ghost in the army
رفتن به کانال در Telegram
bravery is not a function of firepower обратная связь: просто пишите в direct messages канала
نمایش بیشترروسيا130 132دسته بندی مشخص نشده است
4 207
مشترکین
-524 ساعت
-167 روز
-4730 روز
آرشیو پست ها
4 207
готовий розповісти Мстиславу Баніку, скільки грошей і я витратив просто щоб здати посаду, і це ще з адекватним начальством (велика рідкість)
4 207
не тільки у нас, виходить, офіцери вважаються за зємляних чєрвєй настільки, що ніхто навіть з найгірших кандидатів офіцером бути не хоче, що й казати про найкращих
4 207
Цікаво, якщо офіцери - це така важлива опора армії, що їх відпускати ні в якому разі не можна, то чи почнуть їм платити хоча б на рівні адекватному для їх матвідповідальності?
4 207
я даже больше скажу - скоро у каждого украинского диверсанта в Крыму будет вот такая автопушка
на данном секретном видео с испытаний этнически русский воин по имени Кобилджон Ирекович героически погибает от рук укронациста
4 207
Repost from Sample Channel Name #32
В Євроінтеграції є один великий плюс. Колись ЄС федералізується, й в Україні нарешті не всім будуть керувати українці та місцеві нацмени. Ця думка гріє, створює відчуття, що все не зря.
4 207
Ага, ну тобто замість спрощення і прояснення порядку виплат, враховуючи всі практичні нюанси - нахуярити ще більше різних виплат, та ще й протягнути їх у минуле до 01.06.2026, не даючи навіть часу адаптуватись до цього жидкого брєду:
11. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пунктів 4 та 5 цієї постанови, які набирають чинності з дня опублікування цієї постанови та застосовуються з 1 червня 2026 року.Цифровізаторні реформатори продовжують перемагати!
4 207
Що, на мою думку, варто змінити? Наказ міністра оборони від 07.06.2018 № 260 регулює підстави для виплат військовослужбовцям. Варто передбачити в ньому терміни цих виплат або чітко визначити підстави для відмови та відповідальність посадовців усіх рівнів за невиплати або зрив строків.Це проблему взагалі не вирішить, а просто збільшість кількість фінансистів та офіцерів яких будуть притягувати до відповідальності за переплати, та ще більше підвищить накал абсурду та конфліктів. Фундаментальна проблема тут не в "поганих боярах", а в ущєрбному регулюванні виплат на рівні законів, наказів МО і постанов кабміну.
4 207
У результаті запитання бійців, чому їм відмовляють у виплатах, фінансист батальйону переадресовує до фінансиста бригади, а той — на рівень корпусу і так далі. Всюди відповідь у стилі «бо є роз’яснення Департаменту соціального забезпечення МОУ. Не виконаєш — буде догана і мінус гроші, перевірка і мінус гроші». От і «перестраховуються».
4 207
Феноменальна стаття про абсурдність правового регулювання купи різних виплат, заплутаність якого приводить до того, що створюється купа непотрібної роботи, а військовослужбовцям доводиться роками чекати виплат та судитись за них.
Замість того, щоб зменшити кількість різних виплат, надбавок і т.д. і кристально чисто прояснити порядок виплат вже існуючих, реформатори з МО просто додають ще нові виплати.
В культурі недоплат же будуть звинувачувати командирів та фініків на місцях, які не хочуть напоротись на переплати і втратити все своє майно, коли держава з них ці переплати буде стягувати.
4 207
про биологическое оружие НАТО для уничтожения кавказских свиней - это я кстати не из воздуха придумал, а взял со слов одного мудрого русско-еврейского визионера, который таким образом оправдывал еще нападение на Грузию
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
