𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Открыть в Telegram
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Больше8 526
Подписчики
+124 часа
-17 дней
+730 день
Загрузка данных...
Похожие каналы
Облако тегов
Входящие и исходящие упоминания
---
---
---
---
---
---
Привлечение подписчиков
июнь '26
июнь '26
+116
в 14 каналах
май '26
+129
в 17 каналах
Get PRO
апрель '26
+103
в 20 каналах
Get PRO
март '26
+91
в 25 каналах
Get PRO
февраль '26
+195
в 20 каналах
Get PRO
январь '26
+276
в 25 каналах
Get PRO
декабрь '25
+337
в 26 каналах
Get PRO
ноябрь '25
+348
в 28 каналах
Get PRO
октябрь '25
+327
в 23 каналах
Get PRO
сентябрь '25
+192
в 24 каналах
Get PRO
август '25
+319
в 23 каналах
Get PRO
июль '25
+369
в 28 каналах
Get PRO
июнь '25
+130
в 17 каналах
Get PRO
май '25
+149
в 21 каналах
Get PRO
апрель '25
+125
в 24 каналах
Get PRO
март '25
+176
в 27 каналах
Get PRO
февраль '25
+167
в 23 каналах
Get PRO
январь '25
+295
в 34 каналах
Get PRO
декабрь '24
+245
в 27 каналах
Get PRO
ноябрь '24
+300
в 28 каналах
Get PRO
октябрь '24
+225
в 21 каналах
Get PRO
сентябрь '24
+351
в 28 каналах
Get PRO
август '24
+116
в 22 каналах
Get PRO
июль '24
+469
в 70 каналах
Get PRO
июнь '24
+391
в 62 каналах
Get PRO
май '24
+429
в 59 каналах
Get PRO
апрель '24
+632
в 60 каналах
Get PRO
март '24
+263
в 21 каналах
Get PRO
февраль '24
+1 111
в 21 каналах
Get PRO
январь '24
+1 756
в 21 каналах
Get PRO
декабрь '23
+1 481
в 17 каналах
Get PRO
ноябрь '23
+95
в 13 каналах
Get PRO
октябрь '23
+116
в 7 каналах
Get PRO
сентябрь '23
+141
в 0 каналах
Get PRO
август '23
+89
в 0 каналах
Get PRO
июль '23
+1 645
в 0 каналах
| Дата | Привлечение подписчиков | Упоминания | Каналы | |
| 28 июня | +1 | |||
| 27 июня | +2 | |||
| 26 июня | +3 | |||
| 25 июня | +3 | |||
| 24 июня | +2 | |||
| 23 июня | +1 | |||
| 22 июня | +5 | |||
| 21 июня | +4 | |||
| 20 июня | +9 | |||
| 19 июня | 0 | |||
| 18 июня | +2 | |||
| 17 июня | +3 | |||
| 16 июня | +2 | |||
| 15 июня | +7 | |||
| 14 июня | +4 | |||
| 13 июня | +2 | |||
| 12 июня | +4 | |||
| 11 июня | +9 | |||
| 10 июня | +11 | |||
| 09 июня | +2 | |||
| 08 июня | +8 | |||
| 07 июня | +4 | |||
| 06 июня | +7 | |||
| 05 июня | +3 | |||
| 04 июня | +4 | |||
| 03 июня | +6 | |||
| 02 июня | 0 | |||
| 01 июня | +8 |
Посты канала
📣 Ніколи, ніколи за все своє життя - ні за Кучми, ні за Яника - я настільки чітко не усвідомлювала розумом і настільки гостро не відчувала нутром, як зараз, в епоху зеленої руїни, що Конституція - це пшик.
Що наша реальність - це конституційний нонсенс.
Що країною керує антигарант Конституції.
Дай, Боже, дожити до звільнення й пережити це всеосяжне зелене пекло.
| 2 | 📣 «Чоловік бачив, як його тримають, підвішеним за шию на повідці. Потім вони закрили двері й поїхали».
Тіто знайшли неподалік місця події. Власниця Тетяна розповіла, що згодом їй зателефонувала чергова райвідділу поліції та повідомила напрямок, де бачили тварину. Водночас сусіди впізнали собаку та повідомили про це родині.
- Я тримала його на руках, він просто втрачав свідомість, приходив до тями, плакав та пищав, і знову втрачав свідомість від переляку.
