Читацькі нотатки 📝
Открыть в Telegram
Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan
Больше1 688
Подписчики
+1624 часа
+427 дней
+730 день
Архив постов
1 690
+1
У ВСЛ зараз просто чудова акція — знижка 60% на 40 книг! Там дійсно багато цікавого на будь-який смак.
✨ Ось тут посилання
Я вже замовила собі 3 книги всього за 500 грн🤌
1 690
Взяла сьогодні читати новинку від ВСЛ 🌟
Захотілось чогось такого, щоб аж мурашки по шкірі - дуже сподіваюся, що історія виправдає мої очікування
"Ми колись жили тут" Маркус Клівер - містичний трилер про дім, який мав стати вигідною знахідкою, але виявився сповненим таємниць. Сюжет починається з візиту родини, яка запевняє, що колись жила у цих стінах. Після їхньої появи у домі стаються дивні події.
Цікаві факти про книгу:
✨ Спершу історія з’явилася як серіалізоване оповідання на платформі Reddit
✨Права на екранізацію вже викупив Netflix
А що зараз читаєте ви? Показуйте/розказуйте✨
1 690
+3
Останнім часом я прочитала кілька дуже різних книг, тому допомагайте обрати, про яку поділитися враженнями
🤩 "Серця наґів" — корейське фентезі з нетиповими й дуже харизматичними персонажами.
🕊 "Любий Едварде" — історія про хлопчика, який єдиний вижив після авіакатастрофи.
✨ "Частина твого світу" — романтична історія про успішну лікарку-хірургиню з родини заможних медиків та простого, щирого столяра.
Допомагайте ✨
🤩 — Серця наґів
🕊 — Любий Едварде
✨ — Частина твого світу
1 690
Пішла роздивилась нові передзамовлення Vivat і ось, що мене зацікавило✨
✨Звісно же, мені треба "На вагу золота" Альона Рязанцева. Обожнюю її книги - беру автоматично❤️
Мої відгуки на книги Альони:
❤️ Не закохуйся, Єво!
❤️Афера. І нічого зайвого
✨"Мережа Аліси" Кейт Квінн — натхненна історією однієї з найуспішніших шпигунських мереж часів Першої світової війни. Історія на основі реальний подій - моє-моє
✨"Тео з Ґолдена" Аллен Левай — це сентиментальна проза, де є невелике містечко, кав’ярня з прекрасними портретами та вісімдесятирічний чоловік із чіткою метою. Побачила слово сентиментальна - дайте 2!
1 690
Книжкове поповнення від видавництва Старого Лева 🌟
✨Роман, який потрапив до списку "Найкращих горор-романів останніх п’яти років" за версією Goodreads
📚"Ми колись жили тут" Маркус Клівер
Анотація:
Молода пара, Єва та Чарлі, заробляє на життя ремонтом та перепродажем старих будинків. Дівчата не можуть повірити власному щастю: атмосферний будинок у горах дістався їм за дуже вигідною ціною. Одного дня на порозі з’являється родина — тато, мама й троє дітей. Чоловік каже, що виріс у цьому домі, і просить показати оселю своїм рідним. Та щойно незнайомці переступають поріг, усе змінюється. У будинку починають відбуватися дивні, тривожні речі. Єва відчайдушно хоче, щоб непрохані гості пішли й більше не поверталися. Але родина ніби не розуміє, що їм тут не раді, — чи, можливо, просто не може піти. А потім зникає Чарлі. І реальність починає вислизати Єві з-під контролю. Вона відчуває: з цим будинком і його колишніми мешканцями щось не так. Їй загрожує небезпека... Та чи зможе Єва врятувати себе — чи все це лише підступна гра її власного розуму?✨Атмосферний будинок у горах, непрохані гості, які стверджують, що колись жили тут - ну просто вау! Читали вже книгу чи, може, плануєте ✨
1 690
Вчора почала читати "Любий Едварде" Енн Наполітано✉️ на обговорення до Ксенії
Історія розповідає про Едварда, який єдиний вижив після авіакатастрофи і виклики з якими він зустрічається потім. Разом із тим у книзі розповідається про життя декількох пасажирів, які були на літаку разом із Едвардом - дівчина, яка летить до свого наречного, військовослубовець, успішний бізнес, смертельно хворий.
✨Мені подобається як на фоні основної сюжетної лінії зринають фрагменти другорядних персонажів - людей, які теж були в тому літаку і мають свою історію📚
1 690
Скидає мені знайома фото з презентації гри по "Літопису сірого ордену"
А я шо? А я дуже тішусь(бо обожнюю літопис) і вам розказую.
