uz
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Kanalga Telegram’da o‘tish

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Ko'proq ko'rsatish
9 335
Obunachilar
-724 soatlar
-217 kunlar
-11330 kunlar
Postlar arxiv
Хочете порцію зради?) Пам'ятаєте, я вже більше року систематично пишу про справу російського олігарха Тамаза Сомхішвілі, який
Хочете порцію зради?) Пам'ятаєте, я вже більше року систематично пишу про справу російського олігарха Тамаза Сомхішвілі, який хоче відсудити у київської громади 100 млн$. А ще доводиться писати про його київську обслугу, яка за юдиний срібняк обслуговує інтереси росіян - про так званого адвоката зі Львова Тараса Думича. Так ось, тепер цей Думич взявся захищати інтереси ще 4х російських олігархів, зокрема Фрідмана)) Яка несподіванка))) Словом, я покопався і з'ясувалось, що юрфірма Тараса Думича захищала інтереси росіян ще з 2008-2009 років у відомому газовому конфлікті України та Росії. От так наші українські гниди продовжують працювати і заробляти в Україні... Детальніше за посиланням 👇 https://censor.net/ua/blogs/3445055/wolf_theiss_vovcha_hvatka_rosyisko_kstki

Точно в цель!
Точно в цель!

У Севастополі пропущений у штабі Чорноморського флота рф 😈
У Севастополі пропущений у штабі Чорноморського флота рф 😈

Вчора підсилили пікапом взвод снайперів 65 ОМБР, які зараз воюють в районі Роботине. Щира подяка пану Володимиру Задорожному
+3
Вчора підсилили пікапом взвод снайперів 65 ОМБР, які зараз воюють в районі Роботине. Щира подяка пану Володимиру Задорожному за донат, на який ми і придбали дану автівочку. Дуже важливо, що досі є такі небайдужі люди! Рухаємось далі! І нагадуємо за наш збір на пікап для воїнів батальйону "Скала". Залишилось зібрати 120 тис.грн! Дякуємо за небайдужість, адже якщо кожен, хто прочитає пост задонатить по 5, 10, 100 грн - ми закриємо збір. 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

А ось і сам вибух в Тулі, після чого пропало світло в місті

Вчора русня поновила обстріли енергетичної інфраструктури України. Сьогодні у російській Тулі блекаут. Після вибухів у місті
+2
Вчора русня поновила обстріли енергетичної інфраструктури України. Сьогодні у російській Тулі блекаут. Після вибухів у місті зникло світло. Тула - місто з населенням майже півмільйона жителів. Соупадєніє? Нє думаю!

50% суми done ✅ Закиньте копійку на пришвидшення смерті русні, бо, на жаль, русня сама не мре. 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Севастополь Shtormить 💥😈
Севастополь Shtormить 💥😈

Друзі, підпишіться на патріотичний канал "Це моя Україна"! Ці хлопці дають оперативні та перевірені новини про найважливіші п
Друзі, підпишіться на патріотичний канал "Це моя Україна"! Ці хлопці дають оперативні та перевірені новини про найважливіші події війни і не тільки! А головне, вони систематично допомагають нам з поширенням інформації про збори на автівки для ЗСУ! Підписуйтесь на "Це моя Україна" щоб тримати руку на пульсі подій в Україні!

Бажаємо здоров'я!) Веземо від вас +1 тачку для ЗСУ) Долучайтесь донатом до збору на наступну 👇 🫙: https://send.monobank.ua/
Бажаємо здоров'я!) Веземо від вас +1 тачку для ЗСУ) Долучайтесь донатом до збору на наступну 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

⚠️Воїни просять про лайк, репост і комент, щоб більше людей побачили пост про збір! Друзі, продовжуємо збір на пікап для воїн
⚠️Воїни просять про лайк, репост і комент, щоб більше людей побачили пост про збір! Друзі, продовжуємо збір на пікап для воїнів батальйону "Скала". Маємо вже 120 із 280 тис.грн! Кожна ваша гривня важлива, адже головне небайдужість! Якщо кожен з вас зараз задонатить по 10-20-200 грн, то ми одразу закриємо збір! Реквізити 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Задонатите ранкову каву, пісяти і працювати))

ППО - 👼

💥В Севастополі і Євпаторії вибухи. Чому б це? 😈

Залишилось зібрати на пікап 180 тис.грн! Дякуючи вам, зібрали уже 100к! Продовжуємо!