Після огляду у ветеринарній клініці лікарі діагностували у Тіто розрив передньої хрестоподібної зв'язки. Зараз собака кульгає, а операцію поки відклали через ризики. Власниця розшукує ветеринара-ортопеда, аби відновити коліно улюбленцю.
- Лікар сказав, що операцію зараз робити не можна. Потрібно, щоб він відійшов трохи від стресу, щоб нормально перенести наркоз.
Після пережитого собака боїться виходити на вулицю, лякається різких рухів і перебуває у стресовому стані.
‼️Офіційно: Слідчі поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за ч. 1 ст. 299 (жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України та розпочали розслідування. Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини події та осіб, причетних до неї. | 1 501 |
| 3 | 📣 Петру Пікулю 76. Він - житель села Рябці, що на Чернігівщині.
Прийшов, аби з прапором зустрічати наших полонених.
Не когось конкретно, не когось рідного, а усіх. Не зміг самотужки вилізти на відбійник, попросив допомогти.
Я передивляюся відео зі звільненими з полону з двох причин: щоб порадіти за наших дорогих захисників, які нарешті вдома, та подумки подякувати тим, хто так сердечно зустрічає своїх уздовж доріг.
Це вже якийсь окремий, суто український вайб.❤️🩹 | 1 524 |
| 4 | 📣 Не плачте, Володимире Олександровичу!
А просто відтягніть від бюджету «стовідсотково ваших людей». | 1 834 |
| 5 | 📣 Володимир Жемчугов:
26 червня — Міжнародний день на підтримку жертв тортур.
День, коли неможливо мовчати, бо тисячі українців досі проходять через нелюдські умови російського полону.
Після повернення українські захисники та цивільні змінюються настільки, що рідні не завжди впізнають їх із першого погляду. Втрата ваги, виснаження, сліди тортур та принижень. Але вони не зламалися та повернулися додому.
Ці фото українців до і після демонструють нелюдську жорстокість.
Так виглядає російський полон.
Тисячі українців досі залишаються там.
Для когось перебування у ворожих катівнях триває місяцями, для когось — роками. Памʼятаємо та чекаємо на повернення кожного.
Слава Україні! | 5 979 |
| 6 | 📣 Традиційно мовчить. Про всі зашквари, про люту корупцію своїх же, про резонансні скандали, які колотять суспільством. Мовчить - і все. Така у нього тактика і стратегія: перемовчати.
А якби на його місці був якийсь дурачок?
От там, де черговий відос, який давно ні про що, де можна розбризкати тонну пафосу - він перший. Але як тільки пахне смаженим - “пішітє пісьма”.
Оприлюднили у свій час плівки Міндіча: стовідсоткові друзі президента пилять бабло мільярдами. Так, під час війни, так, коли країна обʼєднана цвинтарем.. Реакція Зеленського досі нульова.
Країну кілька діб лихоманить від розслідування про «Скелю». «Прив’язували людей до квадроциклів і сточували». Чистий садизм.
Де реакція верховного головнокомандувача? Він же постійно виправляв і підкреслював: «я - верховний(!) головнокомандувач!»
Але найдикіше навіть не це. Найдикіше, що ми, суспільство, настільки звикло до його повної безвідповідальності, що вже навіть нічого від нього не вимагаємо. Перемовчав, пересидів, і все ок - рейтинги на місці.
Який же це лютий триндець... | 6 441 |
| 7 | 💔 У Дніпрі ветеринари провели унікальну операцію - встановили титанову щелепу службовому псу Нацгвардії
Навесні 2025 року Ральф і його кінолог Сергій потрапили під удар "Іскандера" на полігоні. Боєць отримав важкі травми, а пес два дні пролежав у лісі з перебитою щелепою та пробитими легенями, поки його не знайшли.
Ветеринари створили для Ральфа індивідуальний імплант за КТ-знімками.
Операція тривала близько 6 годин. Після неї собака заново вчився їсти, гавкати та жити по-новому.
Ральф провів 6 років на службі - охороняв об’єкти, ніс варту на блокпостах і кордоні. Тепер, після реабілітації, він разом зі своїм опікуном планує повернутися до служби:
🥹 «Це побратим! Це член сімʼї! Без нього як?»
(с) Мета | 5 968 |
| 8 | Він реально хворий!
