Верста/Versta
Ir al canal en Telegram
Клуб велотуристів 🚴 🎒 ⛰️
Mostrar másEl país no está especificadoLa categoría no está especificada
212
Suscriptores
Sin datos24 horas
+27 días
+230 días
Archivo de publicaciones
Максимально круті хлопці та дівчата, тож наступних вихідних (4-5 липня) запрошуємо (і самі будемо) з'їздити з ними на ватру до Десни🚴
Repost from Adventure Team
Катимо в 🔥ПІРНОВЕ🔥 (ватра, купання в Десні, ночівля в наметах)⛺️
🌜Evening Ride — escape from Kyiv #123 в суботу 04 липня🌛
🏁Збираємось: 12:00 на паркінгу під Сільпо (Литовський проспект, 4а) 🏁
🏁 Старт: 12:30 🏁
🍔 Пітстоп: Фора с. Хотянівка - 20хв🍔
🏁 Фініш: Острів в селі Пірнове 🏁
ℹ️Катимо на дикий острів, будемо переходити маленький брід (глибина до коліна, ширина пару метрів). Прошу всіх бути максимально автономними (намет/гамак, спальник, їжа, напої...)
Повертаємось в неділю (05 липня) під вечір.
1.ВЕДУЧИХ НЕ ОБГАНЯТИ ☝🏿
2.КАТИМО ТІЛЬКИ ПО СУХОМУ ☝️
3.НАЯВНІСТЬ МИГАЛОК ОБОВ'ЯЗКОВА ☝️
4.НА СПУСКАХ ПОКИДАТИ КОЛОНУ ЗАБОРОНЕНО ☝️
5.ДРУЗІ, РУХАЄМОСЬ ТІЛЬКИ У КРАЙНЬОМУ РЯДУ ☝️
Ведучий - Паштет (@BestUPBestUP)
інстаграм | правила
Отаку новину згадав, вже вчора не хотів казати)
P.S: знаю що півроку це давно та інфо неактуальна, не тре душніть
https://surl.li/feakrg
Захід сонця над Дніпром, десь вдалині шумний Київ. Легендарний Витачів з ночівлею🏕
День 1 (сб 20.06) - Збір на 13:20 Екомаркет Деміївка, їдемо 56км, піт-стоп Велмарт в Українці, приїздимо на місце кемпу, їмо булочки у пекарні, шукаємо місце під намет. Можливо купаємось. Орієнтовно будемо о 5й вечора.
День 2- 49км, ранкова кава, набираємо води, поповнюємо запаси їжі, стартуємо на Київ. Орієнтовно будемо о 2й дня.
Маршрут легкий, 90% асвальт, проїдуть всі. Нічого не мудрив, це той випадок, коли важлива фінальна точка, а не шлях. Трек:
https://surl.li/mfpzks
Їжа: На старті і на пітстопі супермаркет, біля кемпу сільмаг. Поки плануємо кожен собі, по місцю можемо закупити шашлик на всіх.
Що взяти: світло, ремкомплект, готівка, палатка, спальник, каремат, вода, перекус.
Усі питання - @ilya_username, бажано написати якщо плануєте бути щоб розуміти к-ть народу.
Щось погода така дивна, але whatever - на 20/21 червня плануємо поїздку з ночівлею.
Подалі від Києва, орієнтовно 60-65км в 1 сторону. Маршрути в розробці🫡
Раді повідомити, що тепер за промокодом "versta" ви зможете отримати знижку -10% в мережі Gorgany 🔥
Як офлайн, так і онлайн.
Gorgany - експерти з туристичного спорядження. Гамаки, палатки, рюкзаки, сублімати і навіть велотовари ви зможете знайти саме у них.
