uk
Feedback
я не придумала название [16+]🪺

я не придумала название [16+]🪺

Відкрити в Telegram

щитпост автор аватарки: клянусь не я основа: @dtmapinewart Boosty: https://boosty.to/dtmapinew

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу я не придумала название [16+]🪺

Канал я не придумала название [16+]🪺 (@mapimapimapimapimapimapi) у мовному сегменті Російська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 10 272 підписників, посідаючи 3 599 місце в категорії Мистецтво та дизайн та 63 740 місце у регіоні Росія.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 10 272 підписників.

За останніми даними від 20 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 59, а за останні 24 години на -4, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 33.50%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 26.99% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 3 436 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 2 768 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 480.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як дилан, неанон, тгк, дилошки, secretau.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
щитпост автор аватарки: клянусь не я основа: @dtmapinewart Boosty: https://boosty.to/dtmapinew

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 21 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Мистецтво та дизайн.

10 272
Підписники
-424 години
-247 днів
+5930 день
Архів дописів
Пыtаюсь YспEvаtь зA t₱ендAмN!¡
Брэндон на турнике просто качается правда.. 🌟
анОон

Дилошкэ канон. Неанон

Секретовские дилошки.. Коллаб с прекрасным человеком. Дилан. Ло-не захотел оставлять тгк.
Секретовские дилошки.. Коллаб с прекрасным человеком. Дилан. Ло-не захотел оставлять тгк.

увидела последний пост (скинуть повторно тем, кто отправлял до февраля) так что вот так та видео мне уже не нравится, косяков многа, но пофегк

я пыталась изобразить фем!версию ло,и просто дилана из главы где они были на речке(в речке пасхалко) мне не очень нравится.Я
я пыталась изобразить фем!версию ло,и просто дилана из главы где они были на речке(в речке пасхалко) мне не очень нравится.Я могла и лучше Неанон

Глен вернись в пати волосяных гистов

0пRtь дNлшk, дA чt0 таE! неанон, я пепел

а ещё под спойлер кидайте арты, если есть что-то откровенное ваших женских лололошек в трусах я не приму

Я уже запуталась в боте, поэтому скиньте повторно те, кто отправлял ДО ФЕВРАЛЯ Если у вас несколько вложений, то была бы очень благодарна, если вы скинете ссылку на пост или телеграфом. Бот отправляет каждое фото по отдельности и путает их между собой 😔

поняли?
поняли?

Почему в ПР так много блондинов понарожают, а потом сиди думай как их блонд сделать разным

я не умею рисовать животных, поэтому они будут угашенными
я не умею рисовать животных, поэтому они будут угашенными

Лан, из приятного: у Престона будет похожая причёска как у Альбедо, с хвостиком 🥺

Не просмотренные серии Лололошки закончились Пошла смотреть Линча Опять баттл, кто кого перекричит

Простите, просто не могла не сделать видео с этим звуком🙏 Чего-то у меня все видео тёмные🤨

Представим это момент из блога Линайви, хорошода Тгк: https://t.me/fsiw00f Неанон телепортер
Представим это момент из блога Линайви, хорошода Тгк: https://t.me/fsiw00f Неанон телепортер

обнимите меня пожалуйста и скажите что в этом месяце я всё успею и усë смогу 🤵‍♂️

Почему в сутках 24 часа стоп я ничего не успеваю

здравствуйте.привет.пака👅 не анон, Обзи
здравствуйте.привет.пака👅 не анон, Обзи