uk
Feedback
Toki⚜️

Toki⚜️

Відкрити в Telegram

Малюю котів, антро котів... і не тільки котів, чесно https://tschlv.carrd.co ❗️В коментарях спілкування українською

Показати більше
1 004
Підписники
Немає даних24 години
-47 днів
-630 день

Триває завантаження даних...

Схожі канали
Немає даних
Виникли проблеми? Будь ласка, оновіть сторінку або зверніться до нашого support-менеджера.
Вхідні та вихідні згадування
---
---
---
---
---
---
Залучення підписників
червень '26
червень '26
+8
в 0 каналах
травень '26
+22
в 2 каналах
Get PRO
квітень '26
+82
в 19 каналах
Get PRO
березень '26
+22
в 6 каналах
Get PRO
лютий '26
+9
в 0 каналах
Get PRO
січень '26
+93
в 17 каналах
Get PRO
грудень '25
+378
в 11 каналах
Get PRO
листопад '250
в 26 каналах
Get PRO
жовтень '250
в 23 каналах
Get PRO
вересень '250
в 7 каналах
Get PRO
серпень '25
+3
в 17 каналах
Get PRO
липень '25
+138
в 21 каналах
Get PRO
червень '25
+32
в 2 каналах
Get PRO
травень '25
+37
в 6 каналах
Get PRO
квітень '25
+223
в 13 каналах
Get PRO
березень '250
в 0 каналах
Get PRO
лютий '25
+70
в 2 каналах
Дата
Залучення підписників
Згадування
Канали
27 червня0
26 червня0
25 червня+1
24 червня0
23 червня0
22 червня0
21 червня+1
20 червня0
19 червня0
18 червня+1
17 червня+1
16 червня0
15 червня0
14 червня0
13 червня0
12 червня0
11 червня0
10 червня+2
09 червня0
08 червня0
07 червня0
06 червня+1
05 червня0
04 червня+1
03 червня0
02 червня0
01 червня0
Дописи каналу
Дуже радісно біжу показувати свої фоточки зіну Пташиного Шабашу та моєї роботи до нього!!! (галерея забита фотками золотого т
+2
Дуже радісно біжу показувати свої фоточки зіну Пташиного Шабашу та моєї роботи до нього!!! (галерея забита фотками золотого тиснення з усіх ракурсів, ахаха) Мій малюночок пройшов багато змін, але тепер неймовірно приємно дивитись на результат, особливо на руцях На роботи інших митців теж раджу позалипати)) Якщо не бачили, пропоную ще на старі картки від шабашу подивитись, теж так люблю їх😭

