ru
Feedback
Unholy Jack 🇺🇦 [18+]

Unholy Jack 🇺🇦 [18+]

Открыть в Telegram

DNI - росня, росняве в ніку/профілі Нечестивий Джек люблю лошадок, ролки і малювати по ним Nc21 possible (більше травм та тригерів, ніж сєкасу, враховуйте це, автор дуже любить сублімувати власні травми в творчість) інфа в закріпах he/him

Больше
1 443
Подписчики
-324 часа
-27 дней
-230 день
Архив постов
каааабиль фор Тейваз ⚪️ повертаю собі статус конеартера, але лише тому, шо пашу, а пашу я як кінь малюючи саме коней хаха #ar
+1
каааабиль фор Тейваз ⚪️ повертаю собі статус конеартера, але лише тому, шо пашу, а пашу я як кінь малюючи саме коней хаха #art

лошаткі мої лошаткі #art
лошаткі мої лошаткі #art

Глово ахуєває ще більше
Глово ахуєває ще більше

ля стався хіхік глово хоче списати більше грошей ніж є в мене зараз на картці то ж імідетлі слот на сліпу комішку відкриваю Ціна питання 400 гривнів Ви кидаєте мені персонажа з побажаннями по емоціям, я малюю, але формат роботи ви дізнаєтесь в кінці коли її отримаєте 🌟 люди/коні писать @jackmenttwist

#лішаповернисьвродину

Repost from N/a
Щож...цій не дуже поважній пані сьогодні стукнуло 20 років✨ І хоч я не сприймаю цей день як свято - все ж у ньому є щось особ
+8
Щож...цій не дуже поважній пані сьогодні стукнуло 20 років✨
І хоч я не сприймаю цей день як свято - все ж у ньому є щось особливе. Принаймні, це чудовий привід підбити підсумки року. За цей рік я: 📍 почала вести канал 📍спробувала створити свій перший мерч 📍 і головне - зібрала тут вас, людей, яких я по-справжньому ціную Скільки б вас не було,неможливо передати як сильно ви мене підтримуєте своїм існуванням💛
Як там було? Кращий подарунок художнику - це репост його робіт? Why not?🙂

Шо я можу сказати, три дні мене розмазувала спека і я не міг ніц намалювати Мене оживили скрінами з ЛАДС, то ж ловіть вовка ⚪
Шо я можу сказати, три дні мене розмазувала спека і я не міг ніц намалювати Мене оживили скрінами з ЛАДС, то ж ловіть вовка ⚪️ Такий він файний (не граю, але візуально полапать хто забороняє) #art #fanart

бібабу чому коли не спиш всю ніч то на ранок такий огурчик продуктивний, а якшо поспав наче як норм людина - то сдохший

стоїть статура диктатури
стоїть статура диктатури

Нажаль функція валентинок не дає відповідати особисто, то ж сподіваюсь помітите тут. Маякніть мені в пп, з радістю допоможу ч
Нажаль функція валентинок не дає відповідати особисто, то ж сподіваюсь помітите тут. Маякніть мені в пп, з радістю допоможу чим зможу (@jackmenttwist) Але шоб оформити прям пост з порадами... Можливо і на це буду спроможний, але точно не зараз. Взагалі якщо вам тут буде цікаво шось подібне почитати, дайте знати мені в коментах ахаха 🥺

🎶 Tell Me Lover, Do You Love Me? ➿➿➿➿➿➿➿ ✨✨ #StayInSilence ➿➿➿➿➿➿➿ #art
🎶 Tell Me Lover, Do You Love Me? ➿➿➿➿➿➿➿ ✨✨ #StayInSilence ➿➿➿➿➿➿➿ #art

Сьогодні планую плотно полапать своїх хлопців, ставте лайки пишіть коментарі чекайте оновлень

гав ➿➿➿➿➿➿➿ ✨✨ #StayInSilence ➿➿➿➿➿➿➿ #art
гав ➿➿➿➿➿➿➿ ✨✨ #StayInSilence ➿➿➿➿➿➿➿ #art

щас буде трошки хтивка

Тут ви можете споглядати потуги Джека в малювання собань і любов до завіхрюшек Це мій окремий гілті плежер, бо коли такі рамо
Тут ви можете споглядати потуги Джека в малювання собань і любов до завіхрюшек Це мій окремий гілті плежер, бо коли такі рамочки промальовую наче святою водою вмиваюсь #jack #art

Нарешті можно трошки видохнути, і помалювати для себе. Чи важко на це перемкнутись? Звісно. Шось простеньке, але тепле вам не
Нарешті можно трошки видохнути, і помалювати для себе. Чи важко на це перемкнутись? Звісно. Шось простеньке, але тепле вам несу. Сайлен і його маленький Хюрі. ➿➿➿➿➿➿➿ ✨✨ #StayInSilence ➿➿➿➿➿➿➿ #art