Repost from Вело Покатушки Київ
#велокиїв #rides #ukraine #покателька
👻Завтра дощ, тому катаємо сьогодні 👻
🌜Evening Ride in Kyiv N119 в п'ятниця 05 червня🌛
🏁Збираємось о 19:00 біля Національного Музею Історії України (Володимирська 2) 🏁
🏁 Старт о 19:30! 🏁
🍔 Пітстоп: Солом'янська броварня - 30хв🍔
🏁 Фініш: поділ 🏁
1.ВЕДУЧИХ НЕ ОБГАНЯТИ ☝🏿
2.КАТИМО ТІЛЬКИ ПО СУХОМУ ☝️
3.НАЯВНІСТЬ МИГАЛОК ОБОВ'ЯЗКОВА ☝️
4.НА СПУСКАХ ПОКИДАТИ КОЛОНУ ЗАБОРОНЕНО ☝️
5.ДРУЗІ, РУХАЄМОСЬ ТІЛЬКИ У КРАЙНЬОМУ РЯДУ ☝️
Ведучий - Паштет (@BestUPBestUP)
Чат • Зробити анонс • Шаблон
Поради щодо чеклісту на велонічліг📃
• Укриття (намет або гамак + тент)
• Спальник + килимок
• Сухий комплект одягу для сну, запасні шкарпетки. Якщо мерзнете - термобілизна
• Мембранка/дощовик
• Вода 2л
• Чашка і посуд
• Ліхтарик + павербанк
• Аптечка та засіб від комах
• Ремкомплект
• Документи та готівка
Головне правило: спальник та одяг для сну мають бути сухими. 🚴♂️🏕️🌧️
А ще 08.06.2025 був перший виїзд велоклубу Верста, тож вважайте покатушку юбілейною, в честь 1 року🚴♀🎉
Отже, перший велопохід з ночівлею на природі. Максимально легкий, чудова можливість протестувати спорядження, сумки.
Збір: 14:59 сквер Феодори Пушиної, біля АС "Дачна".
Покриття: Проїхати мають всі, але будував як "гравійний". Асвальт, грунти.
Дистанція: 64км загалом, по 32км в день.
З собою мати: набір для сну (спальник, палатка/гамак, каремат), сухі речі, світло (!), ремкомплект, готівка.
План: приїдемо засвітло, десь о 6й, розбиваємо табір, збираємо дрова, ватра. По їжі - на розсуд групи, або мясопівососіски, або сублімати кожен собі. Захід сонця о 21:01. Долина річки Ірпінь як на долоні, в сонячному сяйві. Прокидаємось хто як, але в 10 планую старт на Київ, бо о 1й дня дощ.
Питання/пропозиції - @ilya_username
Маршрут:
https://www.komoot.com/tour/3006748707?ref=aso&share_token=at3D4vZi1F4RHG9pvMKaA6BrEICB4m5Ss29BtPWPWEnGyeUXSj&t_s=referral&t_cid=route_share
Тестуємо новий формат - їдемо електричкою на старт, а назад на своїх колесах !
Неділя, 24.05
Збір: 11:10 UkrArmor Вокзальна, електричка Київ-Фастів об 11:37, на місці будемо о 1й дня. Квиток 50грн.
Маршрут: Найбільший дерев'яний міст у Київській області, Кар'єр, лісові дороги, фініш біля озера на Академмістечку. Загалом 61 верста. Покриття змішане, проїдуть всі. Темп 20км/год
З собою брати: готівку, ремкомплект. Бажано фару, але будемо в Києві засвітло.
Питання: @ilya_username
Чому саме цей час? Підказали, що переважно саме тяги Київ-Фастів (не Козятин/Миронівка) мають веловагони.
Орієнтовний маршрут (може змінюватися):
https://www.komoot.com/tour/2966714813?share_token=aL1X1wNla5DmM2LL5ewCaTsrv1FLBbeHfpQoU9ViRWYxXf1zow&ref=wtd&t_s=referral&t_cid=route_share&t_ref_username=5741441949154
На цю суботу планую незвичний формат райду. На точку старту десантуємось електричкою - назад велосипедами. Небагато, 65км.
Отож є до вас питання.
1. Виїзд о 9:26 чи в 10:53
2. Як зазвичай по завантаженості електричка Київ-Козятин?
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
