es
Feedback
АНХУ без цензури)

АНХУ без цензури)

Ir al canal en Telegram
1 351
Suscriptores
+124 horas
+127 días
+2730 días
Archivo de publicaciones
Дуже цікаво. 🎯 Дякую, що ви зі мною! Запис на сеансі - в особисті. Вводжу формат наставництва - це дуже корисно.
Дуже цікаво. 🎯 Дякую, що ви зі мною! Запис на сеансі - в особисті. Вводжу формат наставництва - це дуже корисно.

Mensaje de video00:16

Mensaje de video00:09

Сбили мою ритуальную ранкову прогулку

Поряд дуже хіпстерське кафе (митців, як раз), але якщо ви важкий люкс - не хвилюйтеся, тому що поряд ще Намелака. Це як дві мої особисті зібралися воєдино. Як тільки я це опрацювала з психосоматологом - єдність протилежностей. Приймаю і вас на свої сеанси. Щоб вас теж ваша Фортуна любила, обожнювала.

Жінка сказала, жінка зробила. Дивилась сьогодні одну маленьку студію що знайшла і охуіла, що мене просто за ручку сюди вели.
Жінка сказала, жінка зробила. Дивилась сьогодні одну маленьку студію що знайшла і охуіла, що мене просто за ручку сюди вели. Поки не орендувала, але як орендую всіх запрошу (будемо стояти на вулиці, бо там місця немає , але ж не це головне)

Все прикольно, але швидкість збігів шалена. Ніби я не роздільна від світу вокруг мене і ми єдине ціле - і я постійно з інфо поля зчитую, що буде далі.

Mensaje de video01:00

Вечный покой сердце вряд ли обрадует. Вечный покой - для седых пирамид. А для звезды, что сорвалась и падает - есть только миг, ослепительный миг 🖤

Розібрала ауру цих сіамських близнюків. Там дуже глибокий морально-філосовський контекст. Відчуйте. Приймайте посил. Давайте
Розібрала ауру цих сіамських близнюків. Там дуже глибокий морально-філосовський контекст. Відчуйте. Приймайте посил. Давайте глибше будемо. 🤍🤲🏻 https://www.instagram.com/reel/DJTjZeqNtOA/?igsh=MWRud3RkcXh5enI4bg==

Вчора посеред ночі я прикинулась, щоб написати цей пост. Позначення = обмеження, або це ще одна іллюзія? Якщо приймаєте, пишіть в коментарях до посту «приймаю». https://www.instagram.com/p/DJRbZnXNszA/?igsh=MTRyYm1qbmQwZmRuNQ==

Про одержимость демоном

Mensaje de video01:00

Когда я думаю о человеке, я поняла, что дарю ему больше энергии, чем когда даже с ним общаюсь, взаимодействую. Потому что я общаюсь за день с сотнями людей. Думаю - о единицах. Когда я пишу, что думала о вас - я вам дарую!😍

Продовжую роздуми, ділюсь з вами. Я майже не рекламувала це навчання. Тільки в останні 5 днів спохватилась 😂 Щось почала робити. Перейшла від зовсім духовного ефірного - на земне. Там, де фокус, туди і енергія. Фокусу у мене «знайти» людей не було - люди знаходили. Якщо би був фокус - можна було би класно заробити. Але я награлася в маркетолога ще давно. Тому, тиждень назад я зрозуміла, що втрачаю можливість отримати гроші від всесвіту - а могла би їх витратити на оренду студії в центрі, наприклад - почала хоч щось робити. Коли щось робиш - тоді буде. Коли нічого не робиш - буде, але менше 😄🤞🏻 (Мій девіз останнім часом - це друге, чесно кажу. Але тому що я переграла в досягатора)

У мене на «Ауру» вже третій потік йде приблизно одна кількість людей 😄 +- 20. І це, насправді, та кількість, з якою мені зручно працювати, але, я не проти приймати і 30, і 40. (Прийшлось би напрягтись, але, результат шалений). Справедливості ради можу сказати, що з першого потоку цінність виросла в два рази по $ і в декілька разів по глибині - з 555 до 1111 $. Ось така сводка. Робіть, і щось буде 🤞🏻 А якщо не буде - то не ваше. І це також результат прекрасний.

Якщо ви готові до змін, робіть цей крок. Ми - в понеділок. 05.05. Останні миті. Більше буде? Я не знаю. Я стану, напевно, митцем 🐈‍⬛ А поки хочу дарувати вам любов, повагу і розвиток https://www.anhuspace.com/аура-астрал

Ті, хто дійшов Ауру 2 до кінця 🥹🤲🏻🤞🏻
Ті, хто дійшов Ауру 2 до кінця 🥹🤲🏻🤞🏻

А я обираю казати все.

Коли я вчилася регресу та іншому, мені ніхрена такого не казали 😄