es
Feedback
ꑭ ZIGUN ⚡️ MANGUSTA ✙ Українська Священна Імперія

ꑭ ZIGUN ⚡️ MANGUSTA ✙ Українська Священна Імперія

Ir al canal en Telegram

"В рот ебать - русского мать!" MAKE ZIGUN RICH AGAIN Даіті дєняк Make Zigun Rich again 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/6oPFYfUWqT 💳Номер картки банки 4874 1000 2963 9658

Mostrar más
2 766
Suscriptores
+224 horas
+837 días
+9430 días
Archivo de publicaciones
Євреям показалось , то було, римське пріветствіє американця Ілона маска , от сєрдца к звьоздам , чи ,як там правильно, так впроді , євреї всіх називають антисемітами і нацистами , може по сторонам подивится потрібно ?

А тепер задайте 24.02.2022. "Шкода" що ми не вони... У цьому плані вони мали б відчути сповна.

Зверніться будьласка до керівництва країни Італія. Там взагалі це офіційно дозволено. А потім відпишіться, пліз. Ок?
Зверніться будьласка до керівництва країни Італія. Там взагалі це офіційно дозволено. А потім відпишіться, пліз. Ок?

До вашої уваги відео від рашаТудей 2023го року. Скажіть же, тіпи мають почуття гумору! Нє?

Агааа. Тобто фсьо?! Оце отвєточка. Блін, я,було подумав що вони почали збирати дупля, але ні. Вони і досі воюють на заявах та
+1
Агааа. Тобто фсьо?! Оце отвєточка. Блін, я,було подумав що вони почали збирати дупля, але ні. Вони і досі воюють на заявах та звітах йобнутому царю.

Три роковини вбивства Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова. Ми памʼятаємо вас, мужики, боремося, мстимося 🫡 Саппорт | Мерч
Три роковини вбивства Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова. Ми памʼятаємо вас, мужики, боремося, мстимося 🫡 Саппорт | Мерч | Донат

Друзі, відкриваємо збір на квадроцикл для потреб військовослужбовців 13-ї бригади оперативного призначення НГУ «Хартія». Наш попередній квадроцикл був знищений FPV-дроном на Куп’янському напрямку. Зараз транспорт критично необхідний для виконання бойових завдань та забезпечення роботи підрозділу. Квадроцикли ми використовуємо на кожному виїзді — перевозимо засоби РЕБ, обладнання, інструмент та все необхідне для роботи хлопців на позиціях. Цей збір відкрито для 1 БОП, відділення РЕБ бригади «Хартія». Будемо щиро вдячні кожному за допомогу та поширення збору. Разом закриємо потребу швидше 🇺🇦 https://send.monobank.ua/jar/AW2qtHdtic

А хто тут всрався?
А хто тут всрався?

Быстренько прошли демилитаризацию и домой в пакете 🤡
Быстренько прошли демилитаризацию и домой в пакете 🤡

-Шо коза делала? - бєкала. Олди?
-Шо коза делала? - бєкала. Олди?

Оце подивився декілька відосів-ниття русачків на тему відсутності палива. Зловив себе на думці, що нарешті сторіси і фотки з автомобіля почали виглядати "па багатому".

Хммммм, як вона здогадалась???
Хммммм, як вона здогадалась???

Я не знаю як це коментувати
Я не знаю як це коментувати

Іван, сматрі какой прєдложеніє. Хороший варіант. Падпістваєшь контракт нє за 5 лямов, а за 250к служишь толька в пво і опля т
Іван, сматрі какой прєдложеніє. Хороший варіант. Падпістваєшь контракт нє за 5 лямов, а за 250к служишь толька в пво і опля ти уже сбіваєшь фашистскіє дрони іпалом под Малой Токмачкой лєнобласті. Патаму что, что? Росія нє імєєт граніц! Как собствінна і адміністративних тоже. Іван, давай. Падпісивай

Продовжуємо наш ранок з даунамм. До вашої уваги бєрлогін та його причино-наслідкові зв'язки. Мабуть йому у магазині хочеться
Продовжуємо наш ранок з даунамм. До вашої уваги бєрлогін та його причино-наслідкові зв'язки. Мабуть йому у магазині хочеться какать після того як він туалетний папір на поличці побачив.

.... вєрнуть ножик Зігуну, но я долбойоб потому что свіжу в Криму бєз свєта
.... вєрнуть ножик Зігуну, но я долбойоб потому что свіжу в Криму бєз свєта