uk
Feedback
ghost in the army

ghost in the army

Відкрити в Telegram

bravery is not a function of firepower обратная связь: просто пишите в direct messages канала

Показати більше
Росія130 132Категорія не вказана
4 207
Підписники
-524 години
-167 днів
-4730 день
Архів дописів
Repost from N/a
#вечірній_квартал

готовий розповісти Мстиславу Баніку, скільки грошей і я витратив просто щоб здати посаду, і це ще з адекватним начальством (велика рідкість)

photo content

photo content

цікаво, чи є в корейців свій Мстислав Банік
цікаво, чи є в корейців свій Мстислав Банік

не тільки у нас, виходить, офіцери вважаються за зємляних чєрвєй настільки, що ніхто навіть з найгірших кандидатів офіцером б
не тільки у нас, виходить, офіцери вважаються за зємляних чєрвєй настільки, що ніхто навіть з найгірших кандидатів офіцером бути не хоче, що й казати про найкращих

photo content

photo content

Цікаво, якщо офіцери - це така важлива опора армії, що їх відпускати ні в якому разі не можна, то чи почнуть їм платити хоча б на рівні адекватному для їх матвідповідальності?

я даже больше скажу - скоро у каждого украинского диверсанта в Крыму будет вот такая автопушка на данном секретном видео с испытаний этнически русский воин по имени Кобилджон Ирекович героически погибает от рук укронациста

В Євроінтеграції є один великий плюс. Колись ЄС федералізується, й в Україні нарешті не всім будуть керувати українці та місцеві нацмени. Ця думка гріє, створює відчуття, що все не зря.

Ага, ну тобто замість спрощення і прояснення порядку виплат, враховуючи всі практичні нюанси - нахуярити ще більше різних виплат, та ще й протягнути їх у минуле до 01.06.2026, не даючи навіть часу адаптуватись до цього жидкого брєду:
11. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пунктів 4 та 5 цієї постанови, які набирають чинності з дня опублікування цієї постанови та застосовуються з 1 червня 2026 року.
Цифровізаторні реформатори продовжують перемагати!

Що, на мою думку, варто змінити? Наказ міністра оборони від 07.06.2018 № 260 регулює підстави для виплат військовослужбовцям. Варто передбачити в ньому терміни цих виплат або чітко визначити підстави для відмови та відповідальність посадовців усіх рівнів за невиплати або зрив строків.
Це проблему взагалі не вирішить, а просто збільшість кількість фінансистів та офіцерів яких будуть притягувати до відповідальності за переплати, та ще більше підвищить накал абсурду та конфліктів. Фундаментальна проблема тут не в "поганих боярах", а в ущєрбному регулюванні виплат на рівні законів, наказів МО і постанов кабміну.

У результаті запитання бійців, чому їм відмовляють у виплатах, фінансист батальйону переадресовує до фінансиста бригади, а той — на рівень корпусу і так далі. Всюди відповідь у стилі «бо є роз’яснення Департаменту соціального забезпечення МОУ. Не виконаєш — буде догана і мінус гроші, перевірка і мінус гроші». От і «перестраховуються».

Феноменальна стаття про абсурдність правового регулювання купи різних виплат, заплутаність якого приводить до того, що створюється купа непотрібної роботи, а військовослужбовцям доводиться роками чекати виплат та судитись за них. Замість того, щоб зменшити кількість різних виплат, надбавок і т.д. і кристально чисто прояснити порядок виплат вже існуючих, реформатори з МО просто додають ще нові виплати. В культурі недоплат же будуть звинувачувати командирів та фініків на місцях, які не хочуть напоротись на переплати і втратити все своє майно, коли держава з них ці переплати буде стягувати.

photo content

про биологическое оружие НАТО для уничтожения кавказских свиней - это я кстати не из воздуха придумал, а взял со слов одного мудрого русско-еврейского визионера, который таким образом оправдывал еще нападение на Грузию