uz
Feedback
Верста/Versta

Верста/Versta

Kanalga Telegram’da o‘tish

Клуб велотуристів 🚴 🎒 ⛰️

Ko'proq ko'rsatish
Mamlakat belgilanmaganToif belgilanmagan
212
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+27 kunlar
+230 kunlar
Postlar arxiv
Так, на перспективу, в Карпати пішки бажаючі є? Через тижні 2-3

Максимально круті хлопці та дівчата, тож наступних вихідних (4-5 липня) запрошуємо (і самі будемо) з'їздити з ними на ватру до Десни🚴

Repost from Adventure Team
Катимо в 🔥ПІРНОВЕ🔥 (ватра, купання в Десні, ночівля в наметах)⛺️ 🌜Evening Ride — escape from Kyiv #123 в суботу 04 липня🌛
Катимо в 🔥ПІРНОВЕ🔥 (ватра, купання в Десні, ночівля в наметах)⛺️ 🌜Evening Ride — escape from Kyiv #123 в суботу 04 липня🌛 🏁Збираємось: 12:00 на паркінгу під Сільпо (Литовський проспект, 4а) 🏁 🏁 Старт: 12:30 🏁 🍔 Пітстоп: Фора с. Хотянівка - 20хв🍔 🏁 Фініш: Острів в селі Пірнове 🏁 ℹ️Катимо на дикий острів, будемо переходити маленький брід (глибина до коліна, ширина пару метрів). Прошу всіх бути максимально автономними (намет/гамак, спальник, їжа, напої...) Повертаємось в неділю (05 липня) під вечір. 1.ВЕДУЧИХ НЕ ОБГАНЯТИ ☝🏿 2.КАТИМО ТІЛЬКИ ПО СУХОМУ ☝️ 3.НАЯВНІСТЬ МИГАЛОК ОБОВ'ЯЗКОВА ☝️ 4.НА СПУСКАХ ПОКИДАТИ КОЛОНУ ЗАБОРОНЕНО ☝️ 5.ДРУЗІ, РУХАЄМОСЬ ТІЛЬКИ У КРАЙНЬОМУ РЯДУ ☝️ Ведучий - Паштет (@BestUPBestUP) інстаграм | правила

Отаку новину згадав, вже вчора не хотів казати) P.S: знаю що півроку це давно та інфо неактуальна, не тре душніть https://sur
Отаку новину згадав, вже вчора не хотів казати) P.S: знаю що півроку це давно та інфо неактуальна, не тре душніть https://surl.li/feakrg

Скидайте фото у коментарі 🔥
Скидайте фото у коментарі 🔥

Video xabar00:18

Захід сонця над Дніпром, десь вдалині шумний Київ. Легендарний Витачів з ночівлею🏕 День 1 (сб 20.06) - Збір на 13:20 Екомарк
Захід сонця над Дніпром, десь вдалині шумний Київ. Легендарний Витачів з ночівлею🏕 День 1 (сб 20.06) - Збір на 13:20 Екомаркет Деміївка, їдемо 56км, піт-стоп Велмарт в Українці, приїздимо на місце кемпу, їмо булочки у пекарні, шукаємо місце під намет. Можливо купаємось. Орієнтовно будемо о 5й вечора. День 2- 49км, ранкова кава, набираємо води, поповнюємо запаси їжі, стартуємо на Київ. Орієнтовно будемо о 2й дня. Маршрут легкий, 90% асвальт, проїдуть всі. Нічого не мудрив, це той випадок, коли важлива фінальна точка, а не шлях. Трек: https://surl.li/mfpzks Їжа: На старті і на пітстопі супермаркет, біля кемпу сільмаг. Поки плануємо кожен собі, по місцю можемо закупити шашлик на всіх. Що взяти: світло, ремкомплект, готівка, палатка, спальник, каремат, вода, перекус. Усі питання - @ilya_username, бажано написати якщо плануєте бути щоб розуміти к-ть народу.

Щось погода така дивна, але whatever - на 20/21 червня плануємо поїздку з ночівлею. Подалі від Києва, орієнтовно 60-65км в 1 сторону. Маршрути в розробці🫡

Раді повідомити, що тепер за промокодом "versta" ви зможете отримати знижку -10% в мережі Gorgany 🔥 Як офлайн, так і онлайн.
Раді повідомити, що тепер за промокодом "versta" ви зможете отримати знижку -10% в мережі Gorgany 🔥 Як офлайн, так і онлайн. Gorgany - експерти з туристичного спорядження. Гамаки, палатки, рюкзаки, сублімати і навіть велотовари ви зможете знайти саме у них.

