uk
Feedback
Тезер

Тезер

Відкрити в Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу Тезер

Канал Тезер (@macotezer) у мовному сегменті Українська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 14 601 підписників, посідаючи 7 648 місце в категорії Криптовалюти та 4 123 місце у регіоні Україна.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 14 601 підписників.

За останніми даними від 25 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на -192, а за останні 24 години на -4, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 10.39%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 6.59% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 1 517 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 963 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 12.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 26 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Криптовалюти.

14 601
Підписники
-424 години
-147 днів
-19230 день
Архів дописів
BTC З вчорашнього аналізу нічого не змінилось Так само очікую рух на хочаб якихось обємах, але поки пусто... Торгую на біржі
BTC З вчорашнього аналізу нічого не змінилось Так само очікую рух на хочаб якихось обємах, але поки пусто... Торгую на біржі BingX😍

ETH Ехххх бліін А так гарно все починалось( Торгую на біржі BingX😍
+1
ETH Ехххх бліін А так гарно все починалось( Торгую на біржі BingX😍

ETH Бачили колись АМD на 5m?😂 Я уже в угоді, чекаю відпрацювання, стоп короткий тому боляче не буде) https://www.tradingview.com/x/P1c8jhKq/

В США сьогодні національне свято "День подяки" Будуть жарити індюків і кайфувати, тому банки сьогодні не працюють, і маніпуляції в НЮ очікувати не варто Торгую на біржі BingX😍

ETH Локально виглядає лонгово Хочу побачитись якийсь конфірм/підтвердження і буду залітати💰 Торгую на біржі BingX😍 https://www.tradingview.com/x/nHmyuTTQ/

BTC 4H Вийшли вище діапазону 90-91к, тепер локально налаштовую себе на локальні лонги. Таргет в сторону 100к Або одразу будемо летіти або через тест FVG 87.6-89.5к https://www.tradingview.com/x/5ozVCsbM/

BTC Ехххх блін Тільки вранці закрив лонг в мінус і тут на тобі вечірній памп Ринок дуже мінливий, ну да ладно. В такі часи по
BTC Ехххх блін Тільки вранці закрив лонг в мінус і тут на тобі вечірній памп Ринок дуже мінливий, ну да ладно. В такі часи потрібно вчасно підлаштовуватись під всі зміни, і частенько моніторити всі аномалії, а інакше буде так як у мене сьогодні Торгую на біржі BingX😍

Бліц Пишіть короткі питання в чат, я буду давати короткі відповіді Трішки поспілкуємось)

BTC ETH

Сьогодні в 15:30 вихід важливих даних які можуть дати підвищену волатильність на ринку. Враховуйте відкриваючи позиції Торгую
Сьогодні в 15:30 вихід важливих даних які можуть дати підвищену волатильність на ринку. Враховуйте відкриваючи позиції Торгую на біржі BingX😍

Repost from N/a
BTC ETH ADA BNB ARB SOL

"Добрий ранок" Сподіваюсь у вас все добре❤️ Скоро займусь аналізом маркету, а поки можете писати побажання по аналізу в коментарі

Repost from N/a
Думки по BTC та ETH

BTC Відкритий інтерес до BTC знижується дуже сильно На споті щявились дві дуже жирні лімітки на 82к і 75к На найближче майбут
BTC Відкритий інтерес до BTC знижується дуже сильно На споті щявились дві дуже жирні лімітки на 82к і 75к На найближче майбутнє це наші основні таргети Питання тільки в тому через яку маніпуляцію можна монетизувати дану ідею Бо агресивно точно не буду прожимати без явних факторів Торгую на біржі BingX😍

BTC Навіть не дали адекватного перехаю Був розрахунок на те що на зібраних лімітках BTC дасть реакцію в сторону 90к Але не та
BTC Навіть не дали адекватного перехаю Був розрахунок на те що на зібраних лімітках BTC дасть реакцію в сторону 90к Але не так сталося як бажалося Страх поки на екстримальних позначках, всі бояться лонгувати/відкуповувати Хочу побачити чи сьогодні фонди будуть щось продавати, та як відкриється америка Бо поки що все схоже на перелой 80к Торгую на біржі BingX😍

ETH 1D https://www.tradingview.com/x/z4zIjkOO/ Чарт для роботи❤️ Поки тільки так глобально оцінюю ефірку Вище 3250 тільки лонги Зона 3к і діапазон 200$ з 2х сторін це основна маніпулятивна зона. Все що вище і нижче це контекст роботи Торгую на біржі BingX😍

ETH

Repost from N/a
BTC Розраховую на таку маніпуляцію Якщо закріпимось вище 90к то можна пошукати лонги
BTC Розраховую на таку маніпуляцію Якщо закріпимось вище 90к то можна пошукати лонги

ETH Не дивлячись на те що вчора була субота, ефір дав крутий технічний вихід вище ліміт супротиву Я скіпнув через те що була
ETH Не дивлячись на те що вчора була субота, ефір дав крутий технічний вихід вище ліміт супротиву Я скіпнув через те що була субота((( Торгую на біржі BingX😍

USDT.D Основиний індекс за яким я слідкую це - індекс домінації USDT. Тут вже дуже хочеться побачити рух в сторону 5% як міні
USDT.D Основиний індекс за яким я слідкую це - індекс домінації USDT. Тут вже дуже хочеться побачити рух в сторону 5% як мінімум Питання тільки в можливій маніпуляції та її розмірі Торгую на біржі BingX😍