Unholy Jack 🇺🇦 [18+]
Kanalga Telegram’da o‘tish
DNI - росня, росняве в ніку/профілі Нечестивий Джек люблю лошадок, ролки і малювати по ним Nc21 possible (більше травм та тригерів, ніж сєкасу, враховуйте це, автор дуже любить сублімувати власні травми в творчість) інфа в закріпах he/him
Ko'proq ko'rsatish1 443
Obunachilar
-324 soatlar
-27 kunlar
-230 kunlar
Postlar arxiv
1 444
+1
каааабиль фор Тейваз ⚪️
повертаю собі статус конеартера, але лише тому, шо пашу, а пашу я як кінь малюючи саме коней хаха
#art
1 444
ля стався хіхік глово хоче списати більше грошей ніж є в мене зараз на картці то ж імідетлі слот на сліпу комішку відкриваю
Ціна питання 400 гривнів
Ви кидаєте мені персонажа з побажаннями по емоціям, я малюю, але формат роботи ви дізнаєтесь в кінці коли її отримаєте 🌟
люди/коні
писать @jackmenttwist
1 444
Repost from N/a
+8
Щож...цій не дуже поважній пані сьогодні стукнуло 20 років✨
І хоч я не сприймаю цей день як свято - все ж у ньому є щось особливе. Принаймні, це чудовий привід підбити підсумки року. За цей рік я: 📍 почала вести канал 📍спробувала створити свій перший мерч 📍 і головне - зібрала тут вас, людей, яких я по-справжньому ціную Скільки б вас не було,неможливо передати як сильно ви мене підтримуєте своїм існуванням💛Як там було? Кращий подарунок художнику - це репост його робіт? Why not?🙂
1 444
Шо я можу сказати, три дні мене розмазувала спека і я не міг ніц намалювати
Мене оживили скрінами з ЛАДС, то ж ловіть вовка ⚪️
Такий він файний (не граю, але візуально полапать хто забороняє)
#art
#fanart
1 444
бібабу
чому коли не спиш всю ніч то на ранок такий огурчик продуктивний, а якшо поспав наче як норм людина - то сдохший
1 444
Нажаль функція валентинок не дає відповідати особисто, то ж сподіваюсь помітите тут.
Маякніть мені в пп, з радістю допоможу чим зможу (@jackmenttwist)
Але шоб оформити прям пост з порадами... Можливо і на це буду спроможний, але точно не зараз.
Взагалі якщо вам тут буде цікаво шось подібне почитати, дайте знати мені в коментах ахаха 🥺
1 444
Сьогодні планую плотно полапать своїх хлопців, ставте лайки пишіть коментарі чекайте оновлень
1 444
Тут ви можете споглядати потуги Джека в малювання собань і любов до завіхрюшек
Це мій окремий гілті плежер, бо коли такі рамочки промальовую наче святою водою вмиваюсь
#jack
#art
1 444
Нарешті можно трошки видохнути, і помалювати для себе. Чи важко на це перемкнутись? Звісно.
Шось простеньке, але тепле вам несу. Сайлен і його маленький Хюрі.
➿➿➿➿➿➿➿
✨✨ #StayInSilence
➿➿➿➿➿➿➿
#art
1 444
+3
Я щас помру, в мене нема навіть бажання купу разів перефоткувать, просто показую як абсолютно рандомно мені прийшов підгон від Некі
Ви тільки гляньте який тут Домінік гарний
І ще купа всього іншого, особливо листівка з приємними словами, прийшло прям ну... дуже вчасно, і настрій підняло 😭 я плачу, але в позитивному сенсі
1 444
І ще лошадка.
Замовлення на дизайн персонажа, обожнюю подібне малювати. І я навіть вдоволений тим, як вийшов фріз, бо я не дуже вмію їх малювати :D
#art
1 444
Розповідь, що була постом вище, вчора дуже сильно заділа в мені... Багато що заділа. Багато що відгукнулось.
Не знаю, чи помічали ви, але раніше я набагато більше тут розмовляв. Текстом, через малюнки, малюючи себе, потім все це зійшло нанівець. Так, я створив щітпост для розмов, але навіть там мені стало складно залишатись відвертим і відкритим.
Не проблема в тому, щоб постити просто малюнки. Проблема в тому, що раніше я розмовляв, і це мені допомагало.
І мені хочеться зламати себе, і заново обрести цю можливість допомагати собі хоча б через сублімацію в текст.
Поговоримо про те, чому мені важко говорити?
В моєму житті завжди було місце сталкерству, я просто вміло притягую до себе йобнутих людей, напевно тому що сам з купою ментальних болячок. Так, в мене є купа цікаво-йобнутих історій для лору, так, я сам обожнюю про це згадувати серед людей як якийсь смішнявий експіріенс. Але, насправді це не дуже смішно.
За останні пару років я хапанув занадто дохуя.
Але про що конкретно мені хочеться висловитись — події останнього часу. Пів року? Трошки більше? Я більше не можу слідкувати за часом.
Параноя моєї дівчини перенеслась на мене. Вона в цьому не винна, але як є.
При переїзді мені було складно навіть виходити на вулицю. Я не знаю як написати про це красиво — то ж напишу як є. Мене доламала ситуація з тим, що батьки моєї дівчини не вбачають в мені людину. Так, гомофобія, це ж так правильно в нашому суспільстві!, мені повинно бути похуй, бо я не збираюсь ніяк контактувати з ними, але. Погрожували шо мене вб’ють. Бо я зруйнував родину (цікаво чи була вона взагалі, так?) просто тим, що я просто є. Що я допомагав людині вийти з гіперконтролю.
Що пристрелять мене на вулиці, пристрелять і себе, але заберуть з собою мене. Люди, які сталкерили мої соцмережі, люди які знайшли нашу стару адресу через ломану пошту (доречі, глово в чеках, які відправляє вам на пошту, пише вашу адресу, сука) Які приїздили туди.
І ще багато всього, що я просто не маю сил описувати. Моральна давка теж давка. Навіть якщо вона не пряма, вона мене зачіпає. Сильно.
Тоді і з’явилась герта. І з гертою я хоч трохи почав виходити на вулицю.
Я не міг зрозуміти вже живучі на новій квартирі чому мені так лячно виходити з дому. Чому мене душить це місто. Чому мене душить простір. Ось і відповідь вчора знайшлась.
Мені важко виходити навіть в магазин. Мені важко робити будь які побутові речі, які пов’язані з вулицею. Та і не тільки. Я виходжу гуляти з собакою, але навіть з нею мене хапає тригер. Я починаю задихатись, в мене врубаються дереали, і я просто... Перестаю існувати. А переставати існувати мені не можна. Мені треба малювати, мені треба існувати для того щоб заробляти гроші.
Я пишу це не для того щоб мене пожаліли, о ні. Я знаю що мені треба повернутись до психотерапії, але кожен хто до цього дотичен знає наскільки багато грошей на це треба.
Я зможу, я зароблю, я зроблю собі краще.
І навіть зараз, пишучи це, я вже роблю собі краще.
Я не хочу бути просто гарними малюнками в стрічці. Я поламана нахуй людина, і це не едина причина того наскільки мені зараз хуйово. Якщо починати перечисляти — часу не вистачить, руки відваляться. А хто зараз не паламаний, правильно?
Я хочу шоб мій простір тут залишався моїм простором. Я хочу знову розмовляти, я хочу розповідати про свій стан. Я хочу мати контроль. Я його поверну.
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
