uk
Feedback
я не придумала название [16+]🪺

я не придумала название [16+]🪺

Відкрити в Telegram

щитпост автор аватарки: клянусь не я основа: @dtmapinewart Boosty: https://boosty.to/dtmapinew

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу я не придумала название [16+]🪺

Канал я не придумала название [16+]🪺 (@mapimapimapimapimapimapi) у мовному сегменті Російська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 10 292 підписників, посідаючи 3 586 місце в категорії Мистецтво та дизайн та 63 549 місце у регіоні Росія.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 10 292 підписників.

За останніми даними від 21 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 60, а за останні 24 години на 15, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 33.25%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 27.31% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 3 415 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 2 805 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 480.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як дилан, неанон, тгк, дилошки, secretau.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
щитпост автор аватарки: клянусь не я основа: @dtmapinewart Boosty: https://boosty.to/dtmapinew

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 22 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Мистецтво та дизайн.

10 292
Підписники
+1524 години
-87 днів
+6030 день
Архів дописів
я чувствую себя кринжем
я чувствую себя кринжем

Я вам тут ло намалевала, мне прям нравится фигачить все только в фиолетовых и синих тонах. Здесь белого ноль если что, только
Я вам тут ло намалевала, мне прям нравится фигачить все только в фиолетовых и синих тонах. Здесь белого ноль если что, только фиол и синий. Я вообще недавно такой инфаркт схватила, когда увидела, что там какой-то бро мою работу на аву поставил..но это приятно. Поздравляю с пережитой неделей всех, йоуу. -AgroDragon.

sticker.webp0.16 KB

бедный Дилан везде страдает он... И в Секрете, и в ПР

не выбирайте
Anonymous voting

ща опросник будет
+4
ща опросник будет

если вы мне найдете секси костюм коровки я нарисую в нём Дилана (не ищите пожалуйста)

сиске малако
сиске малако

Я очень рада, что есть понимающие люди, которые не осуждают меня 🫠 Но, увы, детей, которые не понимают, почему и зачем худ рисует порн, не избежать

мне просто нравится этот арт

раз в пару месяцев иду позориться на основу
раз в пару месяцев иду позориться на основу

они такие хорошенькиеее💘💘
уже второй раз делаю эдит по дилошкам и кушаю картошку, это заговор
не анон, тистри

https://t.me/mapimapimapimapimapimapi/s/93 Вы обязаны это посмотреть ХАХАХАХАА

Что вас беспокоит в последнее время?

Здравствуйте Мапи 🙏☺️ Просто захотела на нарисовать , и нарисовала 😰 Я https://t.me/MyshiMarik 🤡 Спасибо за внимание🦦✨
Здравствуйте Мапи 🙏☺️ Просто захотела на нарисовать , и нарисовала 😰 Я https://t.me/MyshiMarik 🤡 Спасибо за внимание🦦✨

ОООООООО ЗДРАВСТВУЙТЕ ВЕЛИКИЙ МУДРЫЙ АГЕНТ МАПИ!!! Нарисовал мили дилошкк, надеюсь сделано все по канону.🫴🏻🦄 Неанон(жаль,
ОООООООО ЗДРАВСТВУЙТЕ ВЕЛИКИЙ МУДРЫЙ АГЕНТ МАПИ!!! Нарисовал мили дилошкк, надеюсь сделано все по канону.🫴🏻🦄 Неанон(жаль, жаль.) - @katmerto

Меня пугает то, что влюбленные в нас люди перед нами уязвимы и беззащитны... Так же и наоборот: мы слабы перед объектом обожания. Это одновременно приятно и... ужасно?

Заебло. Пните, пожалуйста, меня завтра, чтобы я занялась перезаливом всех глав в телеграф. Иначе бедным людям читать негде

Грёбанный ватпад. Люди читают первые главы там, даже не подозревая, что 1 том изменён. И залить не могу, ведь какой-то рандомный чел сделал это первым, отчего мне могут дать бан 🌟

Чмокаются дилошики Тгк: https://t.me/fsiw00f Неанон телепортер
Чмокаются дилошики Тгк: https://t.me/fsiw00f Неанон телепортер