«26 смертей на БЗВП — це дуже мало, щоб звертати на це увагу», — Дмитро Корчинський. | 1 829 |
| 9 | ⤵️⤵️⤵️
📣 https://youtube.com/shorts/97Ll_4S-5CI?si=w23V3JFJOb180HrK | 1 904 |
| 10 | 📣 Ілля Новіков написав чудовий допис у відповідь на матеріал Тетяни Хутор, який вийшов на сайті «Європейської правди».
Матеріал про те, що поділ майна подружжя Порошенків - це «обхід санкцій», і взагалі, нам терміново потрібна кримінальна відповідальність за це, як у Європі.
Помийки Зеленського - анонімні телеграм-канали миттєво підхопили це як пас: «В ЕС назвали преступлением обход Порошенко санкций!».
Те, що аудиторія «помийок» не вникатиме в юридичні деталі, було очевидно. Але чи розуміє сам автор, чию гру він зіграв?
‼️Коротку відповідь на весь цей галас можна вкласти в одне речення: в Європі не буває санкцій проти власних громадян.
Жодне подружжя в Польщі чи Франції не змушене ділити майно через те, що президент одноосібним указом заборонив їм купувати навіть хліб.
Навіть європейські монархи не мають права так чинити зі своїми підданими.
А президент України - може.
Тому судовий поділ майна - це суто наша, викривлена українська реальність. І жодна Директива ЄС №2024/1226 тут ні до чого: вона регулює централізовані санкції Євросоюзу.
Нікому в Брюсселі навіть у страшному сні не могло приснитися, що санкції можна зробити пожиттєвими, тотальними й без жодного судового контролю.
‼️Справжня позиція ЄС щодо санкцій проти Порошенка чітко зафіксована в резолюціях Європарламенту (від 9.09.2025 та 24.02.2026) та звітах Єврокомісії.
Вона абсолютно негативна.
Європейці прямо кажуть: використання санкцій як зброї проти політичних опонентів - це дикість, яку Україна зобов'язана виправити на шляху до ЄС.
Звинувачувати Порошенка в «обході» санкцій - абсурд.
Обхід - це коли тишком-нишком. Він їх порушує. Відкрито і щодня. Указ Зеленського №81/2025 забороняє йому будь-які правочини - без винятків на побутові витрати.
Тобто заправка авто чи покупка їжі - це вже «кримінал».
Так само як і розмови по мобільному через пункт про «припинення електронних послуг». Тим гірше для такого указу.
Цими правовими фантазіями Офісу Президента та РНБО вже займається ЄСПЛ.
ЄС У лютому 2026 року суд у Страсбурзі прийняв скаргу до розгляду ще до фіналу в нашому Верховному суді, що буває вкрай рідко й свідчить про системну катастрофу в українському правосудді.
Наші внутрішні санкції - незаконні, неконституційні та позасудові.
При цьому ні пані Хутор, ні профільний уповноважений ОП Владислав Власюк не дають відповіді на просте питання: а що мала робити Марина Порошенко?
Вона не під санкціями. Але її законну половину родинного майна заблокували «за компанію», просто наплювавши на Конституцію та Європейську конвенцію з прав людини.
За логікою Банкової, якщо твій чоловік в опалі у влади — сиди й терпи, бо «національна безпека».
Звісно, Зеленський міг би запровадити санкції й проти дружини свого опонента. Але він боїться виглядати жалюгідно, мстячись сім'ї.
Тому ОП і розкручує кампанію про «обхід санкцій через суди», щоб просто врятувати обличчя президента.
Головний «слон у кімнаті» - це те, на що Зеленський перетворив сам інструмент санкцій.
Зараз це суцільна імітація боротьби з агресором.
Наші санкції абсолютно неефективні проти росіян, але перетворені на каральний інструмент проти українців усередині країни.
‼️Обговорювати криміналізацію «обходу санкцій за європейськими стандартами» у державі, де влада використовує їх для знищення внутрішніх ворогів - це верх цинізму.
З такими підходами Банковій чесніше було б просто запровадити статус «іноагента» за російським зразком і вийти з ЄСПЛ.
Бо з цим правовим трешем у Європі нас ніхто не чекає.
(Повна версія допису -
https://www.facebook.com/share/p/1DMLRa97gN/?mibextid=wwXIfr) | 8 104 |
| 11 | 📣 🕯️💔🖤 | 6 970 |
| 12 | 📣 Який дуболобий нарід хакнув країну! І досі тримає нас в заручниках!
