uk
Feedback
Читацькі нотатки 📝

Читацькі нотатки 📝

Відкрити в Telegram

Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan

Показати більше
1 696
Підписники
+1624 години
+427 днів
+730 день
Архів дописів
У ВСЛ зараз просто чудова акція — знижка 60% на 40 книг! Там дійсно багато цікавого на будь-який смак. ✨ Ось тут посилання Я
+1
У ВСЛ зараз просто чудова акція — знижка 60% на 40 книг! Там дійсно багато цікавого на будь-який смак. Ось тут посилання Я вже замовила собі 3 книги всього за 500 грн🤌

Взяла сьогодні читати новинку від ВСЛ 🌟 Захотілось чогось такого, щоб аж мурашки по шкірі - дуже сподіваюся, що історія випр
Взяла сьогодні читати новинку від ВСЛ 🌟 Захотілось чогось такого, щоб аж мурашки по шкірі - дуже сподіваюся, що історія виправдає мої очікування "Ми колись жили тут" Маркус Клівер - містичний трилер про дім, який мав стати вигідною знахідкою, але виявився сповненим таємниць. Сюжет починається з візиту родини, яка запевняє, що колись жила у цих стінах. Після їхньої появи у домі стаються дивні події. Цікаві факти про книгу: ✨ Спершу історія з’явилася як серіалізоване оповідання на платформі Reddit ✨Права на екранізацію вже викупив Netflix А що зараз читаєте ви? Показуйте/розказуйте✨

Останнім часом я прочитала кілька дуже різних книг, тому допомагайте обрати, про яку поділитися враженнями 🤩 "Серця наґів" —
+3
Останнім часом я прочитала кілька дуже різних книг, тому допомагайте обрати, про яку поділитися враженнями 🤩 "Серця наґів" — корейське фентезі з нетиповими й дуже харизматичними персонажами. 🕊 "Любий Едварде" — історія про хлопчика, який єдиний вижив після авіакатастрофи. ✨ "Частина твого світу" — романтична історія про успішну лікарку-хірургиню з родини заможних медиків та простого, щирого столяра. Допомагайте ✨ 🤩 — Серця наґів 🕊 — Любий Едварде ✨ — Частина твого світу

Пішла роздивилась нові передзамовлення Vivat і ось, що мене зацікавило✨ ✨Звісно же, мені треба "На вагу золота" Альона Рязанц
Пішла роздивилась нові передзамовлення Vivat і ось, що мене зацікавило✨ ✨Звісно же, мені треба "На вагу золота" Альона Рязанцева. Обожнюю її книги - беру автоматично❤️ Мої відгуки на книги Альони: ❤️ Не закохуйся, Єво! ❤️Афера. І нічого зайвого"Мережа Аліси" Кейт Квінн — натхненна історією однієї з найуспішніших шпигунських мереж часів Першої світової війни. Історія на основі реальний подій - моє-моє "Тео з Ґолдена" Аллен Левай — це сентиментальна проза, де є невелике містечко, кав’ярня з прекрасними портретами та вісімдесятирічний чоловік із чіткою метою. Побачила слово сентиментальна - дайте 2!

Книжкове поповнення від видавництва Старого Лева 🌟 ✨Роман, який потрапив до списку "Найкращих горор-романів останніх п’яти р
Книжкове поповнення від видавництва Старого Лева 🌟 ✨Роман, який потрапив до списку "Найкращих горор-романів останніх п’яти років" за версією Goodreads 📚"Ми колись жили тут" Маркус Клівер Анотація:
Молода пара, Єва та Чарлі, заробляє на життя ремонтом та перепродажем старих будинків. Дівчата не можуть повірити власному щастю: атмосферний будинок у горах дістався їм за дуже вигідною ціною. Одного дня на порозі з’являється родина — тато, мама й троє дітей. Чоловік каже, що виріс у цьому домі, і просить показати оселю своїм рідним. Та щойно незнайомці переступають поріг, усе змінюється. У будинку починають відбуватися дивні, тривожні речі. Єва відчайдушно хоче, щоб непрохані гості пішли й більше не поверталися. Але родина ніби не розуміє, що їм тут не раді, — чи, можливо, просто не може піти. А потім зникає Чарлі. І реальність починає вислизати Єві з-під контролю. Вона відчуває: з цим будинком і його колишніми мешканцями щось не так. Їй загрожує небезпека... Та чи зможе Єва врятувати себе — чи все це лише підступна гра її власного розуму?
✨Атмосферний будинок у горах, непрохані гості, які стверджують, що колись жили тут - ну просто вау! Читали вже книгу чи, може, плануєте ✨

