Slow down, sister! 🇺🇦
Відкрити в Telegram
18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba
Показати більше236
Підписники
+124 години
Немає даних7 днів
-1130 день
Архів дописів
Шляхом експерименту встановлено, що моє сприйняття висоти звуків знизилося рівно на півтону. Цікаво, чи я все ще потрапляю в ноти. В смислі, суб'єктивно так, але у мене немає жодного уявлення, що насправді продукують мої голосові зв'язки оО
...
Сьогодні я дізналася, що на деяких нормотиміках змінюється сприйняття висоти звуків.
Вгадайте, блядь, яким чином.
Але краще ця побочка, ніж нудота чи галюцинації.
...весь мій мозок зараз суцільна неонова вивіска "WTF???"
Repost from Contact 🇺🇦
Так. Питання гуманітарне, стосується котиків.
Якщо дуже коротко: притулку "Хатуль Мадан" потрібна допомога, бо в них додалося 30+ котів на різних стадіях виснаження.
Гроші кидати ось сюди
https://send.monobank.ua/jar/29asDyJeJU
Детальніше: одна з "перетримок" для котів під Києвом, певної "Віки Дикої", виявилася не перетримкою, а натурально піздецом і табором смерті (купа котів, купа корму зібраного гуманітарно, але - корм окремо, голодні коти - окремо).
По організаторці перетримки відкрите кримінальне провадження, йде робота по тому, щоб людина отримала по закону усе, на що заслуговує.
Супер-детально: є у Інстаграмі Хатуль Мадану.
Ми на отакому колесі їхали 15км. В шоці))) Якщо що - нам останню живу машину підбили, виїхали просто на силі волі і крутецькому нашому водію. Всі триста, але більш-менш легкі, зате всі живі - і це офігезно)
Банка на ремонт авто бажаючим))
https://send.monobank.ua/jar/3h58WsNEPn
#музика #пісня_дня
Для нас всіх.
https://youtu.be/juwOwSu3sZc?si=bqtQO05B_WlnmFtf
Троє судом вчора, троє судом сьогодні (сьогоднішні винесли мене з робочого процесу), а психіатр хотів прописати мені антидепресанти, які можуть провокувати судоми як побічка) Зараз поїду до нього на прийом розмовляти. Мужик ніби нормальний, побажайте удачі.
#музика #пісня_дня
Дякую Фантому, що нагадав мені про пісню, яка допомагає розпустити тугий клубок гіркоти в серці й трошки поплакати.
https://youtu.be/KX_tb8-lYLQ?si=htwn4RqoOceD8CJf
Цей антропоморфний вазонок ловить сонячне світло й намагається з цього жити.
Мені діагностували депресію, а робочий контракт наразі не продовжують: тож з 1 січня я буду без роботи й грошей, зате на колесах. Можливо, щоб їхати кукухою було веселіше.
2025 рік майже закінчився, туди йому й дорога. Скажу чесно - я не знаю, що робити далі. Таке враження, що доведеться знову починати з початку. Але воно якось буде?..
Хріначимо зі Стеллою свічки, бо психічне здоров'я потребує підтримки.
(Стелла це ножик))
Це я слухаю як всі вчені у лабораторії стали зомбі, бо "геном моху проник у їхні тіла й модифікував їх"
#музика
Я люблю опенінги Стар Треку загалом, але Strange New Worlds – це щось абсолютно особливе для мене, з ідеальним балансом відсилок на теми перших серіалів, але і зі свіжим поглядом теж.
(Це ми з Дзоком сіли дивитися третій сезон серіалу, йєп)
І ви послухайте!
https://youtu.be/ndtCicnVvbc?si=foo5wqdxuoTpHl8l
#маю_думку
На днях дала Кофі одну пораду, й на правах самопроголошеної мамки в цьому каналі (акція дійсна 30 хвилин з моменту публікації посту, не сумується з іншими знижками та пропозиціями) повторюю її, тому що that's bloody brilliant, хотіла б я почути це раніше, а не дійти своїми шишками.
Чужі погляди формують нас. Люди - соціальні створіння, навіть коли дуже інтровертні. Думки наших близьких про те хто ми, які наші сильні та слабкі якості, вподобання, - все це здатне змінити як ми сприймаємо самих себе та з чим будемо йти по життю. Це часто відбувається несвідомо, і це також відбувається поступово. (якщо цікаво на прикладі, попросіть у мене історію про буряк)
Саме тому дуже важливо оточувати себе людьми, яким ти подобаєшся. Ідеально - людьми, які бачать в тобі щось світле й класне, що навіть ти поки не в стані побачити. Їхній погляд, навіть не виказаний, формує самопочуття і самоприйняття.
З цієї ж причини важливо відпускати навіть дуже чудових людей, з якими хотілося б бути поруч, але чий погляд на тебе не має симпатії, поваги та любові. Фонове відчуття "я недостатньо гарний для..." - руйнує. Змушує почуватися слабким і поламаним, а з цієї позиції зростати та міцніти майже неможливо.
Чесно - всі мої близькі друзі значно кращі за мене як особистості. Але їхнє сприйняття мене як достойної, доброї, сповненої якихось інших чеснот спонукає мене триматися та долати перепони.
Це, мабуть, один з найцінніших уроків мого життя. Сподіваюся, комусь тут він теж допоможе ❤️
Мені було сьогодні років, коли я дізналася, що Моффат нікому не дозволяв писати сцени з Рівер Сонг і завжди писав їх самостійно.
Ах, Рівер.
*замріяно вмирає*
#музика #пісня_дня
Feeling the glow
Die inside of our bones
This is a hymn for our love
With no God and no throne
https://youtu.be/jXmUJvNSSm0?si=XKWZ6gXfUC0MvxO2
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
