uk
Feedback
Девіанцев Євгенко

Девіанцев Євгенко

Відкрити в Telegram

Мєми - https://t.me/dedstol Посилання на стрім - https://www.twitch.tv/deviantsev чат https://t.me/joinchat/WxGoW9MDB_M3NWVi

Показати більше
598
Підписники
-124 години
-37 днів
-430 день
Архів дописів
Поступіло 0 гривень ПАДНАЖМЬОМ

До кінця розіграшу лишилось менше доби Участі прийняло доволі мало людей тому шанс перемоги великий!!! Виграш або бонд або інша гра Всі гроші йдуть на зсу на ремонт Л200 для розвідки

forza

Euro Truck Simulator 2

сабнатіка потім етс2 в 11 https://www.twitch.tv/deviantsev
сабнатіка потім етс2 в 11 https://www.twitch.tv/deviantsev

LEGO Batman

їду по вас забирати на стрім https://www.twitch.tv/deviantsev
їду по вас забирати на стрім https://www.twitch.tv/deviantsev

якщо не можеш писати офни 7тв

вітаю віряни відпускаю месу сьогодні тут https://www.twitch.tv/deviantsev
вітаю віряни відпускаю месу сьогодні тут https://www.twitch.tv/deviantsev

Phonopolis

LEGO Batman

ФОРЗА ДО 10, А ПОТІМ БЕТМЕН https://www.twitch.tv/deviantsev
ФОРЗА ДО 10, А ПОТІМ БЕТМЕН https://www.twitch.tv/deviantsev

ІКОНКА БЕТМЕНА ЗА ПІДПИСКУ. КРАЩА ГРА ПРО БЕТМЕНА?

трохи їду, бемена дивитись підемо десь в 10 https://www.twitch.tv/deviantsev
трохи їду, бемена дивитись підемо десь в 10 https://www.twitch.tv/deviantsev

РОЗІГРАШ 007 First Light (або іншу 1 гру на ту ціну). Всі гроші підуть на ЗСУ. Донат від 50 гривень щоб прийняти участь. Кожні 50 гривень це 1 білет, а більше білетів вище вірогідність виграти. Розіграш проведемо 26 травня о 14:00 Грошикі сюди(вказуйте ваші нікнейми в тг чи на твічі щоб вас було легше знайти) https://send.monobank.ua/jar/2xSgGDBcCi Гроші підуть на ремонт L200

Тішка помер☹️ Лікар казав, що у кошенят якраз 6 день це переломний момент коли всі внутрішні болячки вилазять, а діагностувати ти нічого не можеш бо він дуже маленький і типу вони до цього і їсти можуть і все добре, а потім оп і тухнуть в моменті Дуже шкода котика

Був вечірній стрім подивіться запис щоб стрік не згорів якщо пропустили https://www.twitch.tv/deviantsev/v/2775828825?sr=a

Кажуть кошеня в нормі. У нього стоїть шлюнок, везти до дому, масажувати животик і давати еспумізан щоб запустився животик В лікарню класти сенсу немає

Кажуть можете приїхати, але дуже велика вірогідність що його покладуть в стаціонар на підтримку і лікування і що ціна буде близько 15к Я в ахуй, тіпу 6 днів життя Але я вже і так всі гроші ввалив на котячі потреби і харчування(дякую ще раз що ви кредит закрили) І хуй знає чи малюк виживе сам, та і з клінікою хз чи виживе, але і грошей вже немає і малюка шкода, а гроші такі великі за малюка 85 грамів ааааааааа

Тішка шось не активний дуже і була кров в калі тому офнув Думаємо що робити везти і лікарню чи що