СвітлоБот ⚡️ Резиденс
前往频道在 Telegram
ЖК “Софія Резиденс” черга 3.2 Канал автоматичних повідомлень про світло. Створіть свій Світлобот тут: https://svitlobot.in.ua. Власник каналу: @ads_hubs. Мапа світлоботів: https://svitlobot.in.ua/map
显示更多5 615
订阅者
+124 小时
-117 天
-4230 天
帖子存档
🔖 Графік відключень на сьогодні, 26.01.2026 (Понеділок), група 3.2:
▪️02:00 - 09:00 (7 год.)
▪️12:30 - 19:30 (7 год.)
▪️23:00 - 24:00 (1 год.)
🔖 Графік відключень на сьогодні, 25.01.2026 (Неділя), група 3.2:
▪️00:00 - 01:30 (1.5 год.)
▪️05:00 - 12:00 (7 год.)
▪️15:30 - 19:00 (3.5 год.)
🔖 Графік відключень на завтра, 26.01.2026 (Понеділок), група 3.2:
▪️02:00 - 09:00 (7 год.)
▪️12:30 - 19:30 (7 год.)
▪️23:00 - 24:00 (1 год.)
🔋Локація для зарядки
Пиво та Креветки
📍вул. Мартинова, 11
Можна приходити заряджати ноутбуки, телефони, планшети та невеликі зарядні станції.
#зарядити
Не пишіть в повідомлення світлобота «де світло», якщо у нас є повідомлення світло зʼявилося, воно є. Все інше по 3.2, це якась локальна проблема, яка вже декілька днів.
Куди звертатися?
На мій погляд: до диспетчера свого УК.
Але відповідь УК: до ДТЕК!
Тому, що порадити, не знаю.
Світлобот це моніторинг світла і не повʼязаний з ДТЕК чи з УК. Це канал праватний мешканця ЖК, який створив канал та скористався проектом Світлобот, цим проектом може скористатися кожен, якщо трохи розуміється у IT.
Можете приєднатися до чату, там люди пишуть та обговорюють цю ситуацію з дивними включеннями @narayonisb
І останнє, якщо є у мене інформація, я завжди ділюсь з нею в каналі. І як показує практика, правду ніхто не каже, тільки одні здогади та припущення.
❗️Стабілізаційне відключення (Згідно графіку погодинних відключень)
Час початку – 15:30 25.01.2026
Орієнтовний час відновлення електроенергії – до 22:30 25.01.2026
🔖 Графік відключень на сьогодні, 25.01.2026 (Неділя), група 3.2:
▪️00:00 - 01:30 (1.5 год.)
▪️05:00 - 12:00 (7 год.)
▪️15:30 - 19:00 (3.5 год.)
Схоже сьогодні вийшли на графік. Частково деякі будинки схоже вмикають вручну.
🔴 15:40 Світло зникло
🕓 Воно було 3год 25хв
🗓 Очікуємо за графіком о 22:30
🟢 12:15 Світло з'явилося
🕓 Його не було 7год 14хв
🗓 Наступне планове: 15:30 - 22:30
Не видумуйте про чергу 2.1, вона завжди була у нас. Вас включають вручну. Я теж на черзі 2.1 і без світла. 😅 Ви ж бачите, що з електромережою тут повна біда.
🔴 05:00 Світло зникло
🕓 Воно було 11год 56хв
🗓 Очікуємо за графіком о 12:00
🔖 Графік відключень на сьогодні, 25.01.2026 (Неділя), група 3.2:
▪️00:00 - 01:30 (1.5 год.)
▪️05:00 - 12:00 (7 год.)
▪️15:30 - 22:30 (7 год.)
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
