𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Відкрити в Telegram
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Показати більше8 524
Підписники
+124 години
-57 днів
+1230 день
Триває завантаження даних...
Схожі канали
Хмара тегів
Вхідні та вихідні згадування
---
---
---
---
---
---
Залучення підписників
червень '26
червень '26
+104
в 13 каналах
травень '26
+129
в 17 каналах
Get PRO
квітень '26
+103
в 20 каналах
Get PRO
березень '26
+91
в 25 каналах
Get PRO
лютий '26
+195
в 20 каналах
Get PRO
січень '26
+276
в 25 каналах
Get PRO
грудень '25
+337
в 26 каналах
Get PRO
листопад '25
+348
в 28 каналах
Get PRO
жовтень '25
+327
в 23 каналах
Get PRO
вересень '25
+192
в 24 каналах
Get PRO
серпень '25
+319
в 23 каналах
Get PRO
липень '25
+369
в 28 каналах
Get PRO
червень '25
+130
в 17 каналах
Get PRO
травень '25
+149
в 21 каналах
Get PRO
квітень '25
+125
в 24 каналах
Get PRO
березень '25
+176
в 27 каналах
Get PRO
лютий '25
+167
в 23 каналах
Get PRO
січень '25
+295
в 34 каналах
Get PRO
грудень '24
+245
в 27 каналах
Get PRO
листопад '24
+300
в 28 каналах
Get PRO
жовтень '24
+225
в 21 каналах
Get PRO
вересень '24
+351
в 28 каналах
Get PRO
серпень '24
+116
в 22 каналах
Get PRO
липень '24
+469
в 70 каналах
Get PRO
червень '24
+391
в 62 каналах
Get PRO
травень '24
+429
в 59 каналах
Get PRO
квітень '24
+632
в 60 каналах
Get PRO
березень '24
+263
в 21 каналах
Get PRO
лютий '24
+1 111
в 21 каналах
Get PRO
січень '24
+1 756
в 21 каналах
Get PRO
грудень '23
+1 481
в 17 каналах
Get PRO
листопад '23
+95
в 13 каналах
Get PRO
жовтень '23
+116
в 7 каналах
Get PRO
вересень '23
+141
в 0 каналах
Get PRO
серпень '23
+89
в 0 каналах
Get PRO
липень '23
+1 645
в 0 каналах
| Дата | Залучення підписників | Згадування | Канали | |
| 23 червня | 0 | |||
| 22 червня | +5 | |||
| 21 червня | +4 | |||
| 20 червня | +9 | |||
| 19 червня | 0 | |||
| 18 червня | +2 | |||
| 17 червня | +3 | |||
| 16 червня | +2 | |||
| 15 червня | +7 | |||
| 14 червня | +4 | |||
| 13 червня | +2 | |||
| 12 червня | +4 | |||
| 11 червня | +9 | |||
| 10 червня | +11 | |||
| 09 червня | +2 | |||
| 08 червня | +8 | |||
| 07 червня | +4 | |||
| 06 червня | +7 | |||
| 05 червня | +3 | |||
| 04 червня | +4 | |||
| 03 червня | +6 | |||
| 02 червня | 0 | |||
| 01 червня | +8 |
Дописи каналу
📣 Зверніть увагу на те, який відсоток суспільства уявлення зеленого не має про топ-корупцію!
Якщо ми не позбудемося цього тєлємарафєта за наші ж мільярди, шансів на порятунок країни від зелених зрадників-корупціонерів немає.
Свіже соціологічне дослідження щодо гучного розслідування НАБУ навколо елітного кооперативу «Династія» - очевидний діагноз нашому інформпростору:
❗️Лише 28% українців уважно стежать за справою. Майже половина (44%) «щось чули краєм вуха», а кожний четвертий (28%) уперше дізнався про це від соціологів.
Абсолютна більшість (52%) переконана, що справу традиційно «замнуть» за гроші та зв'язки. Ще 28% упевнені: покарають цапів-відбувайлів, а топ-мафіозі вийдуть сухими з води. У справедливий суд вірять мізерні 6%.
Хто такий «Вова»? Про загадкового фігуранта розслідування на ім'я «Вова» чули 43% опитаних. При цьому 34% чітко й прямо асоціюють це ім'я із самим Зеленським та його найближчим оточенням.
Решта опитаних вважають це журналістським псевдонімом (20%), грішать на київських забудовників (8%) або просто побоялися озвучити свої асоціації (38%).
