uz
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

Kanalga Telegram’da o‘tish

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

Ko'proq ko'rsatish
236
Obunachilar
+124 soatlar
Ma'lumot yo'q7 kunlar
-1130 kunlar
Postlar arxiv
Панове, а що зарелізилося!..
Панове, а що зарелізилося!..

Взагалі багато про мій стан сьогодні говорить те, що я порізалася банкою з-під тунця, поки мила її 👍😐😅

#музика #пісня_дня https://youtu.be/XJpOWDwyzFg?si=-SrEr5Pz56EvaE6w

Я дуже ару))))

Repost from N/a
Що: рольова гра живої дії «Aye aye Alba!» Майстри: верховна майстриня Дора @Ryumei, майстриня-сюжетниця-фотографиня Таїс @Loo
Що: рольова гра живої дії «Aye aye Alba!» Майстри: верховна майстриня Дора @Ryumei, майстриня-сюжетниця-фотографиня Таїс @Loo_Konotop_Witch, майстер-сюжетник Рем @kiatlen, майстриня-сюжетниця Тайо (наголос на другий склад) @kuroytayo Коли: 10-13 вересня 2026 року, старт у четвер ввечері Внесок: 4-5 тисяч гривень (орієнтовна сума) Формат: до 40 гравців, частково запропоновані ролі Де: база відпочинку «Синиця» Сетінг: гра базується на серії книг Даяни Ґабалдон «Чужеземка» та однойменному серіалі. Сюжет гри торкнеться історичних подій, політики, релігії, містики та війни за незалежність. Ми розуміємо тригерність воєнної теми, тому будемо максимально акуратно торкатися цього пласту гри разом з вами. Сітка ролей: лінк Заявки: попередня Гугл-форма #анонс #форма_заявки #сітка_ролей

А ще мирна не ядерна Ґаргулья від @dzokmh
А ще мирна не ядерна Ґаргулья від @dzokmh

Настрій побурчати на капіталізм)
Настрій побурчати на капіталізм)

Repost from N/a
Всім привіт, на зв’язку Кіра ака “Бакі”, і я прийшла просити по допомогу. Мій батальйон зараз на одному з найгарячіших напрямків. Не те щоб я не звикла до цієї області ще з 2016го, але такої, перепрошую, сраки тоді не було. Тоді поранені опинялись на стабіку максимум за годину часу, якщо не було виключних обставин, але зараз… зараз так не виходить. Зараз година часу виглядає як недосяжний ідеал, бо спочатку ми маємо кілька кілометрів пішої евакуації до найближчого медика, який за наявних сил та засобів надає можливий обсяг допомоги, але потім - ще з десяток кілометрів пішої евакуації до точки, де може проїхать хоча б пікап. О, так, і це все під дронами і мінометкою. Шлях до медика якось покривається волокушами, побратимами і рідкими кущами, а от шлях від медика і до хоч якоїсь подоби дороги ми хочемо “закрити” квадроциклом. Що ми плануємо робити - купити нормальний квадрік не після прокату, зварити до нього причеп (ми вміємо і знаємо як) - і возити поранених ним. Якісь гроші у нас є і ми сподівались, що цього вистачить, але після детальнішого вивчення ринку ми зрозуміли, що за ці гроші ми можемо купити або щось після прокату (тобто, вбите в хлам), або сільськогосподарський дирчик на 200 кубів, прийнятний для збору бульби, але не дуже прийнятний для веселої гонки з причепом, пораненими, і дробовиком. Отже, ми порахували, що на закриття цього питання нам потрібно 400 тисяч - на купівлю трохи юзаного квадроцикла не схильної до поломок марки (BRP) і достатнього об’єму. Розрахунок доволі приблизний, і я підозрюю що трохи применшений, бо матеріали на причеп ми сюди не рахували, як і доставку. Квадрікі цієї марки нові на 600-800 кубів можете подивитись самі, воно недешево, нажаль. У нас є більша частина суми, потрібно ще 150к. На моє превелике щастя, на цей квадроцикл збиратиму не я особисто, збиратиме фонд - UA Responders. Фонду - людям, які у ньому та за ним, бо фонд це завжди про людей - я вірю на 200%, і деяких знаю вже десять років. Допомагають мені не вперше, просто вперше запит такий великий, що без вашої допомоги тут не впоратись. Так що прошу лайк-шер-донат, по посиланню є всі можливі варіанти поповнення від пейпалу для закордонних донатерів, до українських рахунків. Якщо не складно - в графі призначення платежу вкажіть “десантникам на евак” (бо таким чином ви матимете шанси виграти одну з розписаних гільз від бетера, які ми розіграємо між донатерами)). Донатити ось: Моно 👇👇👇 https://send.monobank.ua/jar/774s4oX1UB Приват 👇👇👇 https://uaresponders.org/link/privat24 PayPal 👇👇👇 http://paypal.me/uaresponers Інше 👇👇👇 https://uaresponders.org/donate/

