@STLST MODELS KYIV
الذهاب إلى القناة على Telegram
Канал створений для пошуку моделей на стрижки, фарбування, догляди.
إظهار المزيد1 021
المشتركون
-124 ساعات
-27 أيام
-2230 أيام
أرشيف المشاركات
1 021
Я вас дуже прошу. Читайте повідомлення уважно. Якщо ви не впевнені або вагаєтесь, краще не пишіть. Я розраховую на вас, а потім виходить так, що клієнт (модель) відмовляється, хоча на її місце хоче потрапити інша людина.
1 021
Всім привіт.
Хто сьогодні хоче підстригтись безкоштовно?
Краще б так щоб змінити довжину з довгого на якусь середню. Наприклад десь до плечей?
Знімемо відео до та після і момент спілкування перед стрижкою🩶 Або поновити форму.
1 021
Всім привіт!
З 15 по 19.07
Буду шукати моделей на такі стрижки як:
- масивна лінія (рівний зріз, коловидний)
- середня довжина з розшаруванням.
- каскадні форми (з короткою та довгою чолкою)
- та короткі жіночі стрижки😎
1 021
Мілірування + стрижка
Відпрацювання на моделі
По часу 4 години
По матеріалу вийшло разом з доглядом 3500 гривень
1 021
Лера вітаю)
Сьогодні працювали з вами AirTouch
Що можете сказати? Чи було комфортно чи задоволені результатом?
1 021
Будь ласка, дуже прошу, якщо ви не впевнені, що будете, або бачите що все йде до того, що вас не буде - відмініть запис. Ставити запис за тиждень, а потім відмінити за 2 години до або час в час… наприклад, знімальна команда витрачає свій час на дорогу планування та інше, розраховує на вас. Якщо якись форс мажор, то запропонуйте інший час або день.
1 021
Дуже терміново сьогодні на 11:00 треба модель на таку стрижку. Це буде зніматись під відео❤️
1 021
Що стосується роботи з моделлю.
Ви повинні розуміти, що буде відпрацювання тієї чи іншої техніки мною тому, що у мене в цьому не достатньо досвіду але є розуміння процесу.
Тому результат може бути не на 100% задовільний. Самі розумієте, що таке відпрацювання на моделі❤️
Тобто на ті послуги які я вже розумію і маю в них достатньо досвіду і напрацювання, вже моделей не шукаю☺️
1 021
В майбутньому у нас буде працювати академія по стрижках, там треба буде багато моделей на демо стрижки та на саме відпрацювання, тож можете долучати своїх знайомих.
Сестер, подруг, маму і бабусю всіх зробимо красивими💁
1 021
На даний час я шукаю:
- дві моделі на ефртач (волосся натуральне 6,7 рівня світлоти)
- дві моделі на тотал блонд (головне не сильно пошкоджене бо буде біда)
- дві моделі на тон-тон (з будь якою історією навіть сивина)
Ціна за фарбник 12 гривень один грам.
В середньому на еіртач виходить десь 1500 - 3000 гривень.
Якщо хочете додатковий догляд після висвітлення, бо так краще, повірте, то є можливість зробити собі Redken Acidic пару ампул це десь 1200 гривень.
Ну і подумайте про догляд домашній аби тримати волосся в тонусі.
Хоча все це на ваш розсуд❤️
1 021
Всім привіт! Ця група була створена для швидкого та злагодженого комунікування з вами.
Тут ви зможете швидко дізнатись:
Вільні години, дні, ціна за матеріал, час роботи та інше.
Дякую, що долучились до групи😎
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
