Аронець Live
Kanalga Telegram’da o‘tish
Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Ko'proq ko'rsatish9 334
Obunachilar
-224 soatlar
-247 kunlar
-11130 kunlar
Postlar arxiv
9 332
Repost from Сіль
Ми працюємо з 47 ОМБр на одному напрямку, тому часто спостерігаємо за їх роботою та працюємо в їх інтересах. Сьогодні йдуть бої в південній частині села Роботине і "Маґура" також в ділі. Але поки що покажу вам шматок роботи, яку зробили наші друзі, які є частиною цієї бригади, поки точилися бої на півночі села.
Там, на самій північній точці н.п. був розташований кулеметний розрахунок ( і судячи з детонації, склад БК), який дуже сильного заважав передовим підрозділам зайти і закріпити в цьому місці. Враховуючи, що навколо степ і підійти на великій відкритій площі було дуже непросто, цю задачу взялися виконувати хлопці з FPV РУБпАК 47 ОМБр. Або Strike Drones Company. За допомогою FPV дрона вони знищили ворожу позицію і БК. Це полегшило подальше просування. На цьому історія того дня не закінчилась. Далі буде...
9 332
Repost from ‼️47 окрема механізована бригада «Маґура»
Воїни 47 окремої механізованої бригади зайшли в село РОБОТИНЕ, що на Мелітопольському напрямку!
Два місяці запеклих боїв й бійці нашої бригади за підтримки інших підрозділів прорвали багатоешелоновану лінію оборони окупантів!
Перше, що зробили військовослужбовці – сповістили місцевих про необхідність терміново виїжджати, адже ворог цинічно продовжує стирати село з лиця землі.
«Півтора року чекали на ЗСУ. Ми похапали речі, документи та бігли, дорогою викидаючи ті пакети, бо життя – найцінніше. А потім ці хлопці з 47 бригади вивезли нас на танку», - так люди назвали американську БМП Бредлі, яка витримує підриви на мінах та прямі влучання ворожої артилерії.
Вже в більш безпечному місці медики 47 окремої механізованої бригади оглянули цивільних та дали можливість подзвонити рідним.
Кадри з села Роботине ми оприлюднимо дещо згодом задля БЕЗПЕКИ наших воїнів. Тривають бої й ми закріплюємося на досягнутих рубежах.
Вірте в ЗСУ! Вірте в бійців 47 окремої механізованої бригади!
47 ОМБр у соцмережах:
Facebook _ Instagram _ Telegram
9 332
Довгоочікувана офіційна новина 🔥
Воїни 47 бригади з боєм увійшли у Роботине, — заступниця МО України.
9 332
Ви окупанти. І ми лише починаємо доводити світу, що окупація України почалась не в 2014 році, а ще 100 років тому, в тому числі коли ви, уйобки, окупували Білгородщину.
9 332
Друзі, підкиньте тут ще трошки.
Дуже гарні хлопці зараз проходять навчання перед виходом на бойові. І хочуть покращити роботу навчального центру ЗСУ.
Банка https://send.monobank.ua/jar/9CEgjxr7sz
9 332
Обміняємо Білгород на членство в НАТО, - Зеленський. 🤡🤡🤡
Русня, не ждали?))
БНР, нам дуже шкода, але інколи доводиться йти на жертви 🤣
9 332
А це ракета бомба 💥
Ближче до Нового Року, перші 6 літаків полетять до України з Данії, — прем'єр-міністерка Данії.
9 332
⚡️ Данія передасть Україні 19 винищувачів F-16 після навчання пілотів – прем'єр-міністерка Данії
9 332
Гляньте яка краса))
Наші кібервійська «привітали» окупантів з Днем їх повітряного флоту.
Загалом привітм надійшли понад 15 компаніям, які були задіяні в транспортній і логістичній підтримці дій окупантів.
«За час СВО Росія втратила 315 літаків і 316 гвинтокрилів», - такі написи з зображеннями катапультованих російських пілотів і підбитого СУ-27 почали з’являтися на російських сайтах.
Зрештою, помста, це страва, яку подають холодною. За кожним окупантом, який віддавав наказ обстрілювати мирні міста, прийдуть. А хакери тільки яскраво нагадали про невідворотність покарання.
9 332
А це наслідки вчорашнього удару БПЛА по аеродрому "Сольци" в Новогородській області, внаслвдок чого було знищено літак Ту-22М3.
Нагадаю, Буданов учора зустрічався з послом Японії))
9 332
42 літаки F-16 будуть надані Україні після тренування пілотів та інженерів, — Зеленський
У русні рвуться пукани... три, два, один 💥💥😈
9 332
Друзі, швидкий збір на 11 тис. грн на принтер та папір для кращої організації ррбочих процесів у навчалтному центрі ЗСУ.
Звернулись воїни з таким проханням про купівлю принтера та 10 пачок бумаги.
В навчальному центрі добровольці та мобілізовані проводять 45 діб перед розподілом в бригади. Самі розумієте, що від якості навчань залежить життя воїнів. Тому, давайте допоможемо.
Можливо, хтось може передати папір для друку, або подібний принтер, то пишіть мені. Дякую
Принтер такий
Банка 👇 https://send.monobank.ua/jar/9CEgjxr7sz
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
