uk
Feedback
СвітлоБот ⚡️ Резиденс

СвітлоБот ⚡️ Резиденс

Відкрити в Telegram

ЖК “Софія Резиденс” черга 3.2 Канал автоматичних повідомлень про світло. Створіть свій Світлобот тут: https://svitlobot.in.ua. Власник каналу: @ads_hubs. Мапа світлоботів: https://svitlobot.in.ua/map

Показати більше
5 615
Підписники
+124 години
-117 днів
-4230 день
Архів дописів
🔖 Графік відключень на сьогодні, 26.01.2026 (Понеділок), група 3.2: ▪️02:00 - 09:00 (7 год.) ▪️12:30 - 19:30 (7 год.) ▪️23:0
🔖 Графік відключень на сьогодні, 26.01.2026 (Понеділок), група 3.2: ▪️02:00 - 09:00 (7 год.) ▪️12:30 - 19:30 (7 год.) ▪️23:00 - 24:00 (1 год.)

Хтось не витримав гумору -1

😏 Трохи гумору вам в стрічку, дівчата зрозуміють.

🔖 Графік відключень на сьогодні, 25.01.2026 (Неділя), група 3.2: ▪️00:00 - 01:30 (1.5 год.) ▪️05:00 - 12:00 (7 год.) ▪️15:30
🔖 Графік відключень на сьогодні, 25.01.2026 (Неділя), група 3.2: ▪️00:00 - 01:30 (1.5 год.) ▪️05:00 - 12:00 (7 год.) ▪️15:30 - 19:00 (3.5 год.) 🔖 Графік відключень на завтра, 26.01.2026 (Понеділок), група 3.2: ▪️02:00 - 09:00 (7 год.) ▪️12:30 - 19:30 (7 год.) ▪️23:00 - 24:00 (1 год.)

🔋Локація для зарядки Пиво та Креветки 📍вул. Мартинова, 11 Можна приходити заряджати ноутбуки, телефони, планшети та невеликі зарядні станції. #зарядити

Не пишіть в повідомлення світлобота «де світло», якщо у нас є повідомлення світло зʼявилося, воно є. Все інше по 3.2, це якась локальна проблема, яка вже декілька днів. Куди звертатися? На мій погляд: до диспетчера свого УК. Але відповідь УК: до ДТЕК! Тому, що порадити, не знаю. Світлобот це моніторинг світла і не повʼязаний з ДТЕК чи з УК. Це канал праватний мешканця ЖК, який створив канал та скористався проектом Світлобот, цим проектом може скористатися кожен, якщо трохи розуміється у IT. Можете приєднатися до чату, там люди пишуть та обговорюють цю ситуацію з дивними включеннями @narayonisb І останнє, якщо є у мене інформація, я завжди ділюсь з нею в каналі. І як показує практика, правду ніхто не каже, тільки одні здогади та припущення.

🟢 19:22 Світло з'явилося 🕓 Його не було 3год 40хв

😎

Надія ще є, чекаємо 13 хв

❗️Стабілізаційне відключення (Згідно графіку погодинних відключень) Час початку – 15:30 25.01.2026 Орієнтовний час відновлення електроенергії – до 22:30 25.01.2026

😵‍💫Є нюанс, як я люблю ДТЕК

Не забуваєм, що казала тьотя 😏

🔖 Графік відключень на сьогодні, 25.01.2026 (Неділя), група 3.2: ▪️00:00 - 01:30 (1.5 год.) ▪️05:00 - 12:00 (7 год.) ▪️15:30
🔖 Графік відключень на сьогодні, 25.01.2026 (Неділя), група 3.2: ▪️00:00 - 01:30 (1.5 год.) ▪️05:00 - 12:00 (7 год.) ▪️15:30 - 19:00 (3.5 год.)

Схоже сьогодні вийшли на графік. Частково деякі будинки схоже вмикають вручну.
Схоже сьогодні вийшли на графік. Частково деякі будинки схоже вмикають вручну.

🔴 15:40 Світло зникло 🕓 Воно було 3год 25хв 🗓 Очікуємо за графіком о 22:30

🟢 12:15 Світло з'явилося 🕓 Його не було 7год 14хв 🗓 Наступне планове: 15:30 - 22:30

Не видумуйте про чергу 2.1, вона завжди була у нас. Вас включають вручну. Я теж на черзі 2.1 і без світла. 😅 Ви ж бачите, що з електромережою тут повна біда.

🔴 05:00 Світло зникло 🕓 Воно було 11год 56хв 🗓 Очікуємо за графіком о 12:00

🔖 Графік відключень на сьогодні, 25.01.2026 (Неділя), група 3.2: ▪️00:00 - 01:30 (1.5 год.) ▪️05:00 - 12:00 (7 год.) ▪️15:30
🔖 Графік відключень на сьогодні, 25.01.2026 (Неділя), група 3.2: ▪️00:00 - 01:30 (1.5 год.) ▪️05:00 - 12:00 (7 год.) ▪️15:30 - 22:30 (7 год.)