпає від обстрілів і руйнувань, дивує бюджетними пр
Без світла, без води, але з благоустроєм? Покровськ, місто-привид, що потерпає від обстрілів і руйнувань, дивує бюджетними пріоритетами на 2025 рік. 🔹 На благоустрій — 34 млн грн. 🔹 Водоканалізаційне господарство — 73 млн грн, хоча води немає і доступу до інфраструктури не передбачається. 🔹 Підтримка ЗМІ — 14,5 млн грн. 🔹 Зарплати посадовців — 41,9 млн грн для МВА та 19,2 млн грн для міськради. Тим часом: • 70% житлових будинків пошкоджено або зруйновано. • Електрика, газ, тепло та вода — відсутні. • Люди евакуйовуються, ворог вже біля “західних воріт Донбасу”. не хотів вас відволікати від салатів, але…

Сьогодні земля зробить ще один оберт навколо своєї осі, як і 4.5 млрд років до цього, але в якийсь момент ми вирішили, що треба це рахувати і обов’язково треба відмічати, ну шо ж, додам дещо від себе. 2024-й був не просто складним, хоч я вже і не згадаю легкий рік, але ми вистояли, боролися, жартували крізь сльози і будували своє майбутнє навіть серед руїн. Новий оберт — це шанс зробити більше, допомогти тим, хто поруч, і, можливо, стати тією зміною, яку самі хочемо бачити. Тому сьогодні не просто святкуйте, а згадайте, чому ми тут і заради чого йдемо вперед і робимо оберти. Згадайте, як складно нам даються ці оберти… З новим роком, герої й героїні нашого часу! Пам’ятайте, кожен наш оберт важливіший, ніж здається, незалежно від дати!

Video xabar00:16

Ну і на останок, наш рідний Артист, 107-ма окрема:

Video xabar00:16

На зв’язку козак Реван з аерозвідувального підрозділу 463 Батальйону 143 Бригади ЗСУ:

На зв’язку козак Реван з аерозвідувального підрозділу 463 Батальйону 143 Бригади ЗСУ: