es
Feedback
Toki⚜️

Toki⚜️

Ir al canal en Telegram

Малюю котів, антро котів... і не тільки котів, чесно https://tschlv.carrd.co ❗️В коментарях спілкування українською

Mostrar más
1 008
Suscriptores
+124 horas
-17 días
-230 días

Carga de datos en curso...

Atraer Suscriptores
junio '26
junio '26
+7
en 0 canales
mayo '26
+22
en 2 canales
Get PRO
abril '26
+82
en 19 canales
Get PRO
marzo '26
+22
en 6 canales
Get PRO
febrero '26
+9
en 0 canales
Get PRO
enero '26
+93
en 17 canales
Get PRO
diciembre '25
+378
en 11 canales
Get PRO
noviembre '250
en 26 canales
Get PRO
octubre '250
en 23 canales
Get PRO
septiembre '250
en 7 canales
Get PRO
agosto '25
+3
en 17 canales
Get PRO
julio '25
+138
en 21 canales
Get PRO
junio '25
+32
en 2 canales
Get PRO
mayo '25
+37
en 6 canales
Get PRO
abril '25
+223
en 13 canales
Get PRO
marzo '250
en 0 canales
Get PRO
febrero '25
+70
en 2 canales
Fecha
Crecimiento de Suscriptores
Menciones
Canales
22 junio0
21 junio+1
20 junio0
19 junio0
18 junio+1
17 junio+1
16 junio0
15 junio0
14 junio0
13 junio0
12 junio0
11 junio0
10 junio+2
09 junio0
08 junio0
07 junio0
06 junio+1
05 junio0
04 junio+1
03 junio0
02 junio0
01 junio0
Publicaciones del Canal
Дуже радісно біжу показувати свої фоточки зіну Пташиного Шабашу та моєї роботи до нього!!! (галерея забита фотками золотого т
+2
Дуже радісно біжу показувати свої фоточки зіну Пташиного Шабашу та моєї роботи до нього!!! (галерея забита фотками золотого тиснення з усіх ракурсів, ахаха) Мій малюночок пройшов багато змін, але тепер неймовірно приємно дивитись на результат, особливо на руцях На роботи інших митців теж раджу позалипати)) Якщо не бачили, пропоную ще на старі картки від шабашу подивитись, теж так люблю їх😭

2
Пан Вінсент засуджуюче дивиться крізь ваші екранчики Другий чб портретик для тієї ж людини Олень, але кликастий) ііі черга з
Пан Вінсент засуджуюче дивиться крізь ваші екранчики Другий чб портретик для тієї ж людини Олень, але кликастий) ііі черга з замовлень все... До літа зникну, поки готуватимуся до екзаменів👾
846
3
Час анонок, ура: добрий вечір!!!як ваші справи? чи можете ви дати якусь пораду в малюванні?порадити щось з анатомії або ренде
Час анонок, ура: добрий вечір!!!як ваші справи? чи можете ви дати якусь пораду в малюванні?порадити щось з анатомії або рендеру?🥹🥹 заздалегідь дякую!дуже люблю ваш стиль та ваші малюнки!!! сподіваюсь в вас все добре Вітаю!! Готуюсь до нмт, метушливо доробляю картиночки, але усе добре!! За анатомію багато не скажу, бо ще багато чого наздоганяю :D По рендеру дуже раджу дивитися записи стрімів чи майстер-класів від митців з індустрії. Там часто можна підгледіти купу корисних фішок. Частіше споживаю усе це англійською, але у різних українських CG-шкіл (наприклад, ArtCraft) теж бувають класні матеріали. Взагалі, записи процесу та аналіз окремих робіт улюблених митців дууже корисні. Але найголовніше — практики має бути значно більше, ніж споживаної інформації. І ще суб'єктивний бліц від мене: - Шукайте детальні рефи прям на все, дуже здивуєтесь - Не зациклюйтесь на пошуку й дотриманні одного стилю - Не відкладайте класні ідеї на потім, зазвичай вони допомагають прокачувати скіл (або стає зрозуміло, що треба підтягувати) - Якщо хочете займатися малюванням не як хоббіст, намагайтеся зробити його постійною звичкою та мати графік Добрий день! Чи не могли б ви порадити хороші канали художників, які говорять українською? Мені бракує практики, тому хотілося б частіше бачити й чути її у своєму інформаційному просторі. Ось вам папочка з більшістю моїх підписок тут х) Удачі!!
769
4
А ось і спідпейнт!! https://youtu.be/LjTbNK467LY?si=BE-2Hfpw4R9DKU_D
649
5
Знайомтесь – Лорд Синклер Баскервіль! Один з парних портретів, що нещодавно замовляли Ще один в процесі х) І поки роблю спідп
Знайомтесь – Лорд Синклер Баскервіль! Один з парних портретів, що нещодавно замовляли Ще один в процесі х) І поки роблю спідпейнт до цього👾
677
6
Мені тут офтоп для дрібничок та репостів зробити вдалось, запрошуюю, якщо цікавить х) і ще поетапочка до останньої роботи!
Мені тут офтоп для дрібничок та репостів зробити вдалось, запрошуюю, якщо цікавить х) і ще поетапочка до останньої роботи!
651
7
🪶 Крізь густу темряву пробивається світло ліхтаря, освітлюючи шлях до нових історій. Запрошуємо вас зазирнути під обкладинку+4
🪶 Крізь густу темряву пробивається світло ліхтаря, освітлюючи шлях до нових історій. Запрошуємо вас зазирнути під обкладинку нашого зіну та відкрити для себе те, що ховається у напівтінях ✨ 🦉ПЕРЕДЗАМОВИТИ ЗІН🦉 Нагадуємо, що передзамовлення досі тривають — встигніть замовити свій примірник. 🕯️ #Голос_Шабашу
683
8
Менше тижня лишилося, якщо хочете замовити собі зін👾 На прев'юшці мої коники та одна з улюблених робіт з артбуку Але усі неймовірно смачненькі!!!
596
9
Військова лисичка у себе в кабінеті Давно такі величенькі роботи не доводилось малювати, особливо на замовлення, але було цік
Військова лисичка у себе в кабінеті Давно такі величенькі роботи не доводилось малювати, особливо на замовлення, але було цікаво з детальками працювати
1 051
10
🪶 Toki залишить маленьку підказку про те, що ховається у збірці. Передзамовити зін🦉 #Голос_Шабашу
🪶 Toki залишить маленьку підказку про те, що ховається у збірці. Передзамовити зін🦉 #Голос_Шабашу
1 161
11
У вас є змога допомогти кажанчикам та подивитись на крутезні роботи з нашого Шабашу🦇
У вас є змога допомогти кажанчикам та подивитись на крутезні роботи з нашого Шабашу🦇
0
12
🪶 Тьмяне світло вашого ліхтаря освітило темні стежки. Передзамовлення зіну "Під покровом пітьми" відкриті! Робота над проєкт
🪶 Тьмяне світло вашого ліхтаря освітило темні стежки. Передзамовлення зіну "Під покровом пітьми" відкриті! Робота над проєктом завершена, а отже прийшов час відкрити замовлення на перший шабашний зін! Пориньте у пітьму, де криються маленькі проблиски оригінальних світів темного фентезі, створені нашими митцями! Всі зібрані кошти підуть на підтримку крилатих істот ночі — кажанів. ПЕРЕДЗАМОВИТИ ЗІН По заповненню форми ми зв'яжемося з вами протягом 2-3 днів. Якщо ні — не соромтеся звертатися до повідомлень каналу. ✨ Передзамовлення триватимуть з 27.04 по 18.05 включно ✨ #Голос_Шабашу
0
13
#PortfolioDayUA 🌟 May i offer you конячо-копитну дозу (два) :"] . ݁₊ ⊹ . ݁ 𓃗🤩+5
#PortfolioDayUA 🌟 May i offer you конячо-копитну дозу (два) :"] . ݁₊ ⊹ . ݁ 𓃗🤩
0
14
Ура, сьогодні #PortfolioDayUA борзючі портретики та одна з улюблених повноцінок🐶 Поки готуюсь до екзаменів, але нові картинк+4
Ура, сьогодні #PortfolioDayUA борзючі портретики та одна з улюблених повноцінок🐶 Поки готуюсь до екзаменів, але нові картинки в процесііі
0
15
#PortfolioDayUA !! Як завжди, радий поділитися улюбленими роботами) Буду дуже вдячний за поширення(⁠◕⁠દ⁠◕⁠)💕+8
#PortfolioDayUA !! Як завжди, радий поділитися улюбленими роботами) Буду дуже вдячний за поширення(⁠◕⁠દ⁠◕⁠)💕
0
16
Всім дякую хто зі мною залишився, і особисто рада прийняти участь в #PortfolioDayUA 🇺🇦✨ В цьому році уж багато фіолетових а+5
Всім дякую хто зі мною залишився, і особисто рада прийняти участь в #PortfolioDayUA 🇺🇦✨ В цьому році уж багато фіолетових артів 🕊️
0
17
#PortfolioDayUA+2
#PortfolioDayUA
0
18
демн ок #PortfolioDayUA+3
демн ок #PortfolioDayUA
0
19
Фрагментики відірвало та занесло вам у стрічку👾 Невеличкий спойлер до зіну Пташиного Шабашу
Фрагментики відірвало та занесло вам у стрічку👾 Невеличкий спойлер до зіну Пташиного Шабашу
0
20
happy 18th birthday to me 🦉+7
happy 18th birthday to me 🦉
0