ch
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

前往频道在 Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

显示更多
236
订阅者
无数据24 小时
无数据7
-1130
帖子存档
Disappointed but not surprised. Дуже співчуваю Марго та обом дівчатам.

Організаторка вчорашнього мітинга пише таке 👀 якщо у когось будуть апдейти, кажіть
Організаторка вчорашнього мітинга пише таке 👀 якщо у когось будуть апдейти, кажіть

Субота, 19:00, Майдан, буде санкціонований мітинг проти законів, які утискають права військових. Хто не знав про п'ятничний мітинг, приходьте – маємо показати владі, що тил підтримує фронт.

Тож, за останній рік на Центральному вокзалі з'явилася ще одна точка з кавою. Непогана :)
Тож, за останній рік на Центральному вокзалі з'явилася ще одна точка з кавою. Непогана :)

#музика #пісня_дня Безпосередньо пов'язана з тим, де я планую бути сьогодні ввечері. Ну, і просто класна. https://youtu.be/UnyLfqpyi94?si=p7iGiewuAIk8iuhK

Repost from N/a
photo content
+1

Repost from N/a
А раптом мене в тг читає хтось, хто не читає в інст і тред. Ще кілька годин шукаю варіант на план б, перш ніж переходити до п
А раптом мене в тг читає хтось, хто не читає в інст і тред. Ще кілька годин шукаю варіант на план б, перш ніж переходити до плану в 🫡

Repost from N/a
photo content

Так і живем xd

Чи здатні ви в фоновому режимі відслідковувати і точно прогнозувати, скільки часу займе побутова таска? Як-от розбір холодильника, прибирання...
Anonymous voting

Зараз буде #опитування без контексту :)

Я: сіла на дієту Також я: о, Макдональдс! Ладна, я калорій за день недобрала ну і стрес.

А це моя подруга Віка збирає гроші. Віку я знаю давно, а вона в свою чергу ручається за свій збір – тож долучуся сама (поклад
А це моя подруга Віка збирає гроші. Віку я знаю давно, а вона в свою чергу ручається за свій збір – тож долучуся сама (покладу скрін донату в коментарях) і закликаю вас! Далі пряма мова: На честь дня народження відкрила допоміжну банку і запрошую вас принести ваші гривні на цей збір. Гуркіт збирає 5 230 000 грн для роти @nova.ab3 у складі @ab3.army на надсучасні наземні роботизовані комплекси. Вони працюють там, де надто небезпечно: евакуація поранених, доставка припасів, бойові й інженерні завдання. Долучайтесь! 🎯Моя ціль: 37 000.00 ₴ Вже зібрано 31 550, лишилось зовсім трохи! 🔗Посилання на збір https://send.monobank.ua/jar/6kQyZGT2zh

Настала моя черга похмуро сидіть в калідорі xd (шо характерно, саме повітряну тривогу я проспала до холери)

#музика #пісня_дня Ви дуже зрідка слухаєте музику, яку я публікую, але нехай; я все одно буду постити :) Цю почула в серіалі «Мертві хлопці-детективи» і вона мені дуже врізалася. https://youtu.be/f6XEeN2ubIc?si=mX-JHZeh6dvvvFyM

Repost from Contact 🇺🇦
#CH_feldjager Друзі, українці, громадо! Я прошу вашої уваги на добре діло. Коротка версія і реквізити - в кінці, але так, це збір на підрозділ мого батька. Як ви пам'ятаєте (і могли бачити по тому, що на дронарню я зараз не збираю), мій батько пішов служить в ряди ЗСУ. Конкретніше, служить він зараз в 110-му вузлі фельд’єгерсько-поштового зв’язку, територіально славетне місто-фортеця Краматорськ. Фельд'єгерська служба в нас (на відміну від Німеччини, звідки пішло слово) - це не військова поліція, це особливо важлива військова пошта. Ну, тобто, така пошта, яка не ходить без грифу і про існування якої взагалі-то ну, нікому ніде ніяк знати не треба. Але це загалом зв'язок і координація. І взагалі дуже штука цікава і складна, і важлива. Тому що всі ми знаємо що немає штуки гірше ніж проїбати пакет з важливим наказом перед початком чогось цікавого. І от для роботи цим фельд'єгерям-поштарям потрібне електрохарчування. Знайшли хороше рішення, перевірене роками - Bandera Power; їм його продають за 29 520 гривень. В цей раз організаційну частину взяв на себе батьків друг, і за процесом збору можно дивитися у нього в фейсбуці, картки не мої. Але загалом я буду дуже вдячним за донат і за репост. Коротко: Скільки? 29520 гривень На що? Bandera Power Куди? 110 вузол фельд'єгерсько-поштового зв'язку в Краматорськ, на Лящука Миколу Миколайовича (мого батька) Реквізити для переказів: ПриватБанк: 4149 6090 4121 3952, Грушковський Вячеслав https://next.privat24.ua/send/hmmac - конверт Монобанк: 4441 1110 3148 8343, Грушковський Вячеслав https://send.monobank.ua/jar/4uHV2gmQsP банка А-Банк: 4323 3473 6709 9311, Грушковський Вячеслав PayPal: nigelflames@gmail.com А Кремль буде зруйновано, і ми з вами в це вкладаємося!