[ ДАЙТЕ ]
الذهاب إلى القناة على Telegram
Малюю смішнюшки та монтую смішнявки Адмін цієї шарашкіної кантори @dante_adrams Ютуб: https://youtube.com/@dante_adrams?si=6faVjcBVMKyzWAgB Усі посилання: https://choko.link/daite
إظهار المزيد190
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-17 أيام
+430 أيام
أرشيف المشاركات
190
Мене хтось репостнув чи шо? Чому за два дні +16 підписників на каналі. Як відос вийшов там за тиждень від сили чоловік 10 підписалось
190
Цього персонажа я придумав років 6 назад коли в мене було безсоння
Його звати Морфей і по ідеї це демон який краде сни. В коменти закину старий варіант 6ти річної давнини
Питався якось його розфарбувати але не вийшло тому буде просто чбшка
190
Вибачте що багато тексту
Я в такому якомусь тільті
Минулий відос зібрав навіть меньше переглядів ніж самий перший, шо я виклав 2 роки назад. Якогось навіть мінімального росту чи прогресу немає і мені через це так сумно
Я кожного дня борюся з якоюсь депресією, бажанням видалити канал і перестати чимось взагалі займатись. Тому то пости і смішнявки майже не появляються на каналі
Я розумію, що тематика там нішева, але ж курва він більш менш якісний, він мав зібрати більше ніж найгірші мої відоси
Я не хочу хайпувати, не хочу зачіпати політику заради переглядів, мені завжди хотілось робити щось довго, але якісно, бо переважно таке я сам і дивлюсь, але навіщо робити щось кілька тижнів знаючи, що там буде 200 переглядів. І ладно б це єдиничний випадок був, але ж я вже довгий час сижу в діапазоні 400-800 переглядів.
Наступний відос мав би бути про новенький український інді хорор, але ж і він теж збере від сили 200 переглядів, тому я не знаю чи братись мені за нього чи забить хуй на все і іти грати в майнкрафт
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
