ꑭ ZIGUN ⚡️ MANGUSTA ✙ Українська Священна Імперія
Kanalga Telegram’da o‘tish
"В рот ебать - русского мать!" MAKE ZIGUN RICH AGAIN Даіті дєняк Make Zigun Rich again 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/6oPFYfUWqT 💳Номер картки банки 4874 1000 2963 9658
Ko'proq ko'rsatish2 766
Obunachilar
+224 soatlar
+837 kunlar
+9430 kunlar
Postlar arxiv
Євреям показалось , то було, римське пріветствіє американця Ілона маска , от сєрдца к звьоздам , чи ,як там правильно, так впроді , євреї всіх називають антисемітами і нацистами , може по сторонам подивится потрібно ?
А тепер задайте 24.02.2022.
"Шкода" що ми не вони...
У цьому плані вони мали б відчути сповна.
Зверніться будьласка до керівництва країни Італія. Там взагалі це офіційно дозволено. А потім відпишіться, пліз. Ок?
До вашої уваги відео від рашаТудей 2023го року.
Скажіть же, тіпи мають почуття гумору! Нє?
+1
Агааа. Тобто фсьо?!
Оце отвєточка.
Блін, я,було подумав що вони почали збирати дупля, але ні. Вони і досі воюють на заявах та звітах йобнутому царю.
Друзі, відкриваємо збір на квадроцикл для потреб військовослужбовців 13-ї бригади оперативного призначення НГУ «Хартія».
Наш попередній квадроцикл був знищений FPV-дроном на Куп’янському напрямку.
Зараз транспорт критично необхідний для виконання бойових завдань та забезпечення роботи підрозділу.
Квадроцикли ми використовуємо на кожному виїзді — перевозимо засоби РЕБ, обладнання, інструмент та все необхідне для роботи хлопців на позиціях.
Цей збір відкрито для 1 БОП, відділення РЕБ бригади «Хартія».
Будемо щиро вдячні кожному за допомогу та поширення збору.
Разом закриємо потребу швидше 🇺🇦
https://send.monobank.ua/jar/AW2qtHdtic
Оце подивився декілька відосів-ниття русачків на тему відсутності палива.
Зловив себе на думці, що нарешті сторіси і фотки з автомобіля почали виглядати "па багатому".
Іван, сматрі какой прєдложеніє. Хороший варіант. Падпістваєшь контракт нє за 5 лямов, а за 250к служишь толька в пво і опля ти уже сбіваєшь фашистскіє дрони іпалом под Малой Токмачкой лєнобласті. Патаму что, что? Росія нє імєєт граніц! Как собствінна і адміністративних тоже.
Іван, давай. Падпісивай
Продовжуємо наш ранок з даунамм.
До вашої уваги бєрлогін та його причино-наслідкові зв'язки.
Мабуть йому у магазині хочеться какать після того як він туалетний папір на поличці побачив.
.... вєрнуть ножик Зігуну, но я долбойоб потому что свіжу в Криму бєз свєта
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
