1 351
Підписники
+124 години
+127 днів
+2730 день
Архів дописів
1 351
Дуже цікаво. 🎯
Дякую, що ви зі мною!
Запис на сеансі - в особисті.
Вводжу формат наставництва - це дуже корисно.
1 351
Поряд дуже хіпстерське кафе (митців, як раз), але якщо ви важкий люкс - не хвилюйтеся, тому що поряд ще Намелака.
Це як дві мої особисті зібралися воєдино.
Як тільки я це опрацювала з психосоматологом - єдність протилежностей.
Приймаю і вас на свої сеанси. Щоб вас теж ваша Фортуна любила, обожнювала.
1 351
Жінка сказала, жінка зробила.
Дивилась сьогодні одну маленьку студію що знайшла і охуіла, що мене просто за ручку сюди вели.
Поки не орендувала, але як орендую всіх запрошу (будемо стояти на вулиці, бо там місця немає , але ж не це головне)
1 351
Все прикольно, але швидкість збігів шалена. Ніби я не роздільна від світу вокруг мене і ми єдине ціле - і я постійно з інфо поля зчитую, що буде далі.
1 351
Вечный покой сердце вряд ли обрадует.
Вечный покой - для седых пирамид.
А для звезды, что сорвалась и падает - есть только миг, ослепительный миг 🖤
1 351
Розібрала ауру цих сіамських близнюків.
Там дуже глибокий морально-філосовський контекст.
Відчуйте. Приймайте посил.
Давайте глибше будемо. 🤍🤲🏻
https://www.instagram.com/reel/DJTjZeqNtOA/?igsh=MWRud3RkcXh5enI4bg==
1 351
Вчора посеред ночі я прикинулась, щоб написати цей пост.
Позначення = обмеження, або це ще одна іллюзія?
Якщо приймаєте, пишіть в коментарях до посту «приймаю».
https://www.instagram.com/p/DJRbZnXNszA/?igsh=MTRyYm1qbmQwZmRuNQ==
1 351
Когда я думаю о человеке, я поняла, что дарю ему больше энергии, чем когда даже с ним общаюсь, взаимодействую.
Потому что я общаюсь за день с сотнями людей.
Думаю - о единицах.
Когда я пишу, что думала о вас - я вам дарую!😍
1 351
Продовжую роздуми, ділюсь з вами.
Я майже не рекламувала це навчання.
Тільки в останні 5 днів спохватилась 😂
Щось почала робити.
Перейшла від зовсім духовного ефірного - на земне.
Там, де фокус, туди і енергія.
Фокусу у мене «знайти» людей не було - люди знаходили.
Якщо би був фокус - можна було би класно заробити. Але я награлася в маркетолога ще давно.
Тому, тиждень назад я зрозуміла, що втрачаю можливість отримати гроші від всесвіту - а могла би їх витратити на оренду студії в центрі, наприклад - почала хоч щось робити.
Коли щось робиш - тоді буде.
Коли нічого не робиш - буде, але менше 😄🤞🏻
(Мій девіз останнім часом - це друге, чесно кажу. Але тому що я переграла в досягатора)
1 351
У мене на «Ауру» вже третій потік йде приблизно одна кількість людей 😄
+- 20. І це, насправді, та кількість, з якою мені зручно працювати, але, я не проти приймати і 30, і 40. (Прийшлось би напрягтись, але, результат шалений).
Справедливості ради можу сказати, що з першого потоку цінність виросла в два рази по $ і в декілька разів по глибині - з 555 до 1111 $.
Ось така сводка.
Робіть, і щось буде 🤞🏻
А якщо не буде - то не ваше. І це також результат прекрасний.
1 351
Якщо ви готові до змін, робіть цей крок.
Ми - в понеділок. 05.05.
Останні миті.
Більше буде? Я не знаю. Я стану, напевно, митцем 🐈⬛
А поки хочу дарувати вам любов, повагу і розвиток
https://www.anhuspace.com/аура-астрал
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
