es
Feedback
Тезер

Тезер

Ir al canal en Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram Тезер

El canal Тезер (@macotezer) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 14 601 suscriptores, ocupando la posición 7 648 en la categoría Criptomonedas y el puesto 4 123 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 14 601 suscriptores.

Según los últimos datos del 25 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -192, y en las últimas 24 horas de -4, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 10.39%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 6.59% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 1 517 visualizaciones. En el primer día suele acumular 963 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 12.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 26 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Criptomonedas.

14 601
Suscriptores
-424 horas
-147 días
-19230 días
Archivo de publicaciones
BTC З вчорашнього аналізу нічого не змінилось Так само очікую рух на хочаб якихось обємах, але поки пусто... Торгую на біржі
BTC З вчорашнього аналізу нічого не змінилось Так само очікую рух на хочаб якихось обємах, але поки пусто... Торгую на біржі BingX😍

ETH Ехххх бліін А так гарно все починалось( Торгую на біржі BingX😍
+1
ETH Ехххх бліін А так гарно все починалось( Торгую на біржі BingX😍

ETH Бачили колись АМD на 5m?😂 Я уже в угоді, чекаю відпрацювання, стоп короткий тому боляче не буде) https://www.tradingview.com/x/P1c8jhKq/

В США сьогодні національне свято "День подяки" Будуть жарити індюків і кайфувати, тому банки сьогодні не працюють, і маніпуляції в НЮ очікувати не варто Торгую на біржі BingX😍

ETH Локально виглядає лонгово Хочу побачитись якийсь конфірм/підтвердження і буду залітати💰 Торгую на біржі BingX😍 https://www.tradingview.com/x/nHmyuTTQ/

BTC 4H Вийшли вище діапазону 90-91к, тепер локально налаштовую себе на локальні лонги. Таргет в сторону 100к Або одразу будемо летіти або через тест FVG 87.6-89.5к https://www.tradingview.com/x/5ozVCsbM/

BTC Ехххх блін Тільки вранці закрив лонг в мінус і тут на тобі вечірній памп Ринок дуже мінливий, ну да ладно. В такі часи по
BTC Ехххх блін Тільки вранці закрив лонг в мінус і тут на тобі вечірній памп Ринок дуже мінливий, ну да ладно. В такі часи потрібно вчасно підлаштовуватись під всі зміни, і частенько моніторити всі аномалії, а інакше буде так як у мене сьогодні Торгую на біржі BingX😍

Бліц Пишіть короткі питання в чат, я буду давати короткі відповіді Трішки поспілкуємось)

BTC ETH

Сьогодні в 15:30 вихід важливих даних які можуть дати підвищену волатильність на ринку. Враховуйте відкриваючи позиції Торгую
Сьогодні в 15:30 вихід важливих даних які можуть дати підвищену волатильність на ринку. Враховуйте відкриваючи позиції Торгую на біржі BingX😍

Repost from N/a
BTC ETH ADA BNB ARB SOL

"Добрий ранок" Сподіваюсь у вас все добре❤️ Скоро займусь аналізом маркету, а поки можете писати побажання по аналізу в коментарі

Repost from N/a
Думки по BTC та ETH

BTC Відкритий інтерес до BTC знижується дуже сильно На споті щявились дві дуже жирні лімітки на 82к і 75к На найближче майбут
BTC Відкритий інтерес до BTC знижується дуже сильно На споті щявились дві дуже жирні лімітки на 82к і 75к На найближче майбутнє це наші основні таргети Питання тільки в тому через яку маніпуляцію можна монетизувати дану ідею Бо агресивно точно не буду прожимати без явних факторів Торгую на біржі BingX😍

BTC Навіть не дали адекватного перехаю Був розрахунок на те що на зібраних лімітках BTC дасть реакцію в сторону 90к Але не та
BTC Навіть не дали адекватного перехаю Був розрахунок на те що на зібраних лімітках BTC дасть реакцію в сторону 90к Але не так сталося як бажалося Страх поки на екстримальних позначках, всі бояться лонгувати/відкуповувати Хочу побачити чи сьогодні фонди будуть щось продавати, та як відкриється америка Бо поки що все схоже на перелой 80к Торгую на біржі BingX😍

ETH 1D https://www.tradingview.com/x/z4zIjkOO/ Чарт для роботи❤️ Поки тільки так глобально оцінюю ефірку Вище 3250 тільки лонги Зона 3к і діапазон 200$ з 2х сторін це основна маніпулятивна зона. Все що вище і нижче це контекст роботи Торгую на біржі BingX😍

ETH

Repost from N/a
BTC Розраховую на таку маніпуляцію Якщо закріпимось вище 90к то можна пошукати лонги
BTC Розраховую на таку маніпуляцію Якщо закріпимось вище 90к то можна пошукати лонги

ETH Не дивлячись на те що вчора була субота, ефір дав крутий технічний вихід вище ліміт супротиву Я скіпнув через те що була
ETH Не дивлячись на те що вчора була субота, ефір дав крутий технічний вихід вище ліміт супротиву Я скіпнув через те що була субота((( Торгую на біржі BingX😍

USDT.D Основиний індекс за яким я слідкую це - індекс домінації USDT. Тут вже дуже хочеться побачити рух в сторону 5% як міні
USDT.D Основиний індекс за яким я слідкую це - індекс домінації USDT. Тут вже дуже хочеться побачити рух в сторону 5% як мінімум Питання тільки в можливій маніпуляції та її розмірі Торгую на біржі BingX😍