Аронець Live
Відкрити в Telegram
Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Показати більше9 335
Підписники
-724 години
-217 днів
-11330 день
Архів дописів
9 335
Хочете порцію зради?)
Пам'ятаєте, я вже більше року систематично пишу про справу російського олігарха Тамаза Сомхішвілі, який хоче відсудити у київської громади 100 млн$.
А ще доводиться писати про його київську обслугу, яка за юдиний срібняк обслуговує інтереси росіян - про так званого адвоката зі Львова Тараса Думича.
Так ось, тепер цей Думич взявся захищати інтереси ще 4х російських олігархів, зокрема Фрідмана))
Яка несподіванка)))
Словом, я покопався і з'ясувалось, що юрфірма Тараса Думича захищала інтереси росіян ще з 2008-2009 років у відомому газовому конфлікті України та Росії.
От так наші українські гниди продовжують працювати і заробляти в Україні...
Детальніше за посиланням 👇
https://censor.net/ua/blogs/3445055/wolf_theiss_vovcha_hvatka_rosyisko_kstki
9 335
Вчора підсилили пікапом взвод снайперів 65 ОМБР, які зараз воюють в районі Роботине.
Щира подяка пану Володимиру Задорожному за донат, на який ми і придбали дану автівочку.
Дуже важливо, що досі є такі небайдужі люди!
Рухаємось далі!
І нагадуємо за наш збір на пікап для воїнів батальйону "Скала". Залишилось зібрати 120 тис.грн! Дякуємо за небайдужість, адже якщо кожен, хто прочитає пост задонатить по 5, 10, 100 грн - ми закриємо збір.
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
Вчора русня поновила обстріли енергетичної інфраструктури України.
Сьогодні у російській Тулі блекаут. Після вибухів у місті зникло світло. Тула - місто з населенням майже півмільйона жителів.
Соупадєніє? Нє думаю!
9 335
50% суми done ✅
Закиньте копійку на пришвидшення смерті русні, бо, на жаль, русня сама не мре. 👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
Друзі, підпишіться на патріотичний канал "Це моя Україна"! Ці хлопці дають оперативні та перевірені новини про найважливіші події війни і не тільки!
А головне, вони систематично допомагають нам з поширенням інформації про збори на автівки для ЗСУ!
Підписуйтесь на "Це моя Україна" щоб тримати руку на пульсі подій в Україні!
9 335
Бажаємо здоров'я!)
Веземо від вас +1 тачку для ЗСУ)
Долучайтесь донатом до збору на наступну 👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
⚠️Воїни просять про лайк, репост і комент, щоб більше людей побачили пост про збір!
Друзі, продовжуємо збір на пікап для воїнів батальйону "Скала". Маємо вже 120 із 280 тис.грн! Кожна ваша гривня важлива, адже головне небайдужість!
Якщо кожен з вас зараз задонатить по 10-20-200 грн, то ми одразу закриємо збір!
Реквізити 👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
Залишилось зібрати на пікап 180 тис.грн! Дякуючи вам, зібрали уже 100к! Продовжуємо!
9 335
Repost from Сіль
It's КАБ time.
Розповім про ще одну річ, з якою ми тут щодня зустрічаємось. Це КАБи (керована авіаційна бомба), або ФАБи. Фугасні авіаційні бомби великої потужності. Це одна з найстрашніших речей, які зустрічав на війні. Дуже руйнівна і окупанти застосовують ці бомби масово.
Ви можете раптово потрапити під обстріл і навіть не встигнете злякатися. Влучання кулі або розрив міни - це момент. Але бомбу ви чуєте до того, як вона вибухає. Ви чуєте як вона наближається з характерним звуком. І розумієте, що якщо вона летить по вас, шансів небагато.
Грубо кажучи, є два типи плануючих бомб. Ті, які одразу створювалися як керовані (УПАБ-500В і 1500В) й перероблені ФАБи (фугасні авіаційні бомби загального призначення), до яких кріпляться модулі корекції та управління польотом. Це ФАБ-250, ФАБ-500, ФАБ-1500.
Це робиться не дуже якісно, але в росіян їх багато і вони швидко можуть спорядити потрібну кількість бомб. Ворожі літаки підлітають за 40-50 км до лінії бойового зіткнення, запускають ці бомби. Вони летять до своєї цілі та вражають її. Якщо влучають звісно.
Ще дещо про якість та конструткив переробки. Ми часто знаходимо залишки модулів керування. Очевидно, що конструкція передбачає швидке виготовлення і установку в мінус якості.
Один "екземпляр" певний час валявся фактично в нас під ногами. З часом його звідси забрали і думаю, підірвали десь подалі звідти, де він міг би наробити шкоди. Цілилися в дорогу, або в щось, що по ній їхало.
Можу припустити, що росіяни, як це часто буває, підглянули ідеї щодо такої "переробки" старих бомб на Заході. Їм сподобалося технічне рішення JDAM. Їх пропаганда любить згадувати його в контексті кампанії з авіабомбардувань Югославії.
Один з російських експертів із озброєння посилався на цю систему (містить в собі систему наведення на основі GPS та крила). Він назвав це "бомбою-бюстгалтером". В росіян завжди були проблеми з неймінгом.
Сама дальність скидання керованих авіаційних бомб залежить від параметрів польоту носія – швидкості та висоти. Відповідно, чим вище й на більшій швидкості здійснює скидання літак, тим далі такі бомби будуть летіти.
КАБи вважаються важкою ціллю для збивання, оскільки носій бомби не входить в зону роботи протиповітряної оборони. Крім того, ми не можемо дозволити собі тримати біля фронту стаціонарні ЗРК, адже їх не вистачає щоб закрити об'єкти в тилу.
Тим більше, як тільки ЗРК будуть підтягнуті ближче до фронту, зростає і вірогідність їх знищення. Словом, надійно захиститися від КАБів тут на фронті неможливо. Нема відповідного ресурсу. Та й якби був, це і так не завжди було б можливо.
Росіяни використовують ці бомби щодня і у великій кількості. Мішені різні. Позиції наших підрозділів в безпосередній близькості до лінії зіткнення. Логістичні маршрути. Місця можливого розташування техніки, штабів, складів тощо.
Бомби - це як раз та сама злободенна тема авіації, з якою так складно боротися.
Далі буде.
9 335
Давайте так, якшо США сьогодні/завтра оголосять про поставку товстої ракети - ви донатите на пікап?)
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
Дякуючи вам за день маємо 80к. Ще 200к!
Треба ваші 6,66,666 грн на смерть русні 😈
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
❗️Я попереджаю владу України, якщо буде ескалація конфлікту, ми додамо більше продуктів під заборону на ввезення на територію Польщі, – прем’єр Моравецький.
Польща почала забувати, що якщо впаде Україна, Польща впаде за нами.
Саме українці воюють і помирають зараз, щоб не вмирали поляки.
І жодні вибори в Польщі не є виправданням такій зверхності і шантажу.
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