заходиш в тікток а там мацква горить ну шикарний ранок

Я щас помру, в мене нема навіть бажання купу разів перефоткувать, просто показую як абсолютно рандомно мені прийшов підгон ві
+3
Я щас помру, в мене нема навіть бажання купу разів перефоткувать, просто показую як абсолютно рандомно мені прийшов підгон від Некі Ви тільки гляньте який тут Домінік гарний І ще купа всього іншого, особливо листівка з приємними словами, прийшло прям ну... дуже вчасно, і настрій підняло 😭 я плачу, але в позитивному сенсі

І ще лошадка. Замовлення на дизайн персонажа, обожнюю подібне малювати. І я навіть вдоволений тим, як вийшов фріз, бо я не ду
І ще лошадка. Замовлення на дизайн персонажа, обожнюю подібне малювати. І я навіть вдоволений тим, як вийшов фріз, бо я не дуже вмію їх малювати :D #art

Розповідь, що була постом вище, вчора дуже сильно заділа в мені... Багато що заділа. Багато що відгукнулось. Не знаю, чи помічали ви, але раніше я набагато більше тут розмовляв. Текстом, через малюнки, малюючи себе, потім все це зійшло нанівець. Так, я створив щітпост для розмов, але навіть там мені стало складно залишатись відвертим і відкритим. Не проблема в тому, щоб постити просто малюнки. Проблема в тому, що раніше я розмовляв, і це мені допомагало. І мені хочеться зламати себе, і заново обрести цю можливість допомагати собі хоча б через сублімацію в текст. Поговоримо про те, чому мені важко говорити? В моєму житті завжди було місце сталкерству, я просто вміло притягую до себе йобнутих людей, напевно тому що сам з купою ментальних болячок. Так, в мене є купа цікаво-йобнутих історій для лору, так, я сам обожнюю про це згадувати серед людей як якийсь смішнявий експіріенс. Але, насправді це не дуже смішно. За останні пару років я хапанув занадто дохуя. Але про що конкретно мені хочеться висловитись — події останнього часу. Пів року? Трошки більше? Я більше не можу слідкувати за часом. Параноя моєї дівчини перенеслась на мене. Вона в цьому не винна, але як є. При переїзді мені було складно навіть виходити на вулицю. Я не знаю як написати про це красиво — то ж напишу як є. Мене доламала ситуація з тим, що батьки моєї дівчини не вбачають в мені людину. Так, гомофобія, це ж так правильно в нашому суспільстві!, мені повинно бути похуй, бо я не збираюсь ніяк контактувати з ними, але. Погрожували шо мене вб’ють. Бо я зруйнував родину (цікаво чи була вона взагалі, так?) просто тим, що я просто є. Що я допомагав людині вийти з гіперконтролю. Що пристрелять мене на вулиці, пристрелять і себе, але заберуть з собою мене. Люди, які сталкерили мої соцмережі, люди які знайшли нашу стару адресу через ломану пошту (доречі, глово в чеках, які відправляє вам на пошту, пише вашу адресу, сука) Які приїздили туди. І ще багато всього, що я просто не маю сил описувати. Моральна давка теж давка. Навіть якщо вона не пряма, вона мене зачіпає. Сильно. Тоді і з’явилась герта. І з гертою я хоч трохи почав виходити на вулицю. Я не міг зрозуміти вже живучі на новій квартирі чому мені так лячно виходити з дому. Чому мене душить це місто. Чому мене душить простір. Ось і відповідь вчора знайшлась. Мені важко виходити навіть в магазин. Мені важко робити будь які побутові речі, які пов’язані з вулицею. Та і не тільки. Я виходжу гуляти з собакою, але навіть з нею мене хапає тригер. Я починаю задихатись, в мене врубаються дереали, і я просто... Перестаю існувати. А переставати існувати мені не можна. Мені треба малювати, мені треба існувати для того щоб заробляти гроші. Я пишу це не для того щоб мене пожаліли, о ні. Я знаю що мені треба повернутись до психотерапії, але кожен хто до цього дотичен знає наскільки багато грошей на це треба. Я зможу, я зароблю, я зроблю собі краще. І навіть зараз, пишучи це, я вже роблю собі краще. Я не хочу бути просто гарними малюнками в стрічці. Я поламана нахуй людина, і це не едина причина того наскільки мені зараз хуйово. Якщо починати перечисляти — часу не вистачить, руки відваляться. А хто зараз не паламаний, правильно? Я хочу шоб мій простір тут залишався моїм простором. Я хочу знову розмовляти, я хочу розповідати про свій стан. Я хочу мати контроль. Я його поверну.