СХІДНИЙ 🔥ПРОМЕТЕЙ
الذهاب إلى القناة على Telegram
5 754
المشتركون
-424 ساعات
-117 أيام
-830 أيام
أرشيف المشاركات
5 754
Ґотем, символ в небі🌖
СТРІМ 16:30🔔
https://youtube.com/live/1yTTJIYQa74?feature=share
5 754
Окупанти розстріляли трьох українських військовополонених біля Нескучного на Донеччині — DeepState
Бійці здалися в полон, їм зав'язали руки вивели перед позицією і розстріляли пострілами в потилицю
пидорасы, сэр
5 754
Ґотем, недільний символ в небі🌖
СТРІМ 16:00🔔
https://youtube.com/live/vJhKJkFYnqU?feature=share
5 754
Так! Ютуб скинув трансляцию! ось нове посилання
https://youtube.com/live/DkUUzRoj-8Q?feature=share
5 754
Готем, суботній символ в небі🌖
СТРІМ 16:30🔔
https://youtube.com/live/1SmsYCT70ro?feature=share
5 754
там на резерві вийшов черговий розйобчик руснявого воєнного. ось тут початок
ну а в телеграм, по-традиції, заливаю продовження без цензури
5 754
Чому Готем-сіті?🌘
ви ж пам'ятаєте наскільки важлива міфологема?)
Готем-сіті — це вигадане місто з коміксів DC, відоме всім як домівка для Бетмена. Його назва вперше з’явилася у 1940 році в коміксі “Batman #4”. Назва “Готем” була обрана, бо звучала похмуро і загадково, а сама концепція міста мала втілювати атмосферу хаосу, корупції та протистояння між добром і злом.
Готем — це більше, ніж вигадане місто з коміксів. Це символ місця, де зосереджуються всі протиріччя суспільства: боротьба добра і зла, несправедливість, героїзм і беззаконня. Ми обрали Готем-сіті як назву місця перебування нашої спільноти, тому що воно нагадує сучасний світ — місце, де завжди є простір для боротьби, змін і пошуку правди.
У міфологемі Готему кожен мешканець грає свою роль: хтось шукає справедливості, хтось губиться у хаосі, а хтось знаходить у собі сили боротися. Це місто, яке ніколи не спить, постійно змінюється і відображає всі грані людської природи. І тут завжди є місце для героїв — тих, хто готовий діяти, ставити запитання і рухати світ уперед.
Тут ми не боїмося говорити правду, ставити складні питання і шукати відповіді. Бо тільки через діалог, боротьбу і взаємодію можна змінити світ на краще. 🌘
5 754
ну шо, Ґотем, перший символ в небі у новому році🌘
СТРІМ 17:00🔔
https://youtube.com/live/fsW8fs7y75Y?feature=share
5 754
Без світла, без води, але з благоустроєм?
Покровськ, місто-привид, що потерпає від обстрілів і руйнувань, дивує бюджетними пріоритетами на 2025 рік.
🔹 На благоустрій — 34 млн грн.
🔹 Водоканалізаційне господарство — 73 млн грн, хоча води немає і доступу до інфраструктури не передбачається.
🔹 Підтримка ЗМІ — 14,5 млн грн.
🔹 Зарплати посадовців — 41,9 млн грн для МВА та 19,2 млн грн для міськради.
Тим часом:
• 70% житлових будинків пошкоджено або зруйновано.
• Електрика, газ, тепло та вода — відсутні.
• Люди евакуйовуються, ворог вже біля “західних воріт Донбасу”.
не хотів вас відволікати від салатів, але…
5 754
Сьогодні земля зробить ще один оберт навколо своєї осі, як і 4.5 млрд років до цього, але в якийсь момент ми вирішили, що треба це рахувати і обов’язково треба відмічати, ну шо ж, додам дещо від себе.
2024-й був не просто складним, хоч я вже і не згадаю легкий рік, але ми вистояли, боролися, жартували крізь сльози і будували своє майбутнє навіть серед руїн.
Новий оберт — це шанс зробити більше, допомогти тим, хто поруч, і, можливо, стати тією зміною, яку самі хочемо бачити.
Тому сьогодні не просто святкуйте, а згадайте, чому ми тут і заради чого йдемо вперед і робимо оберти. Згадайте, як складно нам даються ці оберти…
З новим роком, герої й героїні нашого часу! Пам’ятайте, кожен наш оберт важливіший, ніж здається, незалежно від дати!
5 754
На зв’язку козак Реван з аерозвідувального підрозділу 463 Батальйону 143 Бригади ЗСУ:
5 754
На зв’язку козак Реван з аерозвідувального підрозділу 463 Батальйону 143 Бригади ЗСУ:
5 754
Підсумки року підводити не хочеться, а ось зафіксуватись перед невідомим необхідно…
🌍 У 2024 році населення світу зросло на 71 мільйон осіб і сягнуло 8,09 мільярда. Це на 0,9% більше, ніж минулого року. Кожної секунди в світі народжується 4,2 дитини, а помирає 2 людини.
🇺🇸 Населення США зросло на 2,6 мільйона осіб, і тепер складає 341 мільйон. Що 9 секунд у США народжується дитина, а кожні 9,4 секунди — помирає людина. Міграція додає одного нового мешканця кожні 23,2 секунди.
📊 З початку 2020-х населення США зросло на 9,7 мільйона осіб (+2,9%), тоді як у 2010-х зростання становило лише 7,4% — найнижчий показник з 1930-х років.
Здається, світ не зупиняється, навіть коли ми цього хочемо.
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
