uk
Feedback
я не придумала название [16+]🪺

я не придумала название [16+]🪺

Відкрити в Telegram

щитпост основа: @dtmapinewart бот, туда скидывать всё творчество: @secretAU_predloshka_bot анон, если не хотите пользоваться ботом: http://t.me/anonaskbot?start=user_kulytpbruh Boosty: https://boosty.to/dtmapinew

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу я не придумала название [16+]🪺

Канал я не придумала название [16+]🪺 (@mapimapimapimapimapimapi) у мовному сегменті Російська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 10 313 підписників, посідаючи 3 543 місце в категорії Мистецтво та дизайн та 63 053 місце у регіоні Росія.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 10 313 підписників.

За останніми даними від 27 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 113, а за останні 24 години на 1, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 34.47%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 25.61% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 3 555 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 2 641 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 523.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як дилан, неанон, тгк, дилошки, secretau.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
щитпост основа: @dtmapinewart бот, туда скидывать всё творчество: @secretAU_predloshka_bot анон, если не хотите пользоваться ботом: http://t.me/anonaskbot?start=user_kulytpbruh Boosty: https://boosty.to/dtmapinew

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 28 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Мистецтво та дизайн.

10 313
Підписники
+124 години
+577 днів
+11330 день
Архів дописів
50 оттенков мучений Дилана
50 оттенков мучений Дилана

Выиграла в одном розыгрыше вот такое счастье, не могу не поделиться
Выиграла в одном розыгрыше вот такое счастье, не могу не поделиться

УРА, наконец руки дошли доделать арт по главе🕊 они булочки такие,янемогу ТГК: Скрепко 💃
УРА, наконец руки дошли доделать арт по главе🕊 они булочки такие,янемогу ТГК: Скрепко 💃

Не очень давно делала браслеты секретовских Дилошек ( просто с подругой ходили в океанариум и вот вспомнились ) Неанон Фетто
Не очень давно делала браслеты секретовских Дилошек ( просто с подругой ходили в океанариум и вот вспомнились ) Неанон Фетто 💐

я изменила вафлям с мандаринами теперь у меня 3 кг мандарин

Здравствуйте, Мапи! Я буду очень рада если вы заметите мой артик.)
Здравствуйте, Мапи! Я буду очень рада если вы заметите мой артик.)

Мапи, здравствуйте! Честно я не знаю скидываю ли я туда, но вот видео по вашим Лололошке и Дилану! Также я открыла флуд по вашему ау. В бота скидывает моя подруга!(Я боюсь) #Анон

вооо, молодцы, набрали! отрисую в скором времени 🙂

поднажмитееее

если под этим постом наберётся 1к реакций я перерисую эту работу
если под этим постом наберётся 1к реакций я перерисую эту работу

😀 мне нравится скетч прошлогоднего арта

сижу сижу рисую и резко вспоминаю, что где-то в глубине этого щп есть арт с членом Дани Кашина... 😐

ФФ секрет и 39 глава: —— От Кедл Лунси Ол или мистер Лун (можно и просто Лу, но имена не склоняются!)

тт l0p0kl0wka , не очень нравится неанон

Я рисовала свитер, дальше оно само
Я рисовала свитер, дальше оно само

Не анон Я снова с этими двумя Вот я - @Repeinik993
Не анон Я снова с этими двумя Вот я - @Repeinik993

Извините, анон

ого на первом месте тадмавриель с ло
ого на первом месте тадмавриель с ло

привет! хоьела нарисовать арт по по новой главе... как то так анон
привет! хоьела нарисовать арт по по новой главе... как то так анон

😜😜 неанон ага