Repost from N/a
Розвалило Форда. У моїх. Там де я був. Солідно так. Влетів камік. На щастя, всі живі, хоч і не всі здорові. Як дізнався, то з
+3
Розвалило Форда. У моїх. Там де я був. Солідно так. Влетів камік. На щастя, всі живі, хоч і не всі здорові. Як дізнався, то зразу побіг уточняти що і як. Вони не проти будь-якої допомоги. Тому "сам п'ю і вас запрошую" Грошиків на Форд. https://send.monobank.ua/jar/8aM5xRZA3g PayPal tnegmerrat@gmail.com

Of course I meant Australia, my dear Artificial Idiot.
Of course I meant Australia, my dear Artificial Idiot.

Друзі, така штука. В Інстаграмі є людина, яка робить годівнички для птахів. Він ВПО з Херсона, турбується за свою справу, і все б добре, але недавно зламав плече і, логічно, має потребу в грошах. Оскільки наближається зима – ви, можливо, задумувалися про підгодовування птахів. Зазирніть до нього, може вам щось зайде. Отуто: https://www.instagram.com/p/DE26_Rst3xu/?igsh=MWtmMWt6NDBzaWJ3aw==

Repost from Tais art place
Любі друзі, дорога родино. У нас тут з 1 числа звільняється сусідній офіс у затишному приміщенні по сусідству з моєю майстернею та майстернею @Tantalla. Гарантуємо: затишну і творчу атмосферу і приємних сусідів. Ми всі любимо, щоб частенько і рослинки 😅 Організуємо: безперебійний інтернет. Ви матимете власний офіс, який зможете замикати на ключ. Всі доволі чемно ставляться до приватності, хоча на книжкових клубах раз на місяць ми можемо трішки гиготати :) Що по грошах: спитаю у власниці, але це доволі бюджетна пропозиція. Тому пишіть. Локація: Дарниця, біля Комфорт Тауну.

Ну ти не панімаєш, ну мені нада на ручки
Ну ти не панімаєш, ну мені нада на ручки

Друзі, а підкажіть будь ласка. Є в інтернетах прозові твори, які виглядають як уривок іншого твору, але насправді самостійна форма. Типу як ото були популярні замальовки діалогів/побутових ситуацій між принцесою та драконом тощо. Довжиною в абзац. Як вони, бляха, називаються? Бо Гугл не допоміг

#музика #Австралія #інді_рок Спотіфай у радіо до пісні вище явно не ловить вайб, тож я вам кину комплементарну композицію від Hey Geronimo, яка, на мене, ідеально лягає в атмосферу "вітаємо на апокаліптичному пікніку". Австралійці, до речі. А тут поки мало австралійської музики. https://youtu.be/7reIhXiDLtw?si=cJ8uxesPKbpoKyhR

Природа настільки очистилася, що в наступний рольовий сезон я готова пограти таку густу, наваристу любовну драму. Питання в тому, де та з ким :)

Tag yourself I'm definitely a "bitter autumn adult"
Tag yourself I'm definitely a "bitter autumn adult"

Прокинулася, глянула новини Йобана русня Всіх обіймаю

Я на цій картинці і мені все нравиться
Я на цій картинці і мені все нравиться