Вчора почала читати "Любий Едварде" Енн Наполітано✉️ на обговорення до Ксенії Історія розповідає про Едварда, який єдиний виж
Вчора почала читати "Любий Едварде" Енн Наполітано✉️ на обговорення до Ксенії Історія розповідає про Едварда, який єдиний вижив після авіакатастрофи і виклики з якими він зустрічається потім. Разом із тим у книзі розповідається про життя декількох пасажирів, які були на літаку разом із Едвардом - дівчина, яка летить до свого наречного, військовослубовець, успішний бізнес, смертельно хворий. ✨Мені подобається як на фоні основної сюжетної лінії зринають фрагменти другорядних персонажів - людей, які теж були в тому літаку і мають свою історію📚

Скидає мені знайома фото з презентації гри по "Літопису сірого ордену" А я шо? А я дуже тішусь(бо обожнюю літопис) і вам розк
Скидає мені знайома фото з презентації гри по "Літопису сірого ордену" А я шо? А я дуже тішусь(бо обожнюю літопис) і вам розказую. Посилання на гру ✨ https://boardova.com/products/litopys-siroho-ordenu-chapter-1

Серця наґів Лі Йондо ✨прочитано 255/544 Колись троє зустрінуться з одним Так звучить стародавнє пророцтво. Людина, доккебі, л
Серця наґів Лі Йондо прочитано 255/544
Колись троє зустрінуться з одним
Так звучить стародавнє пророцтво. Людина, доккебі, лекон зустрічаються із наґом Історія побудована навколо цих товаришів, принаймні поки, що. Пошукала трохи в інтернетах картинку аби показати, як вони виглядають. Ну зацініть🤌 Мені однозначно дуже подобається - крута історія в азійському сетингу📚 Джерело https://m.koreaherald.com/article/3036520 Цікаво почитати ваші припущення хто є хто? Людина, доккебі, лекон, наґ ✨

Слів нема після такої ночі Тримаймось 🫂

Перший день літа - треба взяти якусь лютню книжку🍓☀️ Я - беру читати корейське фентезі🧐 P.S попала в намелаку сьогодні 😁 б
Перший день літа - треба взяти якусь лютню книжку🍓☀️ Я - беру читати корейське фентезі🧐 P.S попала в намелаку сьогодні 😁 без черги

Книжкові підсумки травня ✨Прочитано 10 книг ✨Промені Аласі. Книга 1️️ ✨Промені Аласі. Книга 2 ✨Залишена ✨Жінки️️ ✨Кореспонден
Книжкові підсумки травняПрочитано 10 книг ✨Промені Аласі. Книга 1️️Промені Аласі. Книга 2Залишена Жінки️️ ✨Кореспондентка ✨Найкраще «найгірше», що могло статися ✨Паризькі апартаменти ️️️️ ✨Це було двічі ✨Усе, що ми забули ✨Босмен #Читацькі_нотатки_підсумки_місяця Топ місяця - дилогія "Промені Аласі"❤️ Діліться своїм прочитаним і розказуйте, що найбільше сподобалось✨

З твоїм днем, найкраще місто на землі! Так люблю той Київ, що бракує ми слів❤️

Перший досвід читання книги у листах💌 Свого роду щоденник із зворотним зв'язком 🪶 В епоху інтернету Сибіл і досі пише листи
Перший досвід читання книги у листах💌 Свого роду щоденник із зворотним зв'язком 🪶 В епоху інтернету Сибіл і досі пише листи на папері Зворушлива і щемка історія. Вже і посумувала, і разок пустила сльозу. Мені дуже подобається❤️ Сьогодні планую дочитати Що зараз читаєте? Розказуйте✨

Зловила промінчики☀️ Маю знову спільночит із подругою і цього разу читаємо "Кореспондентка"🐦‍⬛ Епістолярний бестселер Вірджи
Зловила промінчики☀️ Маю знову спільночит із подругою і цього разу читаємо "Кореспондентка"🐦‍⬛ Епістолярний бестселер Вірджинії Еванс, у якому історія героїні розкривається лише через листи✉️ Очікую глибоку та емоційну історію

