uk
Feedback
لحد إمتى ؟

لحد إمتى ؟

Відкрити в Telegram

إشعاع روحي غير موجه

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу لحد إمتى ؟

Канал لحد إمتى ؟ (@untilwhen_0) у мовному сегменті Арабська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 23 496 підписників, посідаючи 3 286 місце в категорії Релігія і духовність та 5 048 місце у регіоні Ірак.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 23 496 підписників.

За останніми даними від 20 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 569, а за останні 24 години на 8, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 22.39%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 5.43% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 5 262 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 1 276 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 3.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як يَارِب, حَاجِه, حَاجَة, مَرَّة, إِنسَان.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
إشعاع روحي غير موجه

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 21 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Релігія і духовність.

23 496
Підписники
+824 години
+507 днів
+56930 день
Архів дописів
- صاحب الكل وحيد .

وأنا مين على بالي غير اسمك

صباح الخير ان شاء الله نحاول جامد النهارده وكدا

كل اللي كان نفسي فيه دقيقه

Story

كانت هتفرق

بص هو انا مش عارف العلاقه بس انا لقتني واخد الموضوع من ابويا بالشكل دا ف هو الدماغ لازمها شاي علشان الدنيا تمشي سواء الجو كويس او زفت زي م انت شايف كدا

photo content

Repost from وَاسِي
عايز اتحرك بس حاسس انى عاجز، عايز اتكلم واقول بس حاسس انى نسيت الكلام.

خير يخويا خير ان شاء الله

بس انت فاهم النقطه ؟

اكيد طبعا بتمناله الخير وربنا يفرحه وعمري م هشيل منه ولا من غيره العقل اكبر من كدا بكتير

افرحهم بيا واقولهم ايوه انا فرحتي مش هتكمل غير بيكم

يعني كنت هدور حواليا واشوف ناسي

مش عارف بس اكيد انا لو مكانه مكنتش هعمل دا

بس رجعت كام دقيقه لورا اللي هو انا كنت فين وبقيت فين

اكيد اتعرفت ع ناس تانيه هنا واكيد الوقت مبقاش يفوت من غيرهم

انت من غير صاحب ضعيف متنكرش دا

بتكلم علشان اللمه دي اي حد يتمناها

وانا جيت اسيوط من غير حد فيهم