От Сашко Швецов - це плоть від плоті той самий «хай чабан! - усі гукнули, - за отамана буде!»
Тема «виходу до річки» про€балась, тому шалений активіст змінює концепцію по ходу свого мерзенного дійства: «дайош вихід до річки» льохкім двіженієм рукі перетворюється на «дайош всю берегову лінію!»
Те, що в ініціатора бурутьби істерика, свідчить нове гасло цієї інформаційної петарди:
- Давайте їбошити цих yйoбkiв разом!
Ти активіст, чи насрано? А чому ти називаєш будь-кого yйoбkoм без доведеної вини? Це не порушення презумпції невинуватості? Це не огульне звинувачення?
І мудрий і невиліковний від своєї «мудрості» нарід киває макітрами: так! Дайош той берег! Садити баригу!
Вісім років рефлекскють на прізвище Порошенка!
А в цей час «Рьошики» Зеленського спини зірвали, виносячи готівку - мільйони доларів! - у валізах.
Крадуть так, що у повітрі свист стоїть!
В армії недолюдки крадуть, в армії! Найстрашніше - у тих, які, не знаю вже якими залишками ресурсів, досі тримають нашу країну і наші життя!
Умовних «свинарчуків» Зеленського - ціла вертикаль. У крові, крипті і золоті одночасно!!
Але наші соплеменники досі штовхають «маі вапроси» Порошенку!
І звільнити «берегову лінію» вимагають саме у Порошенка - «випадково» з нього почали, а не з десятків інших власників будинків!
Якби я могла відокремити наш мудрий нарід і поставити йому відразу два президенти - Зеленського і Швецова - це було б прекрасно! Споживай.Те до скону.
Але це, на горе, неможливо. Тому ми досі в заручниках у виборців клоунів і чабанів. | 8 127 |
| 13 | 📣 Олена Соколан пройшлася від «того самого паркану» Порошенка до води річки Козинка.
Як видно з відео, вихід до води перекритий лише в уяві Швецова.
І це наочний приклад, як нас вкотре намагається «зробити разом» «неупереджене нове-ліцо».
Але замість сенсації вийшов гучний пшик. | 2 204 |
| 14 | ⤵️⤵️⤵️
📣 https://youtube.com/shorts/5DQSdNRM-NY?si=y1FYAiWUNFhpfa-U | 7 367 |
| 15 | 📣 Юрій Луценко:
Іронія історії: Крим, який Путін мріяв зробити пʼядесталом свого місця в історії, стає мішком, якого СБС надягає йому на голову.
Дроновий контроль шляхів постачання вже зупинив доставку пального. Удари по енергетичним обʼєктам ведуть до блекауту. Потім - масова нестача продовольства і води.
Приховати ситуацію на по суті острові з 2 млн населенням не вдасться.
Більше того, остаточна блокада траси Ростов - Мелітополь означатиме мішок і для Запорізького угрупування окупантів. І вони змушені будуть згадувати про втечу з херсонського мішка у 2023.
У нас вперше зʼявився шанс завершити війну не тільки по лінії бойового зіткнення, а з умовою контролю за Лівобережжям Херсонської та Запорізької областей.
Головне зараз - достатня кількість дронів для мідл страйків. Зараз, поки ворог нокаутований і шукає, чим відповісти.
І тут зʼявляється новина: ЄС заявляє, що перший транш не включатиме 5,9 млрд євро на закупівлю Україною дронів з комплектуючими, виготовленими за межами ЄС або України.
Від цього відмовилися через «технічну проблему, пов’язану з необхідністю для ЄС забезпечити належний контроль за витрачанням коштів».
Що це означає?
Це означає, що ЗСУ свою роботу робить. І то якнайкраще. Це визнає навіть Трамп.
Але наша влада не змогла забезпечити фінансування.
Чому?
Бо Єврокомісія стомилася від укр корупції на оборонці. Точніше - не хоче спостерігати, як ЇХНІ гроші крадуть "міндічі", а Зеленський не бачить в цьому проблем.
Що робити?
Негайно визнати проблему корупції на дронах.
Створити реа механізм контролю ціноутворення та чесну конкуренцію.
Часу дуже мало. | 9 802 |
| 16 | 📣 Дмитро Чекалкин під час стрімів неодноразово розповідав, що його мегауспішний відео проєкт «Яке кончене», який дотепно висміював абсурдність московитського буття, довелося зупинити у відео версії через… все більшу схожість між тим, що ми бачили за порєбріком і тим, що зелений узурпатор вибудовує всередині країни.
