uk
Feedback
[ ДАЙТЕ ]

[ ДАЙТЕ ]

Відкрити в Telegram

Малюю смішнюшки та монтую смішнявки Адмін цієї шарашкіної кантори @dante_adrams Ютуб: https://youtube.com/@dante_adrams?si=6faVjcBVMKyzWAgB Усі посилання: https://choko.link/daite

Показати більше
190
Підписники
Немає даних24 години
-17 днів
+430 день
Архів дописів
Остання серія цифрового цирку така тіпа:
Остання серія цифрового цирку така тіпа:

Відеоповідомлення00:07

Відеоповідомлення00:15

photo content

Артік для Роми
Артік для Роми

Тут мені і місце
Тут мені і місце

Дякую Ромі Чо за рекламу Тепер мені ще більше соромно шо я нічого не роблю

Дякую Ромі Чо за рекламу Тепер мені ще більше соромно шо я нічого не роблю

БЛЯТЬ Я ПАДАЮ

Мене хтось репостнув чи шо? Чому за два дні +16 підписників на каналі. Як відос вийшов там за тиждень від сили чоловік 10 підписалось

photo content

Мем про мій скіл у малюванні
Мем про мій скіл у малюванні

Роблю нові спрайтіки для відосів бо шось старі мені не вкатили
Роблю нові спрайтіки для відосів бо шось старі мені не вкатили

Оце теж він Артік такий же старий
Оце теж він Артік такий же старий

Цього персонажа я придумав років 6 назад коли в мене було безсоння Його звати Морфей і по ідеї це демон який краде сни. В ком
Цього персонажа я придумав років 6 назад коли в мене було безсоння Його звати Морфей і по ідеї це демон який краде сни. В коменти закину старий варіант 6ти річної давнини Питався якось його розфарбувати але не вийшло тому буде просто чбшка

Вибачте що багато тексту Я в такому якомусь тільті Минулий відос зібрав навіть меньше переглядів ніж самий перший, шо я виклав 2 роки назад. Якогось навіть мінімального росту чи прогресу немає і мені через це так сумно Я кожного дня борюся з якоюсь депресією, бажанням видалити канал і перестати чимось взагалі займатись. Тому то пости і смішнявки майже не появляються на каналі Я розумію, що тематика там нішева, але ж курва він більш менш якісний, він мав зібрати більше ніж найгірші мої відоси Я не хочу хайпувати, не хочу зачіпати політику заради переглядів, мені завжди хотілось робити щось довго, але якісно, бо переважно таке я сам і дивлюсь, але навіщо робити щось кілька тижнів знаючи, що там буде 200 переглядів. І ладно б це єдиничний випадок був, але ж я вже довгий час сижу в діапазоні 400-800 переглядів. Наступний відос мав би бути про новенький український інді хорор, але ж і він теж збере від сили 200 переглядів, тому я не знаю чи братись мені за нього чи забить хуй на все і іти грати в майнкрафт

Намалював свій перший ескіз для тату Демониця-воїн
Намалював свій перший ескіз для тату Демониця-воїн

Увага всім Deep Rock Galactic: Rogue Core виходить через 2 години Дякую за увагу
Увага всім Deep Rock Galactic: Rogue Core виходить через 2 години Дякую за увагу