Молодець цей невідомий Вова.
Запустив на всю потужність пропаганду, монополізував інформаційний простір, а далі - пиляй, виводь, твори, що хочеш..
Все рівно «луччий» за замовчуванням…
| 2 | 📣 Давайте одужувати від лихоманки з орденами і орлами.
Бо метою її підігрівання є максимальне відволікання суспільства від шокуючої корупції Зеленського.
‼️74% українців вважають президента Володимира Зеленського повністю або значною мірою відповідальним за рівень корупції в державі.
40% респондентів вважають відповідальність Зеленського повною, оскільки президент є главою держави і формує вертикаль влади.
34% вважають її значною, але не одноосібною, наголошуючи, що за корупцію також відповідають уряд, суди та правоохоронні органи.
11% опитаних вважають відповідальність президента мінімальною через його зосередженість на зовнішній політиці й обороні під час війни,
5% - вважають, що Зеленський не несе відповідальності, оскільки корупція є системною проблемою.
⤵️⤵️⤵️
https://www.dsnews.ua/ukr/politics/
40%, ви даєте надію!
5%, ви дно. | 1 538 |
| 3 | 🫣Офісна єдність - це зробити репост, хто у знак солідарності відмовився від своїх польських орденів, окрім Петра Порошенка
Ніщо так не розбиває потужність як дрібʼязковість 😄 | 1 333 |
| 4 | ⤵️⤵️⤵️
📣 https://youtube.com/shorts/071DrG_Oirs?si=RLFyt5m8wLJq-iyz | 4 770 |
| 5 | 📣 О 19.40 на каналі у Дмитра Чекалкина…
⤵️⤵️⤵️
https://youtube.com/live/9MgwCroa2Mg | 1 545 |
| 6 | 📣 - Ваша робота всім зрозуміла. Пул партійної організації, яка цілеспрямовано мочить діючу владу, маніпулюючи будь яким інфоприводом. Найчастіше - без жодних доказів, тільки емоції. Примітивна політтехнологія для недалеких людей, яких треба заставити повірити, що вони - еліта. Правда, у реченнях на 5 слів вони, зазвичай, роблять мінімум 3 помилки )
================
Це відповідь «свідка покращень часів зеленої епохи». Особливо потішив закид щодо трьох помилок в пʼяти словах від представника пулу партійної організації, яка залучила у якості одного з головних блогерів Поворознюка)
Але хочу відповісти на головний докір.
Які маніпуляції були допущені? Які інформаційні приводи спотворювалися?
Ще до обрання Зеленського «пул партійної організації», тобто усі адекватні люди в країні попереджали про неминучість катастрофи, і всі попередження збулися на 150%!
Що саме виявилося неправдою і нагнітанням?
Що Зеленський був очевидним українофобом?
Що він відкрито сповідував «какая разніца»?
Що у нього не було жодної програми, окрім букету нездійсненних популістичних обіцянок, у які могли повірити лише люди з начисто винесеним пропагандою мозком?
Що він з першого дня почав переслідувати бойових генералів, волонтерів та активістів?
Що кадрова політика Зеленського була дилетантською і дикою?
Що «інспекція українських позицій бойовиками» не відбувалася лише через шалений спротив все тих же?
Що «пацани, аружиє убєріцє!» - це початок кінця?
Що хронічний зрив державного оборонного замовлення означав ні що інше, як намір «сайтісь па сєрєдінє»?
Що замороження ракетних програм і системне недофінансування армії обернеться знищенням країни?
Що Оманська подорож - це узгоджений обома сторонами вирок Україні?
Що зумисна НЕпідготовка до повномасштабного вторгнення і зумисне НЕпопередження цивільного населення про загрозу - це персональна відповідальність Зеленського за незліченну кількість загублених життів?
У цьому переліку мають бути ще сотні пунктів аргументованої критики зрадницької політики Зеленського з першого дня каденції. Кожен його день при владі полегшував майбутню задачу путіну.
Я вже просто мовчу про те, що почало відбуватися під час повномасштабного вторгнення. .
І заходять ці… «безкоштовні свідки величної зеленої епохи» і досі щось там варнякають про упередженість і заангажованість! | 1 995 |
| 7 | Польські підприємці закликали Зеленського та Навроцького негайно припинити конфлікт, - Rzeczpospolita
Як пише видання, польська Рада підприємництва звернулася до своєї та української влади із закликом негайно припинити публічний конфлікт та повернутися до прагматичного діалогу.
