uz
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Kanalga Telegram’da o‘tish

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Ko'proq ko'rsatish
9 334
Obunachilar
-224 soatlar
-247 kunlar
-11130 kunlar
Postlar arxiv
І знову... Шоб він здох

Шоста тривога за день через Міг. Бережіть себе

+2
Друзі! Звітуємо про передачу чергової "ельки". Пікапчик передали уже легендарним воїнам з ТГр Адам, які 24/7 знищують окупантів. Щиро дякуємо усім за донати, а також особлива подяка нашому меценату-могилянцю Ярославу Сахаруті, який закрив значну суму нашого збору. Долучив до допису відео-подяку від хлопців, які вже використовують автівку в боях, а також долучив одне з відео результативної роботи нашого підрозділу! Слава Україні і дякуємо Вам за службу, Друзі! А ми рухаємось далі в нашому марафоні. То ж, закликаю вас долучитись до збору на чергову автівочку для наших захисників. 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Під час спецоперації в Криму розвідники пошкодили чотири швидкохідні катери та знищили щонайменше 30 росіян — Бабель

⚡️Підрозділи ГУР сьогодні здійснили висадку в Криму в рамках проведення спецоперації на мисі Тарханкут , - підтвердив представник ГУР Юсов. За його словами, всі завдання у рамках спецоперації були виконані . До речі, це той самий мис, де вчора знищили С-400. У ГУР втрат серед особового складу немає, але є втрати серед особового складу противника, а також його сил та засобів. При цьому спецоперація триває (!), — Юсов

З Днем Відновлення Незалежності, Велика Україна! Століттями нас вбивали, геноцидили, переселяли, а ми є. Ми не просто є, ми п
З Днем Відновлення Незалежності, Велика Україна! Століттями нас вбивали, геноцидили, переселяли, а ми є. Ми не просто є, ми показуємо собі і світу, що ми є незламною великою нацією, яка бореться за своє існування і перемагає одну з найбільших людожерських держав. Дякую нашим воїнам, які своєю кров'ю пишуть переможну історію Незалежності. Дякую усім, хто докладається до Перемоги. Слава Україні! 🇺🇦 P. S. На фото прапори підписані воїнами, яким ми з вами передавали автівки. На жаль, не усі дочекались цього дня. Пом'янемо погелгих і подякуймо усім живим героям! Слава нації! ❤️🖤

Список хороших росіян поповнився. 🤡 Росавіація опублікувала список пасажирів бізнес-джету, що розбився в Тверській області: Propustin Sergey Makaryan Evgeniy Totmin Aleksandr Chekalov Valeriy Utkin Dmitriy Matuseev Nikolay Prigozhin Evgeniy Члени екіпажу: Levshin Aleksei, командир; Karimov Rustam, другий пілот; Raspopova Kristina, бортпровідник.

Пригожин здох. А киньте но пару гривень на настуану тачку для ЗСУ, з нагоди такого свята)) 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Другий літак групи Вагнер сів у аеропорту Москви. Зараз ми дізнаємось, наскільки якісно сьогодні московська ПВО відсвяткувала
Другий літак групи Вагнер сів у аеропорту Москви. Зараз ми дізнаємось, наскільки якісно сьогодні московська ПВО відсвяткувала день Державного Прапора 🇺🇦😈

Уткін, як житуха?

Вагнерчата, як справи?))
+3
Вагнерчата, як справи?))

Літак Пригожина, де, ймовірно, був сам Пригожин, збили над московщиною. Здоров'я погібшим 🇺🇦

⚡ГУР провело історичну спецоперацію внаслідок якої виманили на територію України російського пілота та вертоліт Мі-8, який пе
+2
⚡ГУР провело історичну спецоперацію внаслідок якої виманили на територію України російського пілота та вертоліт Мі-8, який перевозив деталі до винищувачів Су-27 та Су-30.

Виявляється, було знищено унікальний комплекс С-400. 💥

В Криму, в Оленівці, якісь феєрверки з нагоди державного свята!
В Криму, в Оленівці, якісь феєрверки з нагоди державного свята!

+4
Москва ще вночі почала святкувати День Державного прапора України 🇺🇦 💥 Три добрих бобра зробили незабутні феєрверки, один з них вибухнув об будівлю Москва сіті 🤡

А казали, учєнія)))
А казали, учєнія)))

Трєвожно!
Трєвожно!

Кримський міст, спиш? А дарма 😈