Девіанцев Євгенко
Kanalga Telegram’da o‘tish
Мєми - https://t.me/dedstol Посилання на стрім - https://www.twitch.tv/deviantsev чат https://t.me/joinchat/WxGoW9MDB_M3NWVi
Ko'proq ko'rsatish598
Obunachilar
-124 soatlar
-37 kunlar
-430 kunlar
Postlar arxiv
До кінця розіграшу лишилось менше доби
Участі прийняло доволі мало людей тому шанс перемоги великий!!!
Виграш або бонд або інша гра
Всі гроші йдуть на зсу на ремонт Л200 для розвідки
РОЗІГРАШ 007 First Light (або іншу 1 гру на ту ціну).
Всі гроші підуть на ЗСУ.
Донат від 50 гривень щоб прийняти участь.
Кожні 50 гривень це 1 білет, а більше білетів вище вірогідність виграти.
Розіграш проведемо 26 травня о 14:00
Грошикі сюди(вказуйте ваші нікнейми в тг чи на твічі щоб вас було легше знайти)
https://send.monobank.ua/jar/2xSgGDBcCi
Гроші підуть на ремонт L200
Тішка помер☹️
Лікар казав, що у кошенят якраз 6 день це переломний момент коли всі внутрішні болячки вилазять, а діагностувати ти нічого не можеш бо він дуже маленький і типу вони до цього і їсти можуть і все добре, а потім оп і тухнуть в моменті
Дуже шкода котика
Був вечірній стрім подивіться запис щоб стрік не згорів якщо пропустили
https://www.twitch.tv/deviantsev/v/2775828825?sr=a
Кажуть кошеня в нормі. У нього стоїть шлюнок, везти до дому, масажувати животик і давати еспумізан щоб запустився животик
В лікарню класти сенсу немає
Кажуть можете приїхати, але дуже велика вірогідність що його покладуть в стаціонар на підтримку і лікування і що ціна буде близько 15к
Я в ахуй, тіпу 6 днів життя
Але я вже і так всі гроші ввалив на котячі потреби і харчування(дякую ще раз що ви кредит закрили)
І хуй знає чи малюк виживе сам, та і з клінікою хз чи виживе, але і грошей вже немає і малюка шкода, а гроші такі великі за малюка 85 грамів ааааааааа
Тішка шось не активний дуже і була кров в калі тому офнув
Думаємо що робити везти і лікарню чи що
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