Бізнес попереджає, що ескалація може завдати серйозної шкоди економікам країн. | 1 718 |
| 8 | 📣 Андрій Рева:
А зараз антипремія «рагуль тижня». Приз «рагуля» вирушає до керівника «Укрпошти» Ігоря Смілянського.
За що? Ось послухайте:
- Оті козли, які кричать про мою зарплату - так вони податків платять менше. З них користі Збройним силам менше в десятки разів...
Що ви любите Україну безкоштовно? Давайте любить Україну за гроші!, - Смілянський.
Ну що, козли, які заважають жити Смілянському, відчули свою нікчемність?
От він батьківщину любить, тому що багато грошей платить. Тобто спочатку платить йому батьківщина майже мільйон гривень в місяць, а потім Смілянський з цього мільйону платить податки. Більше навіть, ніж ви, козли, які згадують про його заробітну плату.
Я не згадую про зарплату Смілянського, я згадую про зарплату наших солдат на фронті, яким Верховна Рада так і не спромоглась підвищити їхнє грошове отримання.
Така нагла пика, як Смілянський може собі таке дозволяти тільки тому, що:
а) користується повною підтримкою з боку Зеленського,
б) наші солдати його захищають... його зад.
Але ж бачите - ми для них всі «козлы, которые мешают жить». | 2 321 |
| 9 | 📣 По-перше, Притула публікує абсолютно маніпулятивний пост про орден Білого Орла, зумисно натякаючи на виключення з певного контексту п'ятого президента.
Це свідоме роздування розколу суспільства, це стовідсотковий меседж Банкової, це та сама мова ненависті у той час, коли слово «єдність» в промовах президента звучить у кожному реченні.
По-друге, коли один із користувачів слушно коментує його інтелектуальний рівень, Притула використовує найогидніший штамп провладної пропаганди: «Чого не на передку, ухилянт?!».
Просто Притула вкотре трішки зсунув маску.
За якою захмарна пиха і агресивна неадекватність. | 8 672 |
| 10 | 📣 Усім, хто у захваті від флеш-мобу з повернення орденів, хочу нагадати про ще один флеш-моб - 16 лютого 2022 року.
Тоді також було загальне єднання, хештеги і мемчики з Містером Біном, який дивитися на годинник і чекає нападу московитів.
Що було за кілька днів - ви знаєте.
Там, де є доросла, зріла політика, не буде флешмобів, хештегів і емоцій. А буде важка, кропітка, невидима робота. І буде результат.
А з нашим зеленим горем ми щодня пробиваємо нове дно. Зате як весело пробиваємо!
‼️Памʼятаєте, у лютому 2023-го року ми питали, чи будемо святкувати день єднання?
У ЗМІ відповіли, що у 2022-у було одноразове свято і продовження не планується.
Нам вкотре збрехали. Послухайте спікерку. Тоді нам впарювали «державне свято, яке мало повторюватися щороку».
Просто у 2023-у нас уже мало не бути… | 3 097 |
| 11 | 📣 Допис Петра Порошенка за півгодини набрав тисячі вподобайок і сотні коментарів.
Реакції поділилися навпіл: згоден/не згоден.
І це нормально у такій дикій ситуації.
Загалом текст допису - один із найсильніших, які я читала. Дуже глибокий і всебічний.
За внутрішніми відчуттями можу сказати: якщо Петро Олексійович зробив цей крок - іншого варіанту не було.
Дякую. | 6 268 |
| 12 | ⤵️⤵️⤵️
📣 https://youtube.com/shorts/xfHFmOB-iyQ?si=CfAaW2yIRKSAt-v8 | 2 628 |
| 13 | 📣 Будь-який флеш-моб, який оголошується з провладної сторони, нагадує мені масову підтримку першої леді у липні 2022-го, коли розчепірилися геть усі - від «пересічних президентів» до цілих міністерств.
Добре було б, якби трагічні питання вирішувалися у «офісі простих рішень» - типу, провести флеш-моб, послати до біса, показати середній палець.
Це своєрідний катарсис - емоційне розрядження.
Тільки от на ранок Польща і супутні проблеми не зникнуть. Так само на місці залишаться і США, і навіть йр - московити.
Тому було би добре, якби зараз до розвʼязання цього жахливо затягнутого вузла були долучені Порошенко, Єлисеєв, Чалий.