2
Пан Вінсент засуджуюче дивиться крізь ваші екранчики Другий чб портретик для тієї ж людини Олень, але кликастий) ііі черга з
Пан Вінсент засуджуюче дивиться крізь ваші екранчики Другий чб портретик для тієї ж людини Олень, але кликастий) ііі черга з замовлень все... До літа зникну, поки готуватимуся до екзаменів👾
846
3
Час анонок, ура: добрий вечір!!!як ваші справи? чи можете ви дати якусь пораду в малюванні?порадити щось з анатомії або ренде
Час анонок, ура: добрий вечір!!!як ваші справи? чи можете ви дати якусь пораду в малюванні?порадити щось з анатомії або рендеру?🥹🥹 заздалегідь дякую!дуже люблю ваш стиль та ваші малюнки!!! сподіваюсь в вас все добре Вітаю!! Готуюсь до нмт, метушливо доробляю картиночки, але усе добре!! За анатомію багато не скажу, бо ще багато чого наздоганяю :D По рендеру дуже раджу дивитися записи стрімів чи майстер-класів від митців з індустрії. Там часто можна підгледіти купу корисних фішок. Частіше споживаю усе це англійською, але у різних українських CG-шкіл (наприклад, ArtCraft) теж бувають класні матеріали. Взагалі, записи процесу та аналіз окремих робіт улюблених митців дууже корисні. Але найголовніше — практики має бути значно більше, ніж споживаної інформації. І ще суб'єктивний бліц від мене: - Шукайте детальні рефи прям на все, дуже здивуєтесь - Не зациклюйтесь на пошуку й дотриманні одного стилю - Не відкладайте класні ідеї на потім, зазвичай вони допомагають прокачувати скіл (або стає зрозуміло, що треба підтягувати) - Якщо хочете займатися малюванням не як хоббіст, намагайтеся зробити його постійною звичкою та мати графік Добрий день! Чи не могли б ви порадити хороші канали художників, які говорять українською? Мені бракує практики, тому хотілося б частіше бачити й чути її у своєму інформаційному просторі. Ось вам папочка з більшістю моїх підписок тут х) Удачі!!
769
4
А ось і спідпейнт!! https://youtu.be/LjTbNK467LY?si=BE-2Hfpw4R9DKU_D
649
5
Знайомтесь – Лорд Синклер Баскервіль! Один з парних портретів, що нещодавно замовляли Ще один в процесі х) І поки роблю спідп
Знайомтесь – Лорд Синклер Баскервіль! Один з парних портретів, що нещодавно замовляли Ще один в процесі х) І поки роблю спідпейнт до цього👾
677
6
Мені тут офтоп для дрібничок та репостів зробити вдалось, запрошуюю, якщо цікавить х) і ще поетапочка до останньої роботи!
Мені тут офтоп для дрібничок та репостів зробити вдалось, запрошуюю, якщо цікавить х) і ще поетапочка до останньої роботи!
651
7
🪶 Крізь густу темряву пробивається світло ліхтаря, освітлюючи шлях до нових історій. Запрошуємо вас зазирнути під обкладинку+4
🪶 Крізь густу темряву пробивається світло ліхтаря, освітлюючи шлях до нових історій. Запрошуємо вас зазирнути під обкладинку нашого зіну та відкрити для себе те, що ховається у напівтінях ✨ 🦉ПЕРЕДЗАМОВИТИ ЗІН🦉 Нагадуємо, що передзамовлення досі тривають — встигніть замовити свій примірник. 🕯️ #Голос_Шабашу
713
8
Менше тижня лишилося, якщо хочете замовити собі зін👾 На прев'юшці мої коники та одна з улюблених робіт з артбуку Але усі неймовірно смачненькі!!!
620
9
Військова лисичка у себе в кабінеті Давно такі величенькі роботи не доводилось малювати, особливо на замовлення, але було цік
Військова лисичка у себе в кабінеті Давно такі величенькі роботи не доводилось малювати, особливо на замовлення, але було цікаво з детальками працювати
1 071
10
🪶 Toki залишить маленьку підказку про те, що ховається у збірці. Передзамовити зін🦉 #Голос_Шабашу
🪶 Toki залишить маленьку підказку про те, що ховається у збірці. Передзамовити зін🦉 #Голос_Шабашу
1 161
11
У вас є змога допомогти кажанчикам та подивитись на крутезні роботи з нашого Шабашу🦇
У вас є змога допомогти кажанчикам та подивитись на крутезні роботи з нашого Шабашу🦇
1 100
12
🪶 Тьмяне світло вашого ліхтаря освітило темні стежки. Передзамовлення зіну "Під покровом пітьми" відкриті! Робота над проєкт
🪶 Тьмяне світло вашого ліхтаря освітило темні стежки. Передзамовлення зіну "Під покровом пітьми" відкриті! Робота над проєктом завершена, а отже прийшов час відкрити замовлення на перший шабашний зін! Пориньте у пітьму, де криються маленькі проблиски оригінальних світів темного фентезі, створені нашими митцями! Всі зібрані кошти підуть на підтримку крилатих істот ночі — кажанів. ПЕРЕДЗАМОВИТИ ЗІН По заповненню форми ми зв'яжемося з вами протягом 2-3 днів. Якщо ні — не соромтеся звертатися до повідомлень каналу. ✨ Передзамовлення триватимуть з 27.04 по 18.05 включно ✨ #Голос_Шабашу
844
13
#PortfolioDayUA 🌟 May i offer you конячо-копитну дозу (два) :"] . ݁₊ ⊹ . ݁ 𓃗🤩+5
#PortfolioDayUA 🌟 May i offer you конячо-копитну дозу (два) :"] . ݁₊ ⊹ . ݁ 𓃗🤩
296
14
Ура, сьогодні #PortfolioDayUA борзючі портретики та одна з улюблених повноцінок🐶 Поки готуюсь до екзаменів, але нові картинк+4
Ура, сьогодні #PortfolioDayUA борзючі портретики та одна з улюблених повноцінок🐶 Поки готуюсь до екзаменів, але нові картинки в процесііі
3 299
15
#PortfolioDayUA !! Як завжди, радий поділитися улюбленими роботами) Буду дуже вдячний за поширення(⁠◕⁠દ⁠◕⁠)💕+8
#PortfolioDayUA !! Як завжди, радий поділитися улюбленими роботами) Буду дуже вдячний за поширення(⁠◕⁠દ⁠◕⁠)💕
271
16
Всім дякую хто зі мною залишився, і особисто рада прийняти участь в #PortfolioDayUA 🇺🇦✨ В цьому році уж багато фіолетових а+5
Всім дякую хто зі мною залишився, і особисто рада прийняти участь в #PortfolioDayUA 🇺🇦✨ В цьому році уж багато фіолетових артів 🕊️
288
17
#PortfolioDayUA+2
#PortfolioDayUA
225
18
демн ок #PortfolioDayUA+3
демн ок #PortfolioDayUA
227
19
Фрагментики відірвало та занесло вам у стрічку👾 Невеличкий спойлер до зіну Пташиного Шабашу
Фрагментики відірвало та занесло вам у стрічку👾 Невеличкий спойлер до зіну Пташиного Шабашу
1 316
20
happy 18th birthday to me 🦉+7
happy 18th birthday to me 🦉
492