uz
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

Kanalga Telegram’da o‘tish

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

Ko'proq ko'rsatish
236
Obunachilar
+124 soatlar
Ma'lumot yo'q7 kunlar
-1130 kunlar
Postlar arxiv
Шляхом експерименту встановлено, що моє сприйняття висоти звуків знизилося рівно на півтону. Цікаво, чи я все ще потрапляю в ноти. В смислі, суб'єктивно так, але у мене немає жодного уявлення, що насправді продукують мої голосові зв'язки оО

... Сьогодні я дізналася, що на деяких нормотиміках змінюється сприйняття висоти звуків. Вгадайте, блядь, яким чином. Але краще ця побочка, ніж нудота чи галюцинації. ...весь мій мозок зараз суцільна неонова вивіска "WTF???"

Repost from Contact 🇺🇦
Так. Питання гуманітарне, стосується котиків. Якщо дуже коротко: притулку "Хатуль Мадан" потрібна допомога, бо в них додалося 30+ котів на різних стадіях виснаження. Гроші кидати ось сюди https://send.monobank.ua/jar/29asDyJeJU Детальніше: одна з "перетримок" для котів під Києвом, певної "Віки Дикої", виявилася не перетримкою, а натурально піздецом і табором смерті (купа котів, купа корму зібраного гуманітарно, але - корм окремо, голодні коти - окремо). По організаторці перетримки відкрите кримінальне провадження, йде робота по тому, щоб людина отримала по закону усе, на що заслуговує. Супер-детально: є у Інстаграмі Хатуль Мадану.

Ми на отакому колесі їхали 15км. В шоці))) Якщо що - нам останню живу машину підбили, виїхали просто на силі волі і крутецько
Ми на отакому колесі їхали 15км. В шоці))) Якщо що - нам останню живу машину підбили, виїхали просто на силі волі і крутецькому нашому водію. Всі триста, але більш-менш легкі, зате всі живі - і це офігезно) Банка на ремонт авто бажаючим)) https://send.monobank.ua/jar/3h58WsNEPn

#музика #пісня_дня Для нас всіх. https://youtu.be/juwOwSu3sZc?si=bqtQO05B_WlnmFtf

Троє судом вчора, троє судом сьогодні (сьогоднішні винесли мене з робочого процесу), а психіатр хотів прописати мені антидепресанти, які можуть провокувати судоми як побічка) Зараз поїду до нього на прийом розмовляти. Мужик ніби нормальний, побажайте удачі.

А можна Трамп так на росію тиснутиме, як ото зараз на Венесуелу, нє?

#музика #пісня_дня Дякую Фантому, що нагадав мені про пісню, яка допомагає розпустити тугий клубок гіркоти в серці й трошки поплакати. https://youtu.be/KX_tb8-lYLQ?si=htwn4RqoOceD8CJf

Цей антропоморфний вазонок ловить сонячне світло й намагається з цього жити. Мені діагностували депресію, а робочий контракт
Цей антропоморфний вазонок ловить сонячне світло й намагається з цього жити. Мені діагностували депресію, а робочий контракт наразі не продовжують: тож з 1 січня я буду без роботи й грошей, зате на колесах. Можливо, щоб їхати кукухою було веселіше. 2025 рік майже закінчився, туди йому й дорога. Скажу чесно - я не знаю, що робити далі. Таке враження, що доведеться знову починати з початку. Але воно якось буде?..

Хріначимо зі Стеллою свічки, бо психічне здоров'я потребує підтримки. (Стелла це ножик))
Хріначимо зі Стеллою свічки, бо психічне здоров'я потребує підтримки. (Стелла це ножик))

Це я слухаю як всі вчені у лабораторії стали зомбі, бо "геном моху проник у їхні тіла й модифікував їх"
Це я слухаю як всі вчені у лабораторії стали зомбі, бо "геном моху проник у їхні тіла й модифікував їх"

#музика Я люблю опенінги Стар Треку загалом, але Strange New Worlds – це щось абсолютно особливе для мене, з ідеальним балансом відсилок на теми перших серіалів, але і зі свіжим поглядом теж. (Це ми з Дзоком сіли дивитися третій сезон серіалу, йєп) І ви послухайте! https://youtu.be/ndtCicnVvbc?si=foo5wqdxuoTpHl8l

Улюблений опенінг Стар Треку?
Anonymous voting

Улюблений опенінг Стар Треку?
Anonymous voting

#опитування без контексту: тепер для треккі!

#маю_думку На днях дала Кофі одну пораду, й на правах самопроголошеної мамки в цьому каналі (акція дійсна 30 хвилин з моменту публікації посту, не сумується з іншими знижками та пропозиціями) повторюю її, тому що that's bloody brilliant, хотіла б я почути це раніше, а не дійти своїми шишками. Чужі погляди формують нас. Люди - соціальні створіння, навіть коли дуже інтровертні. Думки наших близьких про те хто ми, які наші сильні та слабкі якості, вподобання, - все це здатне змінити як ми сприймаємо самих себе та з чим будемо йти по життю. Це часто відбувається несвідомо, і це також відбувається поступово. (якщо цікаво на прикладі, попросіть у мене історію про буряк) Саме тому дуже важливо оточувати себе людьми, яким ти подобаєшся. Ідеально - людьми, які бачать в тобі щось світле й класне, що навіть ти поки не в стані побачити. Їхній погляд, навіть не виказаний, формує самопочуття і самоприйняття. З цієї ж причини важливо відпускати навіть дуже чудових людей, з якими хотілося б бути поруч, але чий погляд на тебе не має симпатії, поваги та любові. Фонове відчуття "я недостатньо гарний для..." - руйнує. Змушує почуватися слабким і поламаним, а з цієї позиції зростати та міцніти майже неможливо. Чесно - всі мої близькі друзі значно кращі за мене як особистості. Але їхнє сприйняття мене як достойної, доброї, сповненої якихось інших чеснот спонукає мене триматися та долати перепони. Це, мабуть, один з найцінніших уроків мого життя. Сподіваюся, комусь тут він теж допоможе ❤️

Знаєте, що Мені треба передивитися всю арку Рівер Сонг

Мені було сьогодні років, коли я дізналася, що Моффат нікому не дозволяв писати сцени з Рівер Сонг і завжди писав їх самостійно. Ах, Рівер. *замріяно вмирає*

#музика #пісня_дня Feeling the glow Die inside of our bones This is a hymn for our love With no God and no throne https://youtu.be/jXmUJvNSSm0?si=XKWZ6gXfUC0MvxO2

#музика #пісня_дня __Feeling the glow