Поки мене тут не було - прочитала "Усе, що ми забули" 🌸завершення Нокмаутської трилогії Перші дві книги трилогії мені дуже п
Поки мене тут не було - прочитала "Усе, що ми забули" 🌸завершення Нокмаутської трилогії Перші дві книги трилогії мені дуже полюбились через атмосферу маленького містечка Спеціально відклада читання останньої книги, бо не хотіла розлучатись із цієї історією ну і дуже хотілось дізнатись, що ж там такого сталось у Слоан та Лусьєна. Короче, я трохи розчарована, бо ✨я очікувала багато тусовок всієї компашки і отої атмосфери маленького містечка ✨Слоан і Лусьєн 20! років не можуть поговорити ротом 🤪 ✨мільйон разів сказано, що Лусьєн дуже великий Незважаючи на це, все рівно люблю цю трилогію❤️

📖 Паризькі апартаменти ✍️ Люсі Фолі @starlev 🏷трилер/трилер Книга читається дуже легко і швидко. Можливо, це завдяки коротк
📖 Паризькі апартаменти ✍️ Люсі Фолі @starlev 🏷трилер/трилер Книга читається дуже легко і швидко. Можливо, це завдяки коротким розділам, які розкривають історію через різних персонажів. Кожен із них поступово додає свій шматочок до пазлу історії і це додає напруженості. Сюжет тут не дуже "кучерявий" - те, що треба аби відпочити з книгою Події відбуваються в Парижі, що, власне, і зрозуміло з назви. Але Париж тут зовсім не той, який уявляється, а із продажними поліцейськими та закритими чоловічими клубами. Абсолютно всі персонажі викликали у мене суперечливі враження, але для мене це плюс в цій історії, бо на фоні "такого" Парижу це вписується в картинку. Авторка підкреслює, що навіть для таких неоднозначних персонажів сім’я на першому місці, і це не завжди про любов у класичному розумінні Мені вистачало динаміки, а в кінці дуже класний сюжетний поворот - я навіть і близько не здогадалась про такий розвиток подій Загалом мені сподобалось — дуже добре зайшло, хоча кілька моментів вирішились надто легко і залишили питання #Читацькі_нотатки_відгук

Київ, мій любий, як ви?💔 Ледь очі розкрила - йду вип'ю кохфе аби якось функціонувати Русня - довбані терористи

📖 Залишена ✍️ Оксана Ковальчук @zhorzhclub 🏷горор, трилер Найперше що сподобалось - це неймовірної краси мова, сповнена худ
📖 Залишена ✍️ Оксана Ковальчук @zhorzhclub 🏷горор, трилер Найперше що сподобалось - це неймовірної краси мова, сповнена художніх прийомів. А місцева говірка тільки додавала колориту історії. Оте мо' мені дуже запам'яталось Авторка дуже детально описує природу - ліс у романі відчувається окремим персонажем. Події розгортаються недалеко від Чорнобиля. Це додає книзі особливо моторошного і трохи містичного настрою. Додати сюди трохи легенд і переказів - і вуаля, в якийсь момент я очікувала появу мутанта😅 Окрім детективно-трилерної складової книги авторка торкнулась дуже важливої теми - емоційна байдужість батьків до власних дітей і її наслідки. Будучи мамою, мене дуже чіпляють такі теми Сподобалось завершення історії - мені воно видається логічним і дуже органічним для цієї книги Перша чатина книги далась мені важкувато і спочатку мені хотілось би більше напруги і динаміки, оскільки присутня детективна складова в історії. Але якщо ви любите повільний, тягучий текст і поступове занурення в історію - це може стати ідеальним попаданням #Читацькі_нотатки_відгук

Обговорюємо "Залишена" #читацькі_нотатки_спільночит Готуйте собі улюблений напій ✨ і чекаю у коментарях ✨
Обговорюємо "Залишена" #читацькі_нотатки_спільночит Готуйте собі улюблений напій ✨ і чекаю у коментарях ✨

Нагадаю, що сьогодні о 21:00⏰ будемо обговорювати "Залишена"🌱 Буде окремий допис для обговорення
Нагадаю, що сьогодні о 21:00⏰ будемо обговорювати "Залишена"🌱 Буде окремий допис для обговорення