Але навряд. У нас наразі затребувані ті, які вміють в сексологію і семінари по лібідоносній енергії, але, мʼяко кажучи, не вʼїжджають у те, що робити з таким клубком.
Перше: Україна має суверенне право самостійно визначати свій пантеон Героїв, вшановувати борців за свободу та будувати свою політику національної ідентичності. Жодного сумніву!
Друге: нинішній керманич Польщі - корисний ідіот Кремля. Певна частина населення Польщі - відображення свого керманича. (Вам за нічого не нагадує?)
Третє: я ніколи не забуду (і ці спогади ніколи не потьмяніють) березень 2022-го і пропускний пункт Угринів. Те, що я побачила зі сторони поляків - такого, мабуть, не було в історії людства. І далі було багато чого, про що згадую зі сльозами вдячності.
Висновок: жбурляти одне в одного нагородами через кордон - це грати за сценарієм, прописаним путіним.
Лише холодна голова і важка дипломатична робота. | 2 698 |
| 14 | Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський прокоментував допис заступника голови радбезу РФ Дмитра Алкогольйовича Медведєва, який заявив, що позбавлення Зеленського польського держнагороди є "нарешті" ожиданим кроком.
Сікорський стисло, але влучно прокоментував слова російського посадовця: "Є підтримка, президент Навроцький". І схоже, що ця підтримка не буде тішити Навроцького.
Це добре демонструє, що не варто узагальнювати всіх поляків. | 1 850 |
| 15 | 📣Зеленський вісім років поспіль критикує Мінські угоди.
Зачекаємо Зеленські угоди.
І порівняємо - кордони і втрати. | 2 657 |
| 16 | ⤵️⤵️⤵️
📣 https://youtube.com/shorts/kx_MrAeWWW8?si=u0VjvBNN13HWQg0M | 2 367 |
| 17 | ⤵️⤵️⤵️
📣 https://youtube.com/shorts/kx_MrAeWWW8?si=u0VjvBNN13HWQg0M | 1 |
| 18 | Зустрілись якось два прихильника алкоголю Сергій Грішин та Роман Скрипін і почали годувати свою аудиторію тим, що ракетна програма “не їхала” за часів президентства Петра Порошенка.
Дивно було б почути, щось інше від голів, які залиті алкоголем.
А тепер давайте подивимось, що говорять факти:
“За президентства Петра Порошенка (2014-2019 роки) в Україні було активно розгорнуто ракетну програму для відновлення ракетного потенціалу, в межах якої розпочато розробку та серійне виробництво високоточних ракетних комплексів.
- У 2018 році президент поставив завдання розпочати серійне виробництво реактивного комплексу “Вільха”.
- Під час каденції Порошенка успішно проходили випробування крилатої ракети “Нептун” наземного базування для ураження
надводних цілей, яка згодом надійшла на озброєння ВМС України”.
Просто сухі та тверезі факти. | 2 071 |
| 19 | ❗️«Від козлів, які кричать про мою зарплату, користі для ЗСУ в десятки разів менше, ніж від мене», — каже Смілянський.
Я певен, що від поштаря, який отримує в 100 разів меншу зарплату, в 100 разів більше користі, ніж від нахабного дармоїда Смілянського. | 1 352 |
| 20 | 📣 Дозволю собі стриманий оптимізм:
🔥Згідно з опитуванням "Соціально-політичні настрої українців", проведеним New Image Marketing Group (червень 2026), партія "Європейська Солідарність" посідає перше місце у парламентському рейтингу з показником 16,5% серед тих, хто визначився з вибором і готовий брати участь у виборах.
До кривавих спазмів наекспериментувавшись з «новими ліцами» - а, правду кажучи, з політичним мотлохом, який безвідповідальні і безсовісні виборці завели у Верховну раду - суспільство, по ходу, починає поволі одужувати і дорослішати.
ЄС - це послідовність, інституційність, чіткий курс на інтеграцію у Європейський союз та НАТО, незмінний захист українських цінностей та ідентичності.
Люди, викорінюйте зі свідомості, памʼяті і намірів зелених покидьків-популістів. Вони вкотре «зроблять» вас разом і житимуть своє краще життя. На Україну їм відверто начхати. На вас - тим більше.
ЄС! 16,5% - хороша тенденція. Але це мало.
Відсоток має неухильно зростати…
P.S. Так, це не нове фото. Я спеціально обираю таке, на якому є Андрій Володимирович. | 2 614 |
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
