ar
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

الذهاب إلى القناة على Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

إظهار المزيد
9 334
المشتركون
-224 ساعات
-247 أيام
-11130 أيام
أرشيف المشاركات
Repost from Igor Zakharenko
Подарунки для московитів
+5
Подарунки для московитів

Repost from Сіль
Ми працюємо з 47 ОМБр на одному напрямку, тому часто спостерігаємо за їх роботою та працюємо в їх інтересах. Сьогодні йдуть бої в південній частині села Роботине і "Маґура" також в ділі. Але поки що покажу вам шматок роботи, яку зробили наші друзі, які є частиною цієї бригади, поки точилися бої на півночі села. Там, на самій північній точці н.п. був розташований кулеметний розрахунок ( і судячи з детонації, склад БК), який дуже сильного заважав передовим підрозділам зайти і закріпити в цьому місці. Враховуючи, що навколо степ і підійти на великій відкритій площі було дуже непросто, цю задачу взялися виконувати хлопці з FPV РУБпАК 47 ОМБр. Або Strike Drones Company. За допомогою FPV дрона вони знищили ворожу позицію і БК. Це полегшило подальше просування. На цьому історія того дня не закінчилась. Далі буде...

Воїни 47 окремої механізованої бригади зайшли в село РОБОТИНЕ, що на Мелітопольському напрямку! Два місяці запеклих боїв й бійці нашої бригади за підтримки інших підрозділів прорвали багатоешелоновану лінію оборони окупантів! Перше, що зробили військовослужбовці – сповістили місцевих про необхідність терміново виїжджати, адже ворог цинічно продовжує стирати село з лиця землі. «Півтора року чекали на ЗСУ. Ми похапали речі, документи та бігли, дорогою викидаючи ті пакети, бо життя – найцінніше. А потім ці хлопці з 47 бригади вивезли нас на танку», - так люди назвали американську БМП Бредлі, яка витримує підриви на мінах та прямі влучання ворожої артилерії. Вже в більш безпечному місці медики 47 окремої механізованої бригади оглянули цивільних та дали можливість подзвонити рідним. Кадри з села Роботине ми оприлюднимо дещо згодом задля БЕЗПЕКИ наших воїнів. Тривають бої й ми закріплюємося на досягнутих рубежах. Вірте в ЗСУ! Вірте в бійців 47 окремої механізованої бригади! 47 ОМБр у соцмережах: Facebook _ Instagram _ Telegram

Довгоочікувана офіційна новина 🔥 Воїни 47 бригади з боєм увійшли у Роботине, — заступниця МО України.

+2
Вночі московську область знову атакували добрі бобри 😈

Кацапи ще не програли, але уже починають святкувати українські свята 🤡
Кацапи ще не програли, але уже починають святкувати українські свята 🤡

Ви окупанти. І ми лише починаємо доводити світу, що окупація України почалась не в 2014 році, а ще 100 років тому, в тому чис
Ви окупанти. І ми лише починаємо доводити світу, що окупація України почалась не в 2014 році, а ще 100 років тому, в тому числі коли ви, уйобки, окупували Білгородщину.

Ой як занили москалики... 🤡
Ой як занили москалики... 🤡

Друзі, підкиньте тут ще трошки. Дуже гарні хлопці зараз проходять навчання перед виходом на бойові. І хочуть покращити роботу навчального центру ЗСУ. Банка https://send.monobank.ua/jar/9CEgjxr7sz

Мем вийшов на міжнародний рівень 🤡

Обміняємо Білгород на членство в НАТО, - Зеленський. 🤡🤡🤡 Русня, не ждали?)) БНР, нам дуже шкода, але інколи доводиться йти на жертви 🤣

А це ракета бомба 💥 Ближче до Нового Року, перші 6 літаків полетять до України з Данії, — прем'єр-міністерка Данії.

⚡️ Данія передасть Україні 19 винищувачів F-16 після навчання пілотів – прем'єр-міністерка Данії

Драмтеатр Чернігова після теракту росіян.... 💔
+1
Драмтеатр Чернігова після теракту росіян.... 💔

Гляньте яка краса)) Наші кібервійська «привітали» окупантів з Днем їх повітряного флоту. Загалом привітм надійшли понад 15 ко
+1
Гляньте яка краса)) Наші кібервійська «привітали» окупантів з Днем їх повітряного флоту. Загалом привітм надійшли понад 15 компаніям, які були задіяні в транспортній і логістичній підтримці дій окупантів. «За час СВО Росія втратила 315 літаків і 316 гвинтокрилів», - такі написи з зображеннями катапультованих російських пілотів і підбитого СУ-27 почали з’являтися на російських сайтах. Зрештою, помста, це страва, яку подають холодною. За кожним окупантом, який віддавав наказ обстрілювати мирні міста, прийдуть. А хакери тільки яскраво нагадали про невідворотність покарання.

«Літаки летять, будем всіх бомбить»🇺🇦 😈

А це наслідки вчорашнього удару БПЛА по аеродрому "Сольци" в Новогородській області, внаслвдок чого було знищено літак Ту-22М
+1
А це наслідки вчорашнього удару БПЛА по аеродрому "Сольци" в Новогородській області, внаслвдок чого було знищено літак Ту-22М3. Нагадаю, Буданов учора зустрічався з послом Японії))

42 літаки F-16 будуть надані Україні після тренування пілотів та інженерів, — Зеленський У русні рвуться пукани... три, два, один 💥💥😈

Прекрасні новини з Нідерландів! F-16 🔥
Прекрасні новини з Нідерландів! F-16 🔥

Друзі, швидкий збір на 11 тис. грн на принтер та папір для кращої організації ррбочих процесів у навчалтному центрі ЗСУ. Звер
+1
Друзі, швидкий збір на 11 тис. грн на принтер та папір для кращої організації ррбочих процесів у навчалтному центрі ЗСУ. Звернулись воїни з таким проханням про купівлю принтера та 10 пачок бумаги. В навчальному центрі добровольці та мобілізовані проводять 45 діб перед розподілом в бригади. Самі розумієте, що від якості навчань залежить життя воїнів. Тому, давайте допоможемо. Можливо, хтось може передати папір для друку, або подібний принтер, то пишіть мені. Дякую Принтер такий Банка 👇 https://send.monobank.ua/jar/9CEgjxr7sz