Фото/Відео скидайте в коментарі 🌧⛈
Фото/Відео скидайте в коментарі 🌧⛈

#велокиїв #rides #ukraine #покателька 👻Завтра дощ, тому катаємо сьогодні 👻 🌜Evening Ride in Kyiv N119 в п'ятниця 05 червня
#велокиїв #rides #ukraine #покателька 👻Завтра дощ, тому катаємо сьогодні 👻 🌜Evening Ride in Kyiv N119 в п'ятниця 05 червня🌛 🏁Збираємось о 19:00 біля Національного Музею Історії України (Володимирська 2) 🏁 🏁 Старт о 19:30! 🏁 🍔 Пітстоп: Солом'янська броварня - 30хв🍔 🏁 Фініш: поділ 🏁 1.ВЕДУЧИХ НЕ ОБГАНЯТИ ☝🏿 2.КАТИМО ТІЛЬКИ ПО СУХОМУ ☝️ 3.НАЯВНІСТЬ МИГАЛОК ОБОВ'ЯЗКОВА ☝️ 4.НА СПУСКАХ ПОКИДАТИ КОЛОНУ ЗАБОРОНЕНО ☝️ 5.ДРУЗІ, РУХАЄМОСЬ ТІЛЬКИ У КРАЙНЬОМУ РЯДУ ☝️ Ведучий - Паштет (@BestUPBestUP) ЧатЗробити анонсШаблон

Поради щодо чеклісту на велонічліг📃 • Укриття (намет або гамак + тент) • Спальник + килимок • Сухий комплект одягу для сну, запасні шкарпетки. Якщо мерзнете - термобілизна • Мембранка/дощовик • Вода 2л • Чашка і посуд • Ліхтарик + павербанк • Аптечка та засіб від комах • Ремкомплект • Документи та готівка Головне правило: спальник та одяг для сну мають бути сухими. 🚴‍♂️🏕️🌧️

А ще 08.06.2025 був перший виїзд велоклубу Верста, тож вважайте покатушку юбілейною, в честь 1 року🚴‍♀🎉

Отже, перший велопохід з ночівлею на природі. Максимально легкий, чудова можливість протестувати спорядження, сумки. Збір: 14
Отже, перший велопохід з ночівлею на природі. Максимально легкий, чудова можливість протестувати спорядження, сумки. Збір: 14:59 сквер Феодори Пушиної, біля АС "Дачна". Покриття: Проїхати мають всі, але будував як "гравійний". Асвальт, грунти. Дистанція: 64км загалом, по 32км в день. З собою мати: набір для сну (спальник, палатка/гамак, каремат), сухі речі, світло (!), ремкомплект, готівка. План: приїдемо засвітло, десь о 6й, розбиваємо табір, збираємо дрова, ватра. По їжі - на розсуд групи, або мясопівососіски, або сублімати кожен собі. Захід сонця о 21:01. Долина річки Ірпінь як на долоні, в сонячному сяйві. Прокидаємось хто як, але в 10 планую старт на Київ, бо о 1й дня дощ. Питання/пропозиції - @ilya_username Маршрут: https://www.komoot.com/tour/3006748707?ref=aso&share_token=at3D4vZi1F4RHG9pvMKaA6BrEICB4m5Ss29BtPWPWEnGyeUXSj&t_s=referral&t_cid=route_share

Поїздки з ночівлею
Anonymous voting

Фото з покатушки лишайте в коментарях ⬇️
Фото з покатушки лишайте в коментарях ⬇️

Сподіваємось після такої ночі всі цілі та неушкоджені🙏 Покатушка не відміняється.

Тестуємо новий формат - їдемо електричкою на старт, а назад на своїх колесах ! Неділя, 24.05 Збір: 11:10 UkrArmor Вокзальна,
Тестуємо новий формат - їдемо електричкою на старт, а назад на своїх колесах ! Неділя, 24.05 Збір: 11:10 UkrArmor Вокзальна, електричка Київ-Фастів об 11:37, на місці будемо о 1й дня. Квиток 50грн. Маршрут: Найбільший дерев'яний міст у Київській області, Кар'єр, лісові дороги, фініш біля озера на Академмістечку. Загалом 61 верста. Покриття змішане, проїдуть всі. Темп 20км/год З собою брати: готівку, ремкомплект. Бажано фару, але будемо в Києві засвітло. Питання: @ilya_username Чому саме цей час? Підказали, що переважно саме тяги Київ-Фастів (не Козятин/Миронівка) мають веловагони. Орієнтовний маршрут (може змінюватися): https://www.komoot.com/tour/2966714813?share_token=aL1X1wNla5DmM2LL5ewCaTsrv1FLBbeHfpQoU9ViRWYxXf1zow&ref=wtd&t_s=referral&t_cid=route_share&t_ref_username=5741441949154

На цю суботу планую незвичний формат райду. На точку старту десантуємось електричкою - назад велосипедами. Небагато, 65км. Отож є до вас питання. 1. Виїзд о 9:26 чи в 10:53 2. Як зазвичай по завантаженості електричка Київ-Козятин?

Хто має фото - кидайте у коментарі ⬇️