Repost from Сіль
​​It's КАБ time. Розповім про ще одну річ, з якою ми тут щодня зустрічаємось. Це КАБи (керована авіаційна бомба), або ФАБи. Фугасні авіаційні бомби великої потужності. Це одна з найстрашніших речей, які зустрічав на війні. Дуже руйнівна і окупанти застосовують ці бомби масово. Ви можете раптово потрапити під обстріл і навіть не встигнете злякатися. Влучання кулі або розрив міни - це момент. Але бомбу ви чуєте до того, як вона вибухає. Ви чуєте як вона наближається з характерним звуком. І розумієте, що якщо вона летить по вас, шансів небагато. Грубо кажучи, є два типи плануючих бомб. Ті, які одразу створювалися як керовані (УПАБ-500В і 1500В) й перероблені ФАБи (фугасні авіаційні бомби загального призначення), до яких кріпляться модулі корекції та управління польотом. Це ФАБ-250, ФАБ-500, ФАБ-1500. Це робиться не дуже якісно, але в росіян їх багато і вони швидко можуть спорядити потрібну кількість бомб. Ворожі літаки підлітають за 40-50 км до лінії бойового зіткнення, запускають ці бомби. Вони летять до своєї цілі та вражають її. Якщо влучають звісно. Ще дещо про якість та конструткив переробки. Ми часто знаходимо залишки модулів керування. Очевидно, що конструкція передбачає швидке виготовлення і установку в мінус якості. Один "екземпляр" певний час валявся фактично в нас під ногами. З часом його звідси забрали і думаю, підірвали десь подалі звідти, де він міг би наробити шкоди. Цілилися в дорогу, або в щось, що по ній їхало. Можу припустити, що росіяни, як це часто буває, підглянули ідеї щодо такої "переробки" старих бомб на Заході. Їм сподобалося технічне рішення JDAM. Їх пропаганда любить згадувати його в контексті кампанії з авіабомбардувань Югославії. Один з російських експертів із озброєння посилався на цю систему (містить в собі систему наведення на основі GPS та крила). Він назвав це "бомбою-бюстгалтером". В росіян завжди були проблеми з неймінгом. Сама дальність скидання керованих авіаційних бомб залежить від параметрів польоту носія – швидкості та висоти. Відповідно, чим вище й на більшій швидкості здійснює скидання літак, тим далі такі бомби будуть летіти. КАБи вважаються важкою ціллю для збивання, оскільки носій бомби не входить в зону роботи протиповітряної оборони. Крім того, ми не можемо дозволити собі тримати біля фронту стаціонарні ЗРК, адже їх не вистачає щоб закрити об'єкти в тилу. Тим більше, як тільки ЗРК будуть підтягнуті ближче до фронту, зростає і вірогідність їх знищення. Словом, надійно захиститися від КАБів тут на фронті неможливо. Нема відповідного ресурсу. Та й якби був, це і так не завжди було б можливо. Росіяни використовують ці бомби щодня і у великій кількості. Мішені різні. Позиції наших підрозділів в безпосередній близькості до лінії зіткнення. Логістичні маршрути. Місця можливого розташування техніки, штабів, складів тощо. Бомби - це як раз та сама злободенна тема авіації, з якою так складно боротися. Далі буде.

Давайте так, якшо США сьогодні/завтра оголосять про поставку товстої ракети - ви донатите на пікап?) 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Дякуючи вам за день маємо 80к. Ще 200к! Треба ваші 6,66,666 грн на смерть русні 😈 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

+1
В Севастополі приліт по військовій базі окупантів в районі села Верхньосадове 💥😈

❗️Я попереджаю владу України, якщо буде ескалація конфлікту, ми додамо більше продуктів під заборону на ввезення на територію Польщі, – прем’єр Моравецький. Польща почала забувати, що якщо впаде Україна, Польща впаде за нами. Саме українці воюють і помирають зараз, щоб не вмирали поляки. І жодні вибори в Польщі не є виправданням такій зверхності і шантажу.