uk
Feedback
@STLST MODELS KYIV

@STLST MODELS KYIV

Відкрити в Telegram

Канал створений для пошуку моделей на стрижки, фарбування, догляди.

Показати більше
1 021
Підписники
-124 години
-27 днів
-2230 день
Архів дописів
Я вас дуже прошу. Читайте повідомлення уважно. Якщо ви не впевнені або вагаєтесь, краще не пишіть. Я розраховую на вас, а потім виходить так, що клієнт (модель) відмовляється, хоча на її місце хоче потрапити інша людина.

Всім привіт. Хто сьогодні хоче підстригтись безкоштовно? Краще б так щоб змінити довжину з довгого на якусь середню. Наприклад десь до плечей? Знімемо відео до та після і момент спілкування перед стрижкою🩶 Або поновити форму.

Всім привіт! З 15 по 19.07 Буду шукати моделей на такі стрижки як: - масивна лінія (рівний зріз, коловидний) - середня довжина з розшаруванням. - каскадні форми (з короткою та довгою чолкою) - та короткі жіночі стрижки😎

Мілірування + стрижка Відпрацювання на моделі По часу 4 години По матеріалу вийшло разом з доглядом 3500 гривень
Мілірування + стрижка Відпрацювання на моделі По часу 4 години По матеріалу вийшло разом з доглядом 3500 гривень

Лера вітаю) Сьогодні працювали з вами AirTouch Що можете сказати? Чи було комфортно чи задоволені результатом?

Актуально💁

Вітаю:) Аіртач на 26.06. Середня густота. Кого цікавить?

Модель знайдено😎

Будь ласка, дуже прошу, якщо ви не впевнені, що будете, або бачите що все йде до того, що вас не буде - відмініть запис. Ставити запис за тиждень, а потім відмінити за 2 години до або час в час… наприклад, знімальна команда витрачає свій час на дорогу планування та інше, розраховує на вас. Якщо якись форс мажор, то запропонуйте інший час або день.

Дуже терміново сьогодні на 11:00 треба модель на таку стрижку. Це буде зніматись під відео❤️
Дуже терміново сьогодні на 11:00 треба модель на таку стрижку. Це буде зніматись під відео❤️

Що стосується роботи з моделлю. Ви повинні розуміти, що буде відпрацювання тієї чи іншої техніки мною тому, що у мене в цьому не достатньо досвіду але є розуміння процесу. Тому результат може бути не на 100% задовільний. Самі розумієте, що таке відпрацювання на моделі❤️ Тобто на ті послуги які я вже розумію і маю в них достатньо досвіду і напрацювання, вже моделей не шукаю☺️

13.06 16:00 - 20:00 Тотал блонд + стрижка Якщо комусь цікаво - ставте +

Вау, круто. 80людей☺️

В майбутньому у нас буде працювати академія по стрижках, там треба буде багато моделей на демо стрижки та на саме відпрацювання, тож можете долучати своїх знайомих. Сестер, подруг, маму і бабусю всіх зробимо красивими💁

+7
Мої нещодавні роботи:

На даний час я шукаю: - дві моделі на ефртач (волосся натуральне 6,7 рівня світлоти) - дві моделі на тотал блонд (головне не сильно пошкоджене бо буде біда) - дві моделі на тон-тон (з будь якою історією навіть сивина) Ціна за фарбник 12 гривень один грам. В середньому на еіртач виходить десь 1500 - 3000 гривень. Якщо хочете додатковий догляд після висвітлення, бо так краще, повірте, то є можливість зробити собі Redken Acidic пару ампул це десь 1200 гривень. Ну і подумайте про догляд домашній аби тримати волосся в тонусі. Хоча все це на ваш розсуд❤️

Всім привіт! Ця група була створена для швидкого та злагодженого комунікування з вами. Тут ви зможете швидко дізнатись: Вільні години, дні, ціна за матеріал, час роботи та інше. Дякую, що долучились до групи😎