Саме тому я швидко прогортала ті відео у стрічці, які з насмішкою над ₚосіянами виставляли друзі, бо все це уже є і у нас.
Чому у нас має місце копіпаст найогидніших московитських практик?
Все просто. Згадуємо 2014-й, Горлівка-Донецьк:
- Мы не можем быть против русского народа в принципе, потому что это один и тот же народ, - Зеленський.
Тоді він не брехав. Це дійсно його внутрішня прошивка. І донині.
За те, що відбувається в Україні, всю повноту відповідальності несе Зеленський В.О. | 1 983 |
| 17 | 📣 Олександр Жолобецький:
18 червня судове засідання не відбулося через раптову «хворобу» судді.
Чергову спробу розгляду справи призначено на 26 червня о 10:15.
Вже понад два роки триває відверте затягування процесу. Але правда не має строку давності.
🔥26 червня Роман Червінський знову потребує нашої підтримки.
Якщо маєте можливість — приходьте до Печерського районного суду. Присутність кожного має значення.
Не залишимо Романа наодинці.
🇺🇦 Разом — до справедливості. | 6 855 |
| 18 | А де Єрмак?
25 червня 2021 Зеленський в ефірі телеканалу "1+1":
“Єрмак прийшов зі мною, він піде зі мною, Єрмак поруч зі мною не просто так, я довіряю цій людині".
"Пан Єрмак - реальний потужний менеджер і не на словах, не блаблабла, а реальний патріот України, який дуже багато працює, 24/7 тільки заради України. Він прийшов зі мною, він піде зі мною. І не залишиться на будь-яких посадах”.
"Пан Єрмак був зі мною від самого початку, але не на цій посаді. Єрмак поруч зі мною не просто так, я довіряю цій людині. Служба безпеки надає й надала мені інформацію про все моє оточення, всіх моїх людей. Питання не про недовіру. Я просто знаю, що я би не хотів потім втратити ту чи іншу людину. До Єрмака нуль питань в СБУ, нуль питань в української розвідки", - додав президент. | 1 328 |
| 19 | 📣 Друзі, прошу!
Не дозволяйте фокусу уваги суспільства (активної його частини, бо більшій і «мудрій», традиційно, pohui) зміститися зі справи Аслана Хакімова!
Серце крається, як відчайдушно він просить про допомогу і дякує за підтримку.
Мене особисто «тішать» прохання у коментарях під його дописами: «назвіть перелік тих, хто так хоче вчинити з вами».
Дійсно, треба подумати. Жодного ж прізвища на думку не спадає.
Перший номер - це перша посада. Далі що?
Або: «президенту вірити не можна!»
Та невже! З якого це часу таке несподіване відкриття? Головне ж, жодних знаків не було!
Це гірка іронія. Дякую кожному за дописи, за активність, за пильність.
Варто памʼятати, що від нашої влади можна очікувати будь-чого - у тому числі підлих і ницих вчинків нишком, спідтішка. | 2 359 |
| 20 | 📣 Ольга Решетилова - військовий омбудсмен - пише, що «про складну ситуацію у «Скелі», побиття і знущання над військовослужбовцями дізналася у травні-червні минулого року».
Журналісти Бабеля пишуть, що 26 смертей новобранців плюс суїциди сталися впродовж останніх шести місяців / з осені по весну.
Тобто людина, яка є Уповноваженою Президента України з питань захисту прав військовослужбовців та членів їх сімей відреагувала дописом у фейсбуці лише зараз, після шаленого розголосу у суспільстві.
Навіть не знаю, що писали з приводу такої «ефективності» і «швидкості реагування».
Хіба що: скільки людей залишилися б живими, якби…
Погоджуюсь з коментарем Tatiana Gavruchenko:
Тобто про знущання над військовими ще рік назад було відомо
верховному головнокомандувачу Зеленському,
головнокомандувачу Сирському,
офісу президента,
правоохоронним органам, якими курує Татаров,
генеральному прокурору Кравченко і так далі.
І всі цілий рік як мовчали, так і мовчать.
А розголос в суспільстві відбувся саме завдяки журналістському розслідуванню Радіо Свобода.
Це ж вирок ефективності державних інституцій. | 2 343 |
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
