uz
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

Kanalga Telegram’da o‘tish

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

Ko'proq ko'rsatish
236
Obunachilar
+124 soatlar
Ma'lumot yo'q7 kunlar
-1130 kunlar
Postlar arxiv
Фото зі звуком
Фото зі звуком

Repost from N/a
Ми знімаємо зал на Жилянській, ставимо плейлист, збираємо внески Ви дістаєте свої найнарядніші луки, приходите красиві, в дур
Ми знімаємо зал на Жилянській, ставимо плейлист, збираємо внески Ви дістаєте свої найнарядніші луки, приходите красиві, в дурацькому Шість годин ми танцюємо, гуляємо, спілкуємося в затишній компанії улюбленого ком'юніті ✨ АНТИЛАРП Неділя, 14 грудня 2025 З 16:00 по 22:00 Внесок: 400 грн (в день івенту 500) Адреса: Жилянська 97Б, 3 поверх, HOUSEQUEST Дрескод: No Where to Wear it (костюм, який нема куди більше вдіти) Правила заходу: - Їжу, напої і випивку можна приносити з собою, організатори не поставляють - Ведіть себе пристойно, інакше відправим додому - Якщо хтось шось поламає, то він і компенсує - Палити дозволено тіко на вулиці - Сміття після себе в сміттєві пакети, ми поставим на виході - Після Bohemian Rhapsody вечірка завершена Орги: @shalena_zelena @not_what_they_seem Для здачі внеску пишіть @not_what_they_seem Будемо вдячні за репост! Чекаємо вас на паті 💖

Несправедливість.
Несправедливість.

А порадьте якусь класну українську любовну поезію. Можна класику, можна сучасну. Аби вам самим була прямо в серденько.

#рухомим_рядком Психологічна порада: якщо ви стривожені і дихаєте по квадрату, щоб заспокоїтися – не використовуйте для цієї техніки хороший свіжий кальян!

Нічого не знаю про ці ваші «Сутінки». Моє "хоа хоа хоа" це "Бонд. Джеймс Бонд."
Нічого не знаю про ці ваші «Сутінки». Моє "хоа хоа хоа" це "Бонд. Джеймс Бонд."

В англомовних інтернетах знайшла рекомендацію охуєнного магазину одягу в едвардіанській стилістиці. Ціни помірні. Все англійською. В описі – "відправка Укрпоштою" ... Ну звісно це українські майстри, як могло бути інакше) Канонічна подія, не можна втручатися))))

Тизер-трейлер, йопт. Вгадайте про який гурт мова. (якщо я вам його кидала, мовчіть))
Тизер-трейлер, йопт. Вгадайте про який гурт мова. (якщо я вам його кидала, мовчіть))

Caturday!
Caturday!

Repost from N/a
Ну тут ще от.... Важливе "Привіт всім, на зв’язку (яка іронія) Квантос. Зараз моя робота пов'язана з дуже великою кількістю мотогодин у дорозі та впровадженням складних цифро-інженерних систем. Багато що доводиться винаходити самому на льоту, а забезпечення як завжди "на висоті". Я не вмію і не люблю щось просити, але зараз розумію, що якщо я не почну ворушити процес зі свого боку – він у принципі не ворухнеться. З зрозумілих причин, я не розповідатиму, що саме я майструю (але можете припустити з переліку потреб - цікаве). Я прикинув, що мені реально потрібно і вирішив викотити у вигляді списку: - Я відкрив банку в першу чергу на оплату старлінків, палива та розхідників \ ремонт для машини. Не буду описувати подробиці, все дуже сумно, тому тут дуже критична підтримка - Мені потрібен 3д принтер закритого типу з дуже великим полем друку та активною термокамерою для друку складними інженерними пластиками (хто стикався з виробництвом та ремонтом фпв зрозуміє навіщо:) - Мені потрібен шаленої потужності стаціонарний комп'ютер, на якому буде виводиться і оброблятися в багатопотоці сотні відеостримів і розподілятися між кінцевими одержувачами. - Потрібна велика кількість вугленаповнених пластиків для друку. - Потрібні зарядні станції, що б не дай Боже все це добро не згасло ні на хвилину. - У мене взагалі немає РЕБа, тож катаюся під чуйним наглядом ангела-охоронця. - Не завадив би детектор дронів з відеоперехопленням, типу Чуйки, а то своя може і підвести))) UPD: Цей пункт попередньо вже допомогли закрити На все це буде моя банка: https://www.privat24.ua/send/3mzrd Номер картки - 5168752147856218 Але якщо хтось має можливість допомогти безпосередньо тим же компом, чи зарядними станціями чи принтером — то буду дуже вдячний. Також розумію, що розповсюджувати збір, активно його форсити — немає можливості ніякої, завал по роботі страшний. Тому дуже прошу про репости, розповсюдження і взагалі інформаційну підтримку. Звіти і загалом цікаві картинки обіцяю — от цього у нас повно, майже все таке, що показувати не можна, але щось притягну для натхнення"

Божественно гарно *_*
Божественно гарно *_*

#музика #пісня_дня https://youtu.be/kHC5F1UMhoE?si=zTBApz83AOyjYUMy

Колись Ернеста Гемінгвея попросили написати найщирішу в світі рекламу, а він і відповів: "Не та притча, альо". Я зачаровуюся типом людей, яких можна коротко охрестити "ну так а хуле блядь, пігнали!". Вони поєднують в собі вітальність, здатність відпускати контроль, любов до двіжу та усвідомленого ризику - і заражають цим оточуючих, бо, як створіння соціальні, люди взагалі схильні переймати чужу поведінку. Не вірите мені - спитайте у виховательок дитсадочка що стається, коли в групі починає ридати одна дитина. Ще краще, коли таким людям стукає в голову створити власну спільноту довкола прекрасного і корисного. Навіть якщо читаєш не кожен перший, а кожен третій пост - щось в голові й відкладеться, буде користь і радість. Така людина - Аня, яка веде канал "Сила слова". А це реклама. І бажання зробити рекламу Аня у мене викликала тим, що принципово не вичитує, не контролює і не трогає те, що про неї в рекламі пишуть. Бо що? Бо ну так а хулє блядь, пігнали! Тож скажу так: канал Ані створювався для всіх, хто хоче писати і думати красиво. Але я вам його раджу не тому. А через те, що він, на мій розум, як заряд енергетика, тільки без кофеїну та тиску на печінку. Якщо вам в житті не вистачає рушійної сили, яка ні на що не зобов'язує, але просто існує поруч - тисніть сюди та приєднуйтеся. Можна прям одразу в чат при каналі, там весело.

Шановне панство, нарешті нормальна контекстна реклама, а не це ваше дихання маткою і прискорений курс психології!
Шановне панство, нарешті нормальна контекстна реклама, а не це ваше дихання маткою і прискорений курс психології!

Настрій похвалитися собою. Ще Дзок кепарик мій надішле – і буде завершена цибулина :)
Настрій похвалитися собою. Ще Дзок кепарик мій надішле – і буде завершена цибулина :)

photo content

А у вас є саундтрек дня/тижня/року?
Anonymous voting

Час для чергового #опитування без контексту!)

#музика #пісня_дня https://youtu.be/kjFAlDksz5A?si=ZFHzF9zqEGiwab25

Мене визнали!
Мене визнали!