Посилання на гру ✨
https://boardova.com/products/litopys-siroho-ordenu-chapter-1
1 690
Серця наґів Лі Йондо
✨прочитано 255/544
Колись троє зустрінуться з однимТак звучить стародавнє пророцтво. Людина, доккебі, лекон зустрічаються із наґом Історія побудована навколо цих товаришів, принаймні поки, що. Пошукала трохи в інтернетах картинку аби показати, як вони виглядають. Ну зацініть🤌 Мені однозначно дуже подобається - крута історія в азійському сетингу📚 Джерело https://m.koreaherald.com/article/3036520 Цікаво почитати ваші припущення хто є хто? Людина, доккебі, лекон, наґ ✨
1 690
Перший день літа - треба взяти якусь лютню книжку🍓☀️
Я - беру читати корейське фентезі🧐
P.S попала в намелаку сьогодні 😁 без черги
1 690
Книжкові підсумки травня
✨Прочитано 10 книг
✨Промені Аласі. Книга 1️️
✨Промені Аласі. Книга 2
✨Залишена
✨Жінки️️
✨Кореспондентка
✨Найкраще «найгірше», що могло статися
✨Паризькі апартаменти ️️️️
✨Це було двічі
✨Усе, що ми забули
✨Босмен
#Читацькі_нотатки_підсумки_місяця
Топ місяця - дилогія "Промені Аласі"❤️
Діліться своїм прочитаним і розказуйте, що найбільше сподобалось✨
1 690
З твоїм днем, найкраще місто на землі!
Так люблю той Київ, що бракує ми слів❤️
1 690
Перший досвід читання книги у листах💌
Свого роду щоденник із зворотним зв'язком 🪶 В епоху інтернету Сибіл і досі пише листи на папері
Зворушлива і щемка історія. Вже і посумувала, і разок пустила сльозу. Мені дуже подобається❤️
Сьогодні планую дочитати
Що зараз читаєте? Розказуйте✨
1 690
Зловила промінчики☀️
Маю знову спільночит із подругою і цього разу читаємо "Кореспондентка"🐦⬛
Епістолярний бестселер Вірджинії Еванс, у якому історія героїні розкривається лише через листи✉️
Очікую глибоку та емоційну історію
1 690
Поки мене тут не було - прочитала "Усе, що ми забули" 🌸завершення Нокмаутської трилогії
Перші дві книги трилогії мені дуже полюбились через атмосферу маленького містечка
Спеціально відклада читання останньої книги, бо не хотіла розлучатись із цієї історією ну і дуже хотілось дізнатись, що ж там такого сталось у Слоан та Лусьєна. Короче, я трохи розчарована, бо
✨я очікувала багато тусовок всієї компашки і отої атмосфери маленького містечка
✨Слоан і Лусьєн 20! років не можуть поговорити ротом 🤪
✨мільйон разів сказано, що Лусьєн дуже великий
Незважаючи на це, все рівно люблю цю трилогію❤️
1 690
📖 Паризькі апартаменти
✍️ Люсі Фолі
@starlev
🏷трилер/трилер
Книга читається дуже легко і швидко. Можливо, це завдяки коротким розділам, які розкривають історію через різних персонажів. Кожен із них поступово додає свій шматочок до пазлу історії і це додає напруженості. Сюжет тут не дуже "кучерявий" - те, що треба аби відпочити з книгою
Події відбуваються в Парижі, що, власне, і зрозуміло з назви. Але Париж тут зовсім не той, який уявляється, а із продажними поліцейськими та закритими чоловічими клубами. Абсолютно всі персонажі викликали у мене суперечливі враження, але для мене це плюс в цій історії, бо на фоні "такого" Парижу це вписується в картинку.
Авторка підкреслює, що навіть для таких неоднозначних персонажів сім’я на першому місці, і це не завжди про любов у класичному розумінні
Мені вистачало динаміки, а в кінці дуже класний сюжетний поворот - я навіть і близько не здогадалась про такий розвиток подій
Загалом мені сподобалось — дуже добре зайшло, хоча кілька моментів вирішились надто легко і залишили питання
#Читацькі_нотатки_відгук
1 690
Київ, мій любий, як ви?💔
Ледь очі розкрила - йду вип'ю кохфе аби якось функціонувати
Русня - довбані терористи
1 690
📖 Залишена
✍️ Оксана Ковальчук
@zhorzhclub
🏷горор, трилер
Найперше що сподобалось - це неймовірної краси мова, сповнена художніх прийомів. А місцева говірка тільки додавала колориту історії. Оте мо' мені дуже запам'яталось
Авторка дуже детально описує природу - ліс у романі відчувається окремим персонажем.
Події розгортаються недалеко від Чорнобиля. Це додає книзі особливо моторошного і трохи містичного настрою. Додати сюди трохи легенд і переказів - і вуаля, в якийсь момент я очікувала появу мутанта😅
Окрім детективно-трилерної складової книги авторка торкнулась дуже важливої теми - емоційна байдужість батьків до власних дітей і її наслідки. Будучи мамою, мене дуже чіпляють такі теми
Сподобалось завершення історії - мені воно видається логічним і дуже органічним для цієї книги
Перша чатина книги далась мені важкувато і спочатку мені хотілось би більше напруги і динаміки, оскільки присутня детективна складова в історії. Але якщо ви любите повільний, тягучий текст і поступове занурення в історію - це може стати ідеальним попаданням
#Читацькі_нотатки_відгук
1 690
Обговорюємо "Залишена"
#читацькі_нотатки_спільночит
Готуйте собі улюблений напій ✨ і чекаю у коментарях ✨
1 690
Нагадаю, що сьогодні о 21:00⏰
будемо обговорювати "Залишена"🌱
Буде окремий допис для обговорення
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
