Slow down, sister! 🇺🇦
Kanalga Telegram’da o‘tish
18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba
Ko'proq ko'rsatish236
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
Ma'lumot yo'q7 kunlar
-1130 kunlar
Postlar arxiv
Repost from Sanchez Kladbone 🇺🇦
Організаторка вчорашнього мітинга пише таке 👀 якщо у когось будуть апдейти, кажіть
Repost from Sanchez Kladbone 🇺🇦
Субота, 19:00, Майдан, буде санкціонований мітинг проти законів, які утискають права військових. Хто не знав про п'ятничний мітинг, приходьте – маємо показати владі, що тил підтримує фронт.
Тож, за останній рік на Центральному вокзалі з'явилася ще одна точка з кавою. Непогана :)
#музика #пісня_дня
Безпосередньо пов'язана з тим, де я планую бути сьогодні ввечері. Ну, і просто класна.
https://youtu.be/UnyLfqpyi94?si=p7iGiewuAIk8iuhK
Repost from N/a
А раптом мене в тг читає хтось, хто не читає в інст і тред.
Ще кілька годин шукаю варіант на план б, перш ніж переходити до плану в 🫡
Чи здатні ви в фоновому режимі відслідковувати і точно прогнозувати, скільки часу займе побутова таска? Як-от розбір холодильника, прибирання...
Я: сіла на дієту
Також я: о, Макдональдс!
Ладна, я калорій за день недобрала ну і стрес.
А це моя подруга Віка збирає гроші. Віку я знаю давно, а вона в свою чергу ручається за свій збір – тож долучуся сама (покладу скрін донату в коментарях) і закликаю вас! Далі пряма мова:
На честь дня народження відкрила допоміжну банку і запрошую вас принести ваші гривні на цей збір.
Гуркіт збирає 5 230 000 грн для роти @nova.ab3 у складі @ab3.army на надсучасні наземні роботизовані комплекси. Вони працюють там, де надто небезпечно: евакуація поранених, доставка припасів, бойові й інженерні завдання. Долучайтесь!
🎯Моя ціль: 37 000.00 ₴
Вже зібрано 31 550, лишилось зовсім трохи!
🔗Посилання на збір
https://send.monobank.ua/jar/6kQyZGT2zh
Настала моя черга похмуро сидіть в калідорі xd
(шо характерно, саме повітряну тривогу я проспала до холери)
#музика #пісня_дня
Ви дуже зрідка слухаєте музику, яку я публікую, але нехай; я все одно буду постити :) Цю почула в серіалі «Мертві хлопці-детективи» і вона мені дуже врізалася.
https://youtu.be/f6XEeN2ubIc?si=mX-JHZeh6dvvvFyM
Repost from Contact 🇺🇦
#CH_feldjager
Друзі, українці, громадо! Я прошу вашої уваги на добре діло. Коротка версія і реквізити - в кінці, але так, це збір на підрозділ мого батька.
Як ви пам'ятаєте (і могли бачити по тому, що на дронарню я зараз не збираю), мій батько пішов служить в ряди ЗСУ. Конкретніше, служить він зараз в 110-му вузлі фельд’єгерсько-поштового зв’язку, територіально славетне місто-фортеця Краматорськ. Фельд'єгерська служба в нас (на відміну від Німеччини, звідки пішло слово) - це не військова поліція, це особливо важлива військова пошта.
Ну, тобто, така пошта, яка не ходить без грифу і про існування якої взагалі-то ну, нікому ніде ніяк знати не треба. Але це загалом зв'язок і координація. І взагалі дуже штука цікава і складна, і важлива. Тому що всі ми знаємо що немає штуки гірше ніж проїбати пакет з важливим наказом перед початком чогось цікавого.
І от для роботи цим фельд'єгерям-поштарям потрібне електрохарчування. Знайшли хороше рішення, перевірене роками - Bandera Power; їм його продають за 29 520 гривень.
В цей раз організаційну частину взяв на себе батьків друг, і за процесом збору можно дивитися у нього в фейсбуці, картки не мої. Але загалом я буду дуже вдячним за донат і за репост.
Коротко:
Скільки? 29520 гривень
На що? Bandera Power
Куди? 110 вузол фельд'єгерсько-поштового зв'язку в Краматорськ, на Лящука Миколу Миколайовича (мого батька)
Реквізити для переказів:
ПриватБанк:
4149 6090 4121 3952, Грушковський Вячеслав
https://next.privat24.ua/send/hmmac - конверт
Монобанк: 4441 1110 3148 8343, Грушковський Вячеслав
https://send.monobank.ua/jar/4uHV2gmQsP банка
А-Банк: 4323 3473 6709 9311, Грушковський Вячеслав
PayPal: nigelflames@gmail.com
А Кремль буде зруйновано, і ми з вами в